Духовно развитие

Страници:  1 ... 4 5 [6]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: 2012, Илюминати и Индиго - как озарените събират информация за децата -индиго  (Прочетена 7648 пъти)
Ariam
Ariam(Маха Оръга)
Неактивен Неактивен

Публикации: 1237

« Отговор #75 -: Май 13, 2013, 03:03:00 »

Намрих го http://colorsofmagic.net/index.php/search/see_all айде сега поне да се занимаваш с нещо истинско.
Активен
Speed_Of_Pain
Румпелщилцхен
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 134

« Отговор #76 -: Май 13, 2013, 11:34:54 »

..Съгласна съм с теб , този сайт го знам. Сайта ви го препочръчах, но ето че каязах "ето ви малко информация". Това означава че съвсем не е всичко. Не съм съгласна с теб че нямат нищо общо с масонското общество, напростив, но мога да кажа и разликите. Хора , не се правете че знаете всичко, точно затова почти нищо не знаем за масонското общество. Има малко информация в книгите, но нищо повече. Сайтът е свързан с окултизъм, определено е интересен но трябва да бъдеш част от тяхната ложа за да се добереш до повече информация. Според мен не е редно когато не знаем неща, да се правим че всичко знаем, този сайт не е свързан с масонство, но не казвам че няма нищо общо. Искам да си спестя празни неразбирания, Мерси Усмивчица
« Последна редакция: Май 13, 2013, 13:03:25 от Speed_Of_Pain » Активен

Хората трудно намират общ език със себе си, може би защото е трудно да си добър разказвач и търпелив слушател едновременно.
Speed_Of_Pain
Румпелщилцхен
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #77 -: Май 13, 2013, 13:06:43 »

Спрете с повишеното его, тук мненията се споделят, не се налагат.
Активен

Хората трудно намират общ език със себе си, може би защото е трудно да си добър разказвач и търпелив слушател едновременно.
Ariam
Ariam(Маха Оръга)
Неактивен Неактивен

« Отговор #78 -: Май 13, 2013, 13:39:40 »

Не бе стига с Егото, обаче мисля, че си в грешната посока..сериозно!И аз знам разликите вече.И Илюминати не са стока, масони също, но какво да ти обяснявам щом си знаеш.Просто не искам да се подлъгват хората по този начин!Затова се ядосвам, не лично на теб..разбери.
Между другото радвам се, че реагираш така...ако знаеш, колко ми е изнервено тези дни..все се опитвам да говоря с някакви хора, а те ми се карат и аз така тръгнах по дефаут..!
Активен
Speed_Of_Pain
Румпелщилцхен
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #79 -: Май 13, 2013, 13:47:47 »

Грешно си ме разбрала. Не разбирам за кава грешна посока ми говориш. От известно време се интересувам от тези общества, тяхната цел, начин на мислене и т.н. Не мисля че съм пояснявала, че съм част от тях, че ги подкрепям и т.н. Единственото нещо което направих е това да ви дам малко информация за да разберете за къкво става въобще въпрос. Те нямат нищо общо с децата на новото време. Заглавието на темата се е поучила като някоя параноя. Мерси!  Усмивчица
Активен

Speed_Of_Pain
Румпелщилцхен
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #80 -: Май 13, 2013, 13:51:18 »

Радвам се че споделяш къквото мислиш. Ако искаш да поговорим ,няма проблем..Успех..само без нерви.
Активен

Ariam
Ariam(Маха Оръга)
Неактивен Неактивен

« Отговор #81 -: Май 13, 2013, 14:00:49 »

Мда, аз се занимавам от 2-3 години и ти препоръчвам да гледаш тука темите за конспирции, доста време сме ги работили със съфорумци.Колкото до заглавието на темата, тази тема я писа един шантав човек...Дето получаваше доста банове за флудене и т.н., но нали това е друга тема.Ми то ние знаем добре за какво става въпрос Усмивчица не вярвай на подобни блогове просто, в смисъл отсявай си инфото....И аз не съм казала, че ги подкрепяш или че си част от тях, споко Усмивчица
Темата с децата на новото време и илюминатите е малко по-сложна от тази тук написана, но в никакъв случай тези деца не са пренебрегнати от Системата, просто го имай предвид.Ми хайде успех с разучаването има много неща да видиш. Усмивчица
Активен
Speed_Of_Pain
Румпелщилцхен
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #82 -: Май 13, 2013, 14:14:21 »

Благодаря ти. Ще го имам в предвид, то е ясно (хе-хе). Нека се посветим на мисията, която сами си подлагаме. Пожелавам ти повече хора  да те чуят. Знам че не всеки би обърнал внимание и понякога нещата се разминават с мисълта някой да ни чуе. Но по-добре никой да не те чува отколкото по грешно да те разберат..Цял живот е пред нас, ще се учим един друг.
Активен

Ariam
Ariam(Маха Оръга)
Неактивен Неактивен

« Отговор #83 -: Май 15, 2013, 12:59:59 »

Верно си е по-добре да не те чуват от колкото да те разберът грешно..Всичко ще се нареди аз съм сигурна Усмивчица
Активен
Speed_Of_Pain
Румпелщилцхен
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #84 -: Май 15, 2013, 16:45:37 »

Верно си е по-добре да не те чуват от колкото да те разберът грешно..Всичко ще се нареди аз съм сигурна Усмивчица
Благодаря ти Аriam
Активен

Ariam
Ariam(Маха Оръга)
Неактивен Неактивен

« Отговор #85 -: Май 15, 2013, 22:15:10 »

Не, аз ти благодаря, че имаш сърце да чуеш
Активен
Страници:  1 ... 4 5 [6]   Нагоре
Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright