Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Игра - Детектор  (Прочетена 792 пъти)
Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

Публикации: 2561

NEVERENDING STORY

« -: Март 02, 2012, 21:39:15 »

Това е един вид упражнение , да развиваме личния си детектор на лъжата, това са съвкупност от усещания - енергийни и физически .
Та аз сега поствам едно произволно текстче и вие трябва на прима виста да кажете ,как го чуствате, това не бива да е повлияно от знанията ви по- въпроса, просто първосигнално слушане във усещанията в тялото ви или чуствата ,които ви предизвиква.
Имайте предвид ,че всеки има способности за улавяне от различни ъгли и мненията са нормално да са различни . Също може да е различно и усещането към различните части на текста , а понякога и в дадена дума. Няма да се съдиме и анализираме един друг а ще видим какво ще съберем заедно относно текста.

Ето го текстчето, почти произволно го уцелих някъде из форума.

" В подземията на Плиска се съхранява литературната съкровищница на българските ханове, исторически документи, свързани с живота и преселението на траките, както и документи от времето на атлантите, описващи начина на конструиране и принципа, на който са работили всичките използвани от тях апарати и машини. В специален отдел се намира "ключ" към познанието на атлантите. Притежаващият този ключ може да усвои техните знания. Но не сега.
В златната книга, намираща се в подземията на Преслав са предадени всички тайни на атлантите, които те са оставили на траките. Там са описани и всички техни подземни градове, както и пътят до тях. Съществува и описание на мястото, където се съхранява генетичния материал на мсички живели да сега цивилизации на Земята и пътят до там. Във 2-та, по-малка част на книгата, траките описват пътищата, по които са поели, местата, които са посетили, дейността, която са извършили преди да се върнат по тези земи.
Началото на книгата започва с азбуката на атлантите и начините за усвояването й."

Източник: http://indigota.com/index.php?topic=133.0#ixzz1nz3KtwUq
Активен

"weird " is indication for creative force ♥
kukuruku
Неактивен Неактивен

Публикации: 43

« Отговор #1 -: Март 02, 2012, 23:50:33 »

аз не го чувствам като истина
Активен

be yourself no matter what they say
kristin4et0
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 1

« Отговор #2 -: Март 21, 2012, 14:51:38 »

моите първи усещания са, че не е истина. Разказвача иска да се изяви по някакъв начин за да го забележат и силно вярва, че текста е истина.
ПС: каква е истината можете ли да споделите? Благодаря Усмивчица
Активен
Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

Публикации: 2561

NEVERENDING STORY

« Отговор #3 -: Март 21, 2012, 15:37:34 »

Истината е някъде там .... хахахха . За това е упражнение, опитай се за себе си тогава да отделиш евентуално ,кои частици ти се струват истина.
Активен

"weird " is indication for creative force ♥
Alida
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 256

« Отговор #4 -: Март 21, 2012, 17:40:44 »

Интересно упражнение, благодаря, Ео.
Без каквито и да е претенции за сензитивност и достоверност на "усетеното"- в подземията на Плиска наистина има литературна съкровищница. Писано за ханове и траки- да, но за атланти- дзънн. /или по- точно стягане, дискомфорт/. Същото и с информацията за тайните на атлантите в Преслав. Но пък за мястото с генетичния материал и пътешествията и дейностите на траките излиза, че е истина. Най- ми е странно, че излиза истина и атлантската азбука. Шокиран Шокиран
Активен

"Не е важно да видиш, а да разбереш"- Sunshine(sun)
sharga
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 148

« Отговор #5 -: Март 24, 2012, 23:07:45 »

даже си харесах една страница от книгата и я скъсах преснимах си я и я върнах. Пишеше на непознат език, който грам не разбирам, използвах уред за превод. Някой ден това инфо може да помогне да осъщества мечтата си. Но наистина от цяла книга за мен беше само една страница, другото е бълвоч
Активен
Soul
love
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 104

for heaven's sake

« Отговор #6 -: Април 01, 2012, 15:54:30 »

Интересно упражнение, благодаря, Ео.
Без каквито и да е претенции за сензитивност и достоверност на "усетеното"- в подземията на Плиска наистина има литературна съкровищница. Писано за ханове и траки- да, но за атланти- дзънн. /или по- точно стягане, дискомфорт/. Същото и с информацията за тайните на атлантите в Преслав. Но пък за мястото с генетичния материал и пътешествията и дейностите на траките излиза, че е истина. Най- ми е странно, че излиза истина и атлантската азбука. Шокиран Шокиран

Българите носим в себе си божието слово...словени, а не славяни ... от носещи словото...в легендите пише - .... тези, които са запазили словото .... Намигване Усмивчица
Активен

We live in illusion and the appearance of things. There is a reality. We are that reality. When you understand this, you see that you are nothing, and being nothing, you are everything. That is all.^
Страници: [1]   Нагоре
Отиди на:  

Подобни теми:
Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
публикация
Форумна игра -> Асоциации « 1 2 »
Обща тематика
Amaranth 28 1151 Последна<br />публикация Март 10, 2011, 16:25:48
от Amaranth
Форумна игра ->Въпроси « 1 2 »
Обща тематика
Аэ съм 17 1477 Последна<br />публикация Ноември 01, 2010, 19:15:41
от Хristo
Игра на Го ? Играчи от Варна ?
Въпроси и отговори
Georgio 1 607 Последна<br />публикация Януари 30, 2011, 12:57:07
от zagorka
Опиши ме с музика :) [Игра]
Музика
Nao 1 1125 Последна<br />публикация Март 09, 2011, 22:26:08
от meander
Игра на въпроси
Обща тематика
Kissing You Good Night 5 989 Последна<br />публикация Май 10, 2011, 20:39:58
от dreek

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Ширинан | Психолог  © Copyright