Духовно развитие

Страници:  1 2 [3] 4 5 6   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: 2012, Илюминати и Индиго - как озарените събират информация за децата -индиго  (Прочетена 8656 пъти)
Светлина и Тъма
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 32

« Отговор #30 -: Април 29, 2012, 12:22:15 »

Добре тогава каква е целта,ако искат да направят това,което в момента правят,да го правят толкова бавно.Извинявам се,че се обаждам не толкова подготвена по темата,но не вярвам на книги,телевизия и всички останали медии,за нищо.

Във вселената всичко голямо става бавно независимо добро или зло е Усмивчица
Активен
Щуродино
Неактивен Неактивен

Публикации: 256

« Отговор #31 -: Април 29, 2012, 12:27:09 »

Най-интересното е, че в близките години се раждат хора, които ще успеят да изместят хората с по-старо мислене (индиго,кристал,...) За това по мое мнение докато не умрат всички "хора" които създават този "световен ред" света няма да се оправи...
Какво според Вас означава "остаряло мислене"? Усмивчица
Активен

Омръзна ми да се обяснявам-47 годишна
unknow
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 30

freed from desire - mind and senses purified!

« Отговор #32 -: Април 29, 2012, 12:32:21 »

Добре тогава каква е целта,ако искат да направят това,което в момента правят,да го правят толкова бавно.Извинявам се,че се обаждам не толкова подготвена по темата,но не вярвам на книги,телевизия и всички останали медии,за нищо.

Така е,но защо?Просто не понасям да трябва да правя нещо "както трябва" или да  се подчинявам на нещо и то без обяснение.Може би някой знай отговорите,но аз все още не Тъжен.
Активен

This world is full of kings and queens who blind your eyes and steal your dreams.
Kissing You Good Night
Неактивен Неактивен

Публикации: 447

• Град: Варна
  • zdr kp животче, вървиш ли?

« Отговор #33 -: Април 29, 2012, 12:56:42 »

Само аз да ви кажа, че ариам беше пуснала тема с илюминатски символи на очебийни места (летището в Денвър вече си е класика в жанра), които тя лично е намерила - тениски на фейсбук (оп-сааааа, пак това име е замесено.... Тоя Марк Зукърбърг нещо наистина не му е чист косъма, като гледам.....), на които присъства в доста неявен вид еврейската звезда, както и детски филмчета, от чиито начални и крайни надписи гледат огромни оцъклени очи (сестра ми като гледаше въпросното филмче, след това не можеше да спи от страх), скрийншотове на таен фонд на Чичкото, който е наистина интересен за разгглеждане, както и на аналог на Уикипедия (Скритата Уикипедия), от които можеш с подходящи ключове да намериш подходящата информация за всекиго за секунди, както и картинки с йерархиите на Илюминатите. Може би трябва да се замислим в какъв бардак живеем и да се постараем старите чайници да намерим начин да бъдат избутани от играта (някои от тях си го просят от години - Джордж Буш (и двамата), папата, патриарсите на Църквите на Изтока, за които от 1989 се знае, че са били сътрудници на тайните служби на комунистическите си строеве, ред "учени", богослови и други такива дърдорковци, които наричат това с новите деца "идолопоклонничество"… Жалко за тях от цялата работа…, а да не говорим и за психиатрите, които се сношават пряко с дявола, та тъпчат с риталин децата (а риталинът е с активна съставка метилфенидат, който е сроден на метамфетамините))....
    А веднъж свикнеш ли на риталина, бачкаш, експлоатират те, и като ти изексплоатират нормата за деня, наложена от по-горе, дават ти дажбата хапчета, без която не можеш да живееш, защото се превръщаш в купчина вонящо месо, което се тресе като че ли ток минава през него и бълва всичко отвсякъде - виждал съм наркоман на хапчета в абстиненция - гледката е меко казано грозна и наистина незабравима (в лошия смисъл на думата). Така че нека си пращаме децата по психиатри - да паднем роби на американците!
    Активен

Повърхностната температура на атмосферата на Уран е -225°С. Или с около 45° повече от тази на сърцето и душата ми
    Quantum
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 25

« Отговор #34 -: Април 29, 2012, 16:25:44 »

Всичко е за контрол и подтискане на неосъзнат потенциял Усмивчица
    Активен
    dragon reborn
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 58

« Отговор #35 -: Май 04, 2012, 23:25:30 »

Моля всички участници да дискутират относно темата - дори косвено. Не знам дали помните нейното раждане, но ако проявите малко изследователски дух, ще разберете, че има някои групи хора, които само си търсят повод да я затрият - нека не им даваме удобни поводи...
    P.S. Всички истински индинго и търсачи на истината ще ме разберат:)
    Активен
    Kissing You Good Night
    Неактивен Неактивен

Публикации: 447

• Град: Варна
  • zdr kp животче, вървиш ли?

« Отговор #36 -: Май 05, 2012, 10:36:36 »

Драконче, да си кажа право, и Модератора май е от тях. Сега за един мой авер седнал да се яде, започна да се заяжда с него. И освен това ме кара, на база на това, че му симпатизирам (на Модератора де), да портя аверчето си, ако си е направил паралелен профил някакъв.
    Това вече взе да ми писва, но иначе какво да кажа - Google вече изисква все по-пълно обвързване с услугите му, facebook ги знаем, twitter и те май са от тяхната партия. Честно да си кажа, хич няма да седна да се чудя, ако сега илюминатите седят, чоплят семки или фъстъци и четат из форума какво се пише или даже гледат какво пиша в реално време и слушат това, което аз слушам в момента на компютъра. Мене много малко неща могат да ме учудят.
    А иначе вижте този клип - вгледайте се внимателно - открих 13 препратки към илюминатската символика
    <a href="http://www.youtube.com/watch?v=D86-QVsk5KI" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=D86-QVsk5KI</a>
    Май не е случайно това 13, а? Който има очи, нека гледа, който има уши, нека слуша - е казал Христос преди 2000 години. И това още важи.

« Последна редакция: Май 05, 2012, 11:23:55 от Модератор » Активен

Повърхностната температура на атмосферата на Уран е -225°С. Или с около 45° повече от тази на сърцето и душата ми
    ИВЕВЕ
    Гост
    « Отговор #37 -: Май 05, 2012, 11:34:57 »

Цитат на:  Kissing You Good Night
    Честно да си кажа, хич няма да седна да се чудя, ако сега илюминатите седят, чоплят семки или фъстъци и четат из форума какво се пише или даже гледат какво пиша в реално време и слушат това, което аз слушам в момента на компютъра. Мене много малко неща могат да ме учудят.
    Чудно ще е, ако не четат какво се пише. Ухилен

Активен
    dragon reborn
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #38 -: Май 05, 2012, 15:24:12 »

Драконче, да си кажа право, и Модератора май е от тях. Сега за един мой авер седнал да се яде, започна да се заяжда с него. И освен това ме кара, на база на това, че му симпатизирам (на Модератора де), да портя аверчето си, ако си е направил паралелен профил някакъв.
    Това вече взе да ми писва, но иначе какво да кажа - Google вече изисква все по-пълно обвързване с услугите му, facebook ги знаем, twitter и те май са от тяхната партия. Честно да си кажа, хич няма да седна да се чудя, ако сега илюминатите седят, чоплят семки или фъстъци и четат из форума какво се пише или даже гледат какво пиша в реално време и слушат това, което аз слушам в момента на компютъра. Мене много малко неща могат да ме учудят.
    А иначе вижте този клип - вгледайте се внимателно - открих 13 препратки към илюминатската символика
    <a href="http://www.youtube.com/watch?v=D86-QVsk5KI" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=D86-QVsk5KI</a>
    Май не е случайно това 13, а? Който има очи, нека гледа, който има уши, нека слуша - е казал Христос преди 2000 години. И това още важи.

Този Килатата е само жалък имитатор и слагач ала "видяла жабата, че подковават коня и тя...".
    В  темата за Монарх програмирането в България е разлгедано как Илюминати настъпват, субсидирайки тайно чалга империята на "Пайнер", но това е както се казва друга тема:)
    Активен
    ИВЕВЕ
    Гост
    « Отговор #39 -: Май 05, 2012, 18:52:18 »

Така е,но защо?Просто не понасям да трябва да правя нещо "както трябва" или да  се подчинявам на нещо и то без обяснение.Може би някой знай отговорите,но аз все още не Тъжен.
    И защо всичко да става бавно? Нима силите, освен вселенски, са и флегматични?
    Във Вселената всичко става когато му дойде времето, т.е. са създадени предпоставки за реализацията му и всички взимащи участие за това нещо са готови да понесат и последствията.
    Пък и най-малкото, времето е земна величина - процесите на по-фино ниво не могат да се измерят с часовник, та да определяме бавно или бързо се случват.
    Активен
    dragon reborn
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #40 -: Май 06, 2012, 10:27:53 »

И нека все пак да се съсредоточим върху доказателство номер 2 - как с "Фейсбук" се броят пилета, а кога ще дойде есента?
    Активен
    ИВЕВЕ
    Гост
    « Отговор #41 -: Май 06, 2012, 11:37:11 »

И нека все пак да се съсредоточим върху доказателство номер 2 - как с "Фейсбук" се броят пилета, а кога ще дойде есента?
    Не е само фейсбук, още по-малко само това, което се публикува там.
    В доказателството ти, номерирано като второ, не се споменават специалните бисквитки, които сайтове от калибъра на фейсбук използват - за проследяване, дори когато си извън профила си.
    Не знам кой път го казвам, но все повече се убеждавам, че е точно така - анонимността в интернет е най-голямата измама. Хората дават гласност на много неща, за които съвсем съзнателно биха си премълчали, ако не се криеха зад монитора вкъщи. Но дали ще излезеш в националния ефир, или ще си обсъждаш личния живот в скайп, е едно и също като поверителност. Всеки един разговор, всяка една написана дума бива записвана. И ми се струва, че базата данни, съдържаща цялата тази информация, не е единствено за правителствата, а се намира в дийпнет пространството. В една статия се казваше, че всеки силно заинтересован би могъл да навреди някому, само с едно телефонно обаждане до човек, който е запознат с тази база данни. Тоест, едно много силно оръжие в ръцете на управляващите, но и не само.
    "Досиетата" мисля, че имаме всички, но впоследствие тези същите "всички" минаваме през филтър, за да се отсеят по-опасните, които реално биха могли да се приемат като потенциална опасност. И минават на по-строг контрол.
    Има причини да съм на мнението, че дори телефонните разговори биват документирани. Колкото и фантасмагорично да звучи, особено при положение, че аз сега няма да изтъквам причините, все повече ми се струва, че съм права.
    Ако не се лъжа, преди време четох, че е доказано следенето на скайп в Китай.

П.С. Да, не се лъжа.

Skype инсталира скрит процес за следене. Тази теза е в основите на един от най-големите скандали около известната програма за безплатни разговори напоследък. Директорът на китайската компания Dynamic Internet Technology Бил Ксиа обвинява Skype в цензуриране на определени потребителски действия. Според него чат-клиентът подкрепя китайското правителство в стремежа си да контролира достъпа на хората. Това става, като се блокират определени думи така, че да не могат да бъдат изпращани през мрежата.

Всичко започнало, когато от Skype стартирали пренасочването към Skype.tom.com сайт, за който се говори, че се използва за проследяване на потребители в Мрежата. Според китайския потребител програмата задействала процесът contentfilter.exe, който пък блокирал думи като `dalai lama`. Ксиа уточнява, че това не е дело в частност на китайското правителство, а като цяло на самия чат-клиент.

От Skype отказали да коментират новината. Според Ксиа те са засекли, че той използва VoIP, за да комуникира с клиентите си, в опит да им помогне да заобиколят ограниченията на правителството и решили да пренасочват потребителите към нов портал, който да инсталира скрития файл.

Източник: http://internetreklama.com/computers/software/skype-bigbrother/

Ето и още нещо, почти същото -

Група канадски изследователи намери доказателства, че компанията Tom-Skype, съвместно предприятие на Skype и Tom Online, което управлява популярната VoIP услуга Skype в Китай, разглежда и изпраща на публични сървъри текстовите чатове на потребителите. Всъщност, компанията отдава предпочитание на текстовите съобщения с политическо съдържание.

Този отчет е публикуван на 1 октомври от организациите Information Warfare Monitor и OpenNet Initiative-Asia. Негов автор е Нарт Вилньов, изследовател от университета в Торонто, специалист по Интернет цензурата.

В доклада се казва, че специална програма позволява да се четат милиони записи с лична информация на китайските Skype потребители, и то не само текстовите съобщения, но и гласовата връзка. Тези данни се съхраняват на осем сървъра, управлявания от Skype.

Както заяви пред The Wall Street Journal Дженифър Кокин, пресаташе на Skype, публикуваният отчет ще помогне да се отстрани този проблем със защитата на информацията. „Информацията, че китайското правителство следи както съобщенията в страната, така и извън нейните граници, не би трябвало да учудва никого. Но ние сме обезпокоени от гледна точка на безопасността. За щастие, Tom-Skype вече е отстранила този проблем“, - казва тя.

В отделно изявление представители на Tom Group казват, че те „като китайска компания са принудени да следват правилата и нормите на страната, в която правят бизнес“.

Трябва да отбележим, че преди потребителите на Skype в Китай смятаха, че тази услуга използва специална технология за кодиране, която защитава личните данни от правителствения контрол. По тази причина, Skype дълго време беше популярен сред политическите дисиденти на тази страна. Това обаче явно не е така. Сред персоналната информация, съхранявана на въпросните сървъри са номера на мобилни телефони, текстове от SMS съобщения и други потребителски данни. Там са и съобщеният на потребителите от други страни, с които са общували китайците. Голяма част от съобщенията съдържа ключови думи, свързани с политически теми, например независимостта на Тайван, опозицията на комунистическата партия в Китай и т.н.

Източник: http://pcworld.bg/7441_skype_chete_prepiskite_na_potrebitelite

Хаха, докато търсех тези горните статии, попаднах на още нещо.

ФБР ни следи чрез Twitter и Facebook

Автор: Александра Маркарян Публикувана на 29 януари 2012 ·  
    Facebook-privacy-FBIFacebook-privacy-FBI

ФБР започва да следи социалните мрежи в интернет. Това стана ясно от обява, публикувана от Центъра за стратегическа информация към Федералното бюро за разследване на САЩ.

Намерението е чрез анализ на събраната информация да се създаде система за ранно предупреждение за различни видове заплахи.

Търсят се компании, които да предложат техническите параметри и цената на подходящата за целта програма, която да осигури автоматизирано търсене и филтриране на информация от мрежите, включително Twitter и Facebook, по ключови думи.

„Социалните мрежи са станали основен източник на разузнавателна информация, защото в тях може да се открие първичната реакция за ключови събития“, пише в съобщението на Центъра за стратегическа информация към ФБР.

Системата трябва да позволява и изобразяване на степента на заплахата върху географските карти  (напр. Google 3D и Yahoo Maps) чрез цветово кодиране, както и да отчита широк спектър от данни за тероризма в САЩ и по света и да превежда текстове от чужди езици на английски.

Съобщението идва три седмици, след като департаментът за вътрешната сигурност на САЩ публикува доклад за мониторинга върху социалните мрежи, в който се посочват сайтовете, които ФБР ще следи. Сред тях са YouTube.com, Flickr.com, Itstrending.com.

„Социалните мрежи създават връзки между хората. И ако един човек стане обект на полицейско наблюдение, това може да доведе до това, че десетки и даже стотици невинни потребители също да се озоват под наблюдение“, заяви Гас Хусейн, изпълнителен директор наPrivacy International, цитиран от BBC.

Също пред BBC говорителка на ФБР заяви, че търсеният софтуер не е по-различен от използваните от други правителства приложения, както и че приложението няма да се фокусира върху конкретни лица или защитени групи, но върху думи и действия, които нарушават федералното наказателно право или националната сигурност.

Източник: http://offnews.offroad-bulgaria.com/index.php/15141/fbr-ni-sledi-chrez-twitter-i-facebook

П.С.2 Тръгнах да ги търся тези неща, след като всичките по-горе споменати опции за виртуално общуване започнаха да ми правят проблеми, да се появяват неща, които не съм  търсила (но бих), да не откривам неща, които знам, че съществуват, и т.н, докато накрая просто пожелах да ги изтрия, но не ми беше предоставена възможност. Усмивчица
    Активен
    dragon reborn
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #42 -: Май 07, 2012, 16:48:43 »

Мммм, дам - май най-добрата социална мрежа е един поход в гората и хубаво мезе. Хубаво е да побързаме и да използваме хубавото време, докато и на всяко второ дърво не са сложили камера и микрофон като мярка за изнасилвачи, заплащащи националната сигурност:)))
    Активен
    dragon reborn
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #43 -: Май 14, 2012, 10:37:06 »

Мисля, че ред на доказателство номер 3:

Стартиралата кампания за ваксинации срешу рак на маточната шийка.

Ето една добра статия по темата(изключвам религиозните проповеди, ама всеки ... с номера си):

- http://diagnosa.net/diagnosite-vi/%D0%BE%D1%82%D0%B2%D0%BE%D1%80%D0%B5%D0%BD%D0%BE-%D0%BF%D0%B8%D1%81%D0%BC%D0%BE
    Активен
    Ariam
    Ariam(Маха Оръга)
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1230

« Отговор #44 -: Май 14, 2012, 11:23:06 »

Той моли масоните от 33та степен за дарения за болен ...ваксина..чудя се кое с сбъркано в случая?!
    Активен
    Страници:  1 2 [3] 4 5 6   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright