Духовно развитие

Страници:  1 [2] 3 4 ... 6   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: 2012, Илюминати и Индиго - как озарените събират информация за децата -индиго  (Прочетена 7902 пъти)
Kissing You Good Night
Неактивен Неактивен

Публикации: 449

• Град: Варна
  • zdr kp животче, вървиш ли?

« Отговор #15 -: Април 09, 2012, 15:43:56 »

Аз сега работя по една супер идея - да създадем еко-селище в района село Кичево, община Аксаково, окръг Варна. Мога да ви пусна снимка на мястото (по-долу).
    Мястото там е със специална енергия - нека опитат да нахлуят там! Аз ще съм първият, дето ще скочи срещу тях! Не съм съгласен някакви уроди, дето отдавна нямат сърца в гърдите си, а електрически помпички с акумулаторни батерии и с оцетна киселина вместо кръв във вените, да ми казват как ще се държа с детето си и къде ще го пращам на училище и как ще го обучавам. направо ще го кажа - с риск да получа жесток бан - нашата мила държава да го духа! Вече ми писна на не знам което си (да не казвам на кое точно, че ако досега не съм отнесъл бана, сега сто процента ще го отнеса) да ми казва бай Никой как трябва да правя дадено нещо - нека те го правят у техните си къщи, аз акъл от тези уроди не ща! Ако ми кажат - иди и живей в панелка в най-крайния квартал на града - аз ще се вбеся, защото ми е втръснало да ми се дава акъл за най-малкото нещенце и щше направя ред поразии, преди да се терминирам - в това отношение мога да бъда особено зловреден, ако ме хванат лудите... Да се молят хората около мене да не ме хванат наистина, че ще стане страшно!
    Вече бесовете ме хващат, като си помисля как разни комунистически помияри ни въртят 23 години като последни идиоти и си мислят, че те са богове, а ние сме еволюирали маймуни.....
    И във връзка с това, ще завърша с мнението си, че не съм изобщо съгласен да ми учат детето, че сме произлезли от маймуните.... Има такива същества, но те обитават парламента, министерствата и институциите!

* kichevo-location.PNG (1089.09 KB, 876x535 - видяно 295 пъти.)
    Активен

Повърхностната температура на атмосферата на Уран е -225°С. Или с около 45° повече от тази на сърцето и душата ми
    Ariam
    Ariam(Маха Оръга)
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1237

« Отговор #16 -: Април 09, 2012, 15:53:28 »

Кисинг, ще ми е интересно да споделиш повече инфо, относно селището..Може в отделна тема, да не е в тази.Или на лични, или както ти дойде Усмивчица
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2544

NEVERENDING STORY

« Отговор #17 -: Април 09, 2012, 16:52:19 »

Значи този закон за да служи по предназначение , т.е да се прилага за защита на детето от побои и принуда за проституиране и просия , трябва да се обработи , защото иначе става нож с две остриета. Другото което е в БГ няма отработена читава система с приемни семейства , а не да се пращат децата в някакви приюти дето знаем на какво дередже са, т.е държавата не може да се погрижи за тези деца.
    Тоя закон си е баш закон заради циганите и го натискат от ЕС, обаче ..... закона зад закона ..... Тъжен
    Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    dragon reborn
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 58

« Отговор #18 -: Април 28, 2012, 17:17:15 »

Време и за доказателство номер 2:
    Ще ви разкрия слуга номер Едно на Илюминати - този който ще им помогне  да се докопат до Вас и Вашето дете,
    този който ще им каже кои сте и как изглеждате и кои евентуално от Вашите близки ще ви предадат, щом Ви нарочат:

http://www.vbox7.com/play:a3da47e9fd

Честито на доверилите се!  "DD" и "CIA" ви бладорят за съдейтвието, очаквайте ги по домовете си в късните вечерни часове и ви уверяват, че писъците са излишни и не помагат:)

Активен
    unknow
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 30

freed from desire - mind and senses purified!

« Отговор #19 -: Април 28, 2012, 22:19:46 »

Аз лично мисля,че индиго хората(не всички вероятно,защото сме различни) са достатъчно свободолюбиви и не позволяват никой да им казва какво да правя(поне аз съм така) и ако не това да достатъчно умни да видят истината за нещата,който се случват по света и да не могат да бъдат манипулирани.Лично аз не се доверявам на никой и дори да знаят всичко за теб и слабите ти места,в живота е писано рано или късно да се изправиш срещу тях,ако си достатъчно умен винаги ще намериш начин да се оправиш,но важното е винаги всеки да си има едно на ум и да стои зад това,което интуицията му подсказва,а ако нещо се провали,просто не му е било писано той да го направи.Живота винаги крие рискове.Хората още са достатъчно невежи,за да позволяват всичко лошо да се случва.

п.с.:Ако трябва да съм честна мисля,че това "изтичане" на информация,която е била крита с години,също не е случайно.
    Активен

This world is full of kings and queens who blind your eyes and steal your dreams.
    unknow
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #20 -: Април 28, 2012, 22:27:52 »

Малко ми се накъса мисълта,извинявам се за което,но исках да кажа,че така или иначе нямам как да се защитим,ако вече са ни нарочили,защото те са по-властни от един обикновен човек,единственото което можем да направим трябва да го открием в себе си.
    Активен

This world is full of kings and queens who blind your eyes and steal your dreams.
    dragon reborn
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 58

« Отговор #21 -: Април 29, 2012, 00:59:17 »

Малко ми се накъса мисълта,извинявам се за което,но исках да кажа,че така или иначе нямам как да се защитим,ако вече са ни нарочили,защото те са по-властни от един обикновен човек,единственото което можем да направим трябва да го открием в себе си.

Не се притеснявай и ние си имаме наш си План...
    Активен
    unknow
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #22 -: Април 29, 2012, 01:25:43 »

Да лошото е ако свърши в лудницата или затвора,пък и хората в масата си,не са готови да приемат нещо ново,което ще развали обикновеното им просто съществуване  Тъжен
    Активен

Светлина и Тъма
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 32

« Отговор #23 -: Април 29, 2012, 09:07:01 »

Не се притеснявай и ние си имаме наш си План...

Напротив има за какво да се притеснява Намигване на мен личното притеснение ми е че всички си имате някъф отделен план и изобщо не сме обидинени Усмивчица знаете ли че те това искат?  Знаете ли че те са готови за всеки удар който ние можем да направим? И колкото и храбър човек да си това няма да помогне единствения начин е да се обединим Намигване
    Активен
    Quantum
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 25

« Отговор #24 -: Април 29, 2012, 11:10:32 »

Най-интересното е, че в близките години се раждат хора, които ще успеят да изместят хората с по-старо мислене (индиго,кристал,...) За това по мое мнение докато не умрат всички "хора" които създават този "световен ред" света няма да се оправи...
    Активен
    unknow
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #25 -: Април 29, 2012, 11:19:51 »

Според мен тези хора далеч не са толкова велика за колкото ги смятаме,защото ако бях толкова умни и не знам си какви нямаше изобщо да се занимават с хората,а с други същества.И на тях някой им нарежда какво да правят с цел да разделят хората,да правят от тях марионетки.Това ме навежда на мисълта,че или нарочно ни затъпяват,защото имаме голяма сила,от която се плашат или просто им трябваме тъпи за някаква си цел и всеки,който се опита да попречи на "мисията"-изчезва.
    « Последна редакция: Април 29, 2012, 11:27:01 от unknow » Активен

Светлина и Тъма
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #26 -: Април 29, 2012, 11:37:07 »

Според мен тези хора далеч не са толкова велика за колкото ги смятаме,защото ако бях толкова умни и не знам си какви нямаше изобщо да се занимават с хората,а с други същества.И на тях някой им нарежда какво да правят с цел да разделят хората,да правят от тях марионетки.Това ме навежда на мисълта,че или нарочно ни затъпяват,защото имаме голяма сила,от която се плашат или просто им трябваме тъпи за някаква си цел и всеки,който се опита да попречи на "мисията"-изчезва.

Явно не си наясно с всичко ? Илюминати са хора , но зад тях седят уж по висши създания от нас Усмивчица
    Активен
    unknow
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #27 -: Април 29, 2012, 11:47:34 »

Да де добре тогава висшите създания,който са зад тях не са толкова силни и явно и на над тях стой някой,защото реално погледнато хората сравнение с тях са едно нищо и могат по всяко време да ни направят какво искат,защото вече повечето от нас са ''душевно мъртви'',но не го правят.Правят всичко бавно,което е странно.
    Активен

Светлина и Тъма
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #28 -: Април 29, 2012, 11:56:30 »

Да де добре тогава висшите създания,който са зад тях не са толкова силни и явно и на над тях стой някой,защото реално погледнато хората сравнение с тях са едно нищо и могат по всяко време да ни направят какво искат,защото вече повечето от нас са ''душевно мъртви'',но не го правят.Правят всичко бавно,което е странно.

За хората може би е странно , но всъщност въобще не е Усмивчица 
    Активен
    unknow
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #29 -: Април 29, 2012, 12:03:26 »

Добре тогава каква е целта,ако искат да направят това,което в момента правят,да го правят толкова бавно.Извинявам се,че се обаждам не толкова подготвена по темата,но не вярвам на книги,телевизия и всички останали медии,за нищо.
    Активен

Страници:  1 [2] 3 4 ... 6   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright