Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Застига ни най-силното слънчево изригване от 5 години насам  (Прочетена 1429 пъти)
dayana
Неактивен Неактивен

Публикации: 292

« -: Март 09, 2012, 01:08:28 »

Няма място за паника, макар и да са възможни нарушения в комуникациите

Най-силното слънчево изригване от пет години насам достига Земята днес, 8 март, "обстрелвайки" планетата с електромагнитни частици, способни да нарушат сателитните комуникации и работата на електропреносните мрежи. Това става ясно от съобщение на американските власти, цитирано от AFP.

Изригването на слънчева плазма е започнало в сряда вечерта, като ефектът ще се усеща на Земята от ранния следобед днес до петък, сочат предвижданията на учените.

Тази слънчева буря, която носи със себе си частици, достигащи до планетата със скорост от 6,44 млн. км/ч, може да засегне електроразпределението, сателитните комуникации, GPS системите и да принуди авиокомпаниите да променят някои маршрути, за да избегнат полярните региони.

Учените очакват образуването на зрелищни сияния в небето в Централна Азия в четвъртък вечерта.

Експертите подчертават, че въпреки всичко няма място за паника, тъй като Земята е добре защитена от подобни слънчеви бури благодарение на своето магнитно поле. Въпреки че е доста мощно, изригването не е чак толкова опасно, а изглежда по-необичайно, тъй като от няколко години слънчевата активност не е била особено голяма.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=4xKRBkBBEP0" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=4xKRBkBBEP0</a>

« Последна редакция: Март 09, 2012, 01:14:34 от dayana » Активен

ИСТИНАТА семето на МЪДРОСТА- може да бъде открита къде ли не!
Можем да посочим пътя ня другите,ала всеки трябва да го извърви сам-докато не прогледне за СВЕТЛИНАТА на неподправената МЪДРОСТ,там,в края...от където сме поели всички, някога много отдавна,в зората на ВРЕМЕТО!
ИВЕВЕ
Гост
« Отговор #1 -: Март 09, 2012, 11:13:33 »

Какво е влиянието на подобни явления върху нас?
Активен
WuDStefoto
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1

' be like water my friend '

« Отговор #2 -: Март 19, 2012, 15:38:18 »

Здравейте - естествено че няма нужда от паника - мен ако питате - паниката НИКОГА не помага..

Но да изясня че тези изригвания ПОМАГАТ на Земята да се изчисти - а също - помагат и на хората - отключва части от ДНК-то, т.н. ''спящо'' или както многознайковците в САЩ му викат ' ДНК-боклук ' .. не мога да повярвам че света вярва на тези пълни лъжи, значи 95% от нещо което е в нас по природа е боклук - а тия там 'учени' не са??..

Само да добавя че не е ''едно'' това изригване - случва се дори и в момента - за мен НЕ Е СТРАННО защо от САЩ до ЯПОНИЯ - всичките им уреди са ИЗКЛЮЧЕНИ от дни.. преди това наблюдавах - имаше поне 3 изригвания до 14ти-15 март !!! Сега дори също има, но... когато решат да кажат нещо - то няма да е за изригванията - и определено ще е късно...

Крайно време е да се събудим и да осъзнаем че от тази кутия в ъгала на стаята наречена ''телевизор'' - това е ИЗВОР НА ЛЪЖИ !!!... хубав ден : ))) спокойно и позитивно !!
Активен
Дом
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 132

« Отговор #3 -: Април 29, 2012, 12:40:20 »

Какво е влиянието на подобни явления върху нас?
На мене геомагнитните бури ми влияят много добре - в такива дни съм енергична, бодра и в много хубаво настроение.
Активен
кръгове
Неактивен Неактивен

Публикации: 186

Слънчице

« Отговор #4 -: Юни 06, 2012, 20:33:03 »

Има ли продължение темата ,попаднах на тази информация,тоест след мартенските изригвания има още  няколко,давам линк ,а който има нещо да допълни ..да пише..
http://nikolaijambol.blogspot.com/2010/05/22-2012.html
излиза че най напредналите ще са най зле, ако подобно нещо се случи да останат без ток...ей ние в Бг отдавна жевеем като първобитните хора ще се оправим бързо ...
Активен

Страданието съществува,защото хората са привързани към желанията си!
Линк за посланията на доброто
http://dreamland-bg.com/index.php?topic=4081.0
Страници: [1]   Нагоре
Отиди на:  

Подобни теми:
Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
публикация
Запис на звуковата вълна при Слънчево изригване
Видео клипове
Evolution 0 2173 Последна<br />публикация Юни 20, 2010, 18:02:03
от Evolution
Най-силното ни орьжие « 1 2 »
Духовни учения
Neverland 15 1431 Последна<br />публикация Септември 17, 2010, 22:03:25
от val68z
Най-студената зима от 1000 години насам чука на вратите ни
Обща тематика
Special_boy 14 1557 Последна<br />публикация Ноември 11, 2010, 15:19:40
от nia.boneva6
Сънища с еднаква тематика от 10 години насам. « 1 2 »
Моите сънища
Ignatov 16 1319 Последна<br />публикация Май 17, 2011, 18:19:28
от Ignatov
Задава се най-силната магнитна буря от шест години насам
Любопитни факти
Слънчев лъч 8 1145 Последна<br />публикация Септември 24, 2012, 21:06:05
от Bobi

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Ширинан | Психолог  © Copyright