Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Позор за пресата в България - в-к "Телеграф", 02.03.2012  (Прочетена 1051 пъти)
Kissing You Good Night
Неактивен Неактивен

Публикации: 448

• Град: Варна
  • zdr kp животче, вървиш ли?

« -: Март 02, 2012, 15:47:48 »

Днес попаднах на едно вестникарско заглавие в парцала, имащнахалствотода се зове вестник, известен като "Телеграф". Беше на челната страница на "вестника" и съдържаше следното:

ШАРЛАТАНИ ИЗКАРВАТ ДЕЦА ИНДИГО

Интересът ми беше предизвикан от заглавието, червено и крещящо като светофара на разклона за моста на НДК. Реших, че ще говорят за нашия всеобщ любимец господина Деян Колев, но статията се оказа тотален пасквил срещу индиговите деца. Аз лично си мисля, че мястото на сегашните самозвани журналисти е на село да чистят на кравите и овцете в ТКЗСто.... Те не са журналисти, а банда алчни за жълтавинка и клюка клюкарки с висше образование, а често и научна степен....
    Можете да прочетете статията във всяка библиотека, в нейната читалня за текуща периодика.
    Правете си сметка какви нищожества направляват обществетното ни мнение!!!!
    Активен

Повърхностната температура на атмосферата на Уран е -225°С. Или с около 45° повече от тази на сърцето и душата ми
    Sita
    13
    Неактивен Неактивен

Публикации: 344

« Отговор #1 -: Март 02, 2012, 19:48:51 »

Всяка една статия в основата си е лично мнение, въз основа на което не е редно да си вадиш изводи за всички, в тоя случай журналисти.
    Активен
    Morena
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 137

« Отговор #2 -: Март 02, 2012, 23:37:57 »

Спокойно , хората не са толкова глупави , за да повярват само на една статия. Вече всеки има интернет и сам може да прецени кое e истина и кое е лъжа..  Усмивчица
    « Последна редакция: Март 02, 2012, 23:47:26 от Morena » Активен
    Kissing You Good Night
    Неактивен Неактивен

Публикации: 448

• Град: Варна
  • zdr kp животче, вървиш ли?

« Отговор #3 -: Март 03, 2012, 11:20:13 »

Дай Боже да не се поведат хората по брътвежите на тези чумоносци.....
    Иначе се канех да следвам руска филология с магистратура журналистика, ама ми стана само за няколко минути ясно, че ще ме карат да пиша публикации пряко съвестта си.... А аз не бих могъл!
    Честит трети март на всички, които по един или друг начин се усещат българи. Дано нашата "модерна журналистика" не вземе връх над здравия разум. Тя не пише на книжовен език, а прави изказвания в стил "срешнáх кака Гицка на пазаря, па й разказáх за еди-що-си..." Това е най-малкото недостойно за една страна, която претендира да е цивилизована!
    Активен

Повърхностната температура на атмосферата на Уран е -225°С. Или с около 45° повече от тази на сърцето и душата ми
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright