Духовно развитие

Страници:  1 2 [3] 4   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Илюминатите - кои са те?  (Прочетена 5119 пъти)
Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

Публикации: 2519

NEVERENDING STORY

« Отговор #30 -: Март 04, 2012, 17:02:35 »

Всякакви им се раждат ,после почват обработките. Пример очеваден принцовете Уилиям и Хари и майка им Даяна.
Активен

"weird " is indication for creative force ♥
Аэ съм
Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
Неактивен Неактивен

Публикации: 2396

Hello! I am Andy!

« Отговор #31 -: Март 04, 2012, 17:36:47 »

ariam е права. Не се изразих правилно. Като казах гражданско неподчинение първоначално имах предвид анархия. Но греша. Анархията е създадена от илюминати, идеален начин да завладеят властта е именно чрез нея. Като казах гражданско неподчинение имах предвид всички хора да си изкарат парите от банките, да си изключат телевизори, радиа и т.н., да не плащат данъци, да спрат да посещават работа и т.н. Тоест цялата държава да умре. А илюминатите могат да контролират хората само посредством една държава, в която съществува респект и уважение към нея. България е също толкова гнусна държава като останалите. Всички държави са гнусни. България е наша родина обаче. Родината стои над държавата. Тоест двете неща са различни. Родината е свята, държавата е средство за власт.
    Проблема е че няма как всички хора да възприемат този начин на мислене. Илюминатите са се наложили на власт, унижавайки властта. Показвали са колко е неспособна тя, колко е човеконенавистна и проклета. А в същото време всички безредици са ги прокарвали те, през безотговорните управляващи. В момента идеята е отново да правят безредици, за да създадат единно световно правителство. Ако хората за момент спрат да обвиняват корумпираните политици и видят, че всъщност обвиненията не стигат, за да се спре врага, и насочат вниманието към истинските виновници - банки и медии - то плана на илюминати ще се обърне против тях. Това е идеята.
Активен
Ariam
Ariam(Маха Оръга)
Неактивен Неактивен

Публикации: 1230

« Отговор #32 -: Март 04, 2012, 17:56:30 »

За едно си прав Аэ съм , със сигурност, никой няма да си спре телевизора или да напусне днес работа о0.Въпреки, че това ми е мечта...като се замисля- да.
Активен
Harpi
Неактивен Неактивен

Публикации: 83

• Град: Бургас
  • « Отговор #33 -: Март 04, 2012, 18:46:01 »

За едно си прав Аэ съм , със сигурност, никой няма да си спре телевизора или да напусне днес работа о0.Въпреки, че това ми е мечта...като се замисля- да.
    Ето ,виждаш ли - имаш я свободата. Отиваш на село, вземаш нивите на баба , хвърляш телевизорите и си свободен/а. Съмнявам се илюминантите да те накарат на сила да гледаш телевизия, или пък там нещо друго , в което ги обвиняваш. Губиш си свободата в момета когато поискаш и другите да последват твоя пример. Да ама хората са различни и разбират свободата си по различен начин . Управлението с илюминанти или без трябва да дава шанс на хората да се изразяват различно, да живеят така както ще се чувстват най - добре .

Не ме разбирай погрешно, не защитавам никого , но защо пък не - разбирай ме както искаш.Усмивчица
    Активен

Можеш да си задаваш въпроси и да си отговаряш. Отговорите на всеки един етап от твоя живот ще са различни и верни .

Най - трудни за разбиране са простите неща . Усмивчица
    ИВЕВЕ
    Гост
    « Отговор #34 -: Март 04, 2012, 19:12:29 »

Като казах гражданско неподчинение имах предвид всички хора да си изкарат парите от банките, да си изключат телевизори, радиа и т.н., да не плащат данъци, да спрат да посещават работа и т.н. Тоест цялата държава да умре. А илюминатите могат да контролират хората само посредством една държава, в която съществува респект и уважение към нея.
    Тук съм напълно съгласна. Това е друго нещо, не анархия. Анархията е точно противоположното на следването на някакъв ред, като всъщност се създава нов такъв, затова си прав - илюминатска работа е и анархията. Ухилен
    А това, което описваш, е просто отхвърляне на обществените норми. Аз лично бих предпочела аскетичен живот, ако това ще ми даде свобода - а за да бъде постигната дори някаква относителна свобода, е нужно точно това - отрицание на материализма, средствата за манипулация и наложените масови идеали.
    Активен
    Sita
    13
    Неактивен Неактивен

Публикации: 344

« Отговор #35 -: Март 04, 2012, 20:40:27 »

Хората не въстават срещу това, че не са свободни, тогава когато те мислят че са свободни.
    Активен
    ИВЕВЕ
    Гост
    « Отговор #36 -: Март 05, 2012, 13:14:05 »

Хората не въстават срещу това, че не са свободни, тогава когато те мислят че са свободни.
    На това се гради цялата система. В момента, когато хората осъзнаят положението си, биха пожелали да го променят, значи единственият начин да се поддържа този ред е като са в неведение хората... А дезинформацията не може да продължава вечно.
    Активен
    Аэ съм
    Неактивен Неактивен

Hello! I am Andy!

« Отговор #37 -: Март 05, 2012, 15:40:48 »

Самата идея за живот на село, където храната, водата и всичко необходимо за нашето развитие да си зависят от нас и майката природа, е доста спорна. Все пак селското стопанство е унищожено, икономическата криза лишава хората от подобен вид препитание и спасението е в големия град, където храната се прави по технологии, създадени и развити, от компании в целия свят, чиито брой може да си изчисли на пръстите на едната ми ръка. Тоест, безсмислено трудно е.  Усмивчица
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #38 -: Март 05, 2012, 16:01:14 »

Е именно това мислене е ерегор на Илюминати.
    Има доста хора доказали противното , с много умно комби ,които не ги лишава от технологиите , но икономически са минимално независими , да не говориме ,че са минимално независими от тровенето. Ако успея да намеря едно филмче ,което става въпрос за българско семейство. Незнам дали не беше на БТВ репортерите.

Активен

Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #39 -: Март 05, 2012, 16:16:48 »

Друго намерих

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=eUj0mrqz0a0" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=eUj0mrqz0a0</a>
    Активен

Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #40 -: Март 05, 2012, 16:55:22 »

Още клипчета по -случай , "невъзможното и много трудното"

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=-3UDCtXpNs8" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=-3UDCtXpNs8</a>

Активен

Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #41 -: Март 05, 2012, 17:02:49 »

Кредит за апртамент , дали Хммм

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=9WXdVkePhrM" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=9WXdVkePhrM</a>
    Активен

Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #42 -: Март 05, 2012, 17:54:18 »

Споменах Анастасия, ето и работещите родови имения, имаме съфорумник Емилиян , който някога може да ни разкаже съвсем от извора ,какво се случва в нашите селища. Желание и мечта и няма нужда да се търсят ясли,кредити и тнт робия.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=KStcIFbVuac" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=KStcIFbVuac</a>
    Активен

{-^-}
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 65

да

« Отговор #43 -: Март 17, 2012, 01:49:27 »

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=gxNB05mKAco" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=gxNB05mKAco</a>
    Активен

Живей за мига
    Аэ съм
    Неактивен Неактивен

Hello! I am Andy!

« Отговор #44 -: Март 20, 2012, 15:08:29 »

Наскоро бе затворена една тема, тук, която предостави доста вярна и ценна информация за същността на "демокрацията". Не разбрах как цялото послание бе опорочено и обвиненено в шовинизъм и расизъм. Шовинизма е радикален национализъм. Хитлер може да го наречем шовинист. Но нима ще наречете шовинисти Ботев или Левски, или някои други герои от приказките. В миналото тълпата е била готова да линчува националните предатели, а днес напористо се гневи на патриотите.
       Българският народ е изграден от хора - живи, дишащи същества, борещи се за щастлив и спокоен живот сред хармонията на човешката добродетел - и това важи както за българите, така и за турците, арменците, евреите, американците, иранците, новозеландците и въобще за всяка една жива поне малко осъзната твар. Ние всички сме хора. И така, масите са убедени в този факт. Но когато се заговори по неудобни въпроси от типа на плана "Баязид 2" или от типа на плана "Ран-Ът" изведнъж всичко става расистко, мрачно, непълноценно и объркано. Обаче тези планове НЕ СА изготвени от турският, еврейският или американският народи.
        Шайката престъпници, която е окупирала властта, няма народност или религия. Народността и религията са хубави неща - изрази на традиции и култура. Един почита Аллах, а друг Бог. Трети - Йехова... Всеки в зависимост от своите традиции и култура. Това че един човек отстоява своята култура и традиции не означава, че е шовинист. Представете си колко отвратително всички ярки цветове и шарки на отделните народи да се размият в една обща боя, която ще бъде наистина колоритна, но хаотична и вполседствие отблъскваща. Тази шайка престъпници, обаче, се появява в домовете на масите и ги убеждава, че тяхната култура е единственият израз на Истината по Земята и че Истината трябва да смчаква лъжата, проявени в чуждите култури, ако иска да оцелее. В следващия момент шайката изскача на площада, с друга маска, където твърди, че трябва да има разбиране и толерантност между народите и културите....И че всеки който не мисли така е шовинист, фашист, комунист и боклук. Вие сте добрите, ако ни слушате, а те, понеже са инакомислещи, са зли демони. Всеки който се изявява като лидер и господар от такъв тип е просто ходещ портал, през който произтича волята на Сатаната. А такива хора заливат и медиите, и изкуството, и площадите. И хората стават "разбирачи", целейки да се да приличат на своите идоли и пътеводни звезди.
       Тази шайка, всъщност, няма народност. Това че Иван Костов, направил толкова срамни неща против родината си, има българско гражданско не означава, че е българин. Всъщност баща му дори е бил циганин от Южна България, с еврейски корени, но всичките управляващи са така. С двойно гражданство. Българско и масонско. Това че палят свещи пред лика на Спасителя не ги прави християни. В същото време те проклинат Православието и скрити от медиите празнуват Ханука, еврейски празник. Тази шайка не е дори семитска. Заблудените маси от евреи, които пребивават в Израел, не разбират, че само 20 процента от евреите имат общо със семитите - сефаридите - и че ПАЛЕСТИНЦИТЕ са всъщност по-семити от израилтяните. 80 процента, мнозинството, са наследници на хазарите, които приемайки одаизма през 9 века след Хр. си въобразят, че са семити и започват да се зоват евреи. Отново работа на черната шайка.
        На Реджеп Ердоган не му пука за Турция, ни на йота. Той е поставен от САЩ, за да прокарва неоимперската политика на западните управляващи. Турските масони не са хвърлили око само на България, но и на Балканите, и на Кавказ. А на управлящите тези Балкани и Кавказ не им пука за САЩ, Турция, България, демокрация и т.н. Те просто са антени, през които се прокарва този план, замазан с лъжи и заблуди на всяка крачка. Жервите са масите, които вместо да свалят демоните от властта, се мразят и нараняват един друг.
         Най-влиятелните хора от Запад, които на практика управляват света, са свързани кръвно. Като тръгнем от политиката, минем през бизнеса, окултното и стигнем до изкуството. Джордж Буш е братовчед с убитата лейди Даяна, мир на праха й, с настоящия президент Барак Обама, който пък е 11 братовчед с Брад Пит. Кръвната връзка на Буш го свързва с друга убита фигура Ейбрахъм Линкълн, който е свързван по кръв с крал Едуард 1 и с Влад Цепещ с миналото и с Том Ханкс, Селин Дион и Мадона в бъдещето. Кръвната линия на крал Едуард може да изведена изведена чак до египетския фараон Рамзес 2. Звяра, най-грешния човек живял някога, Алистър Кроули е баща на Барбара Буш, а тя е съответно съпруга и майка на двамата президенти Буш. Рода Буш е с немски корени, също като Ротшилд и Рокфелер, като последните два роди, наред с фамилиите Шиф, Опенхаймер и Варбърг влизат в състава на съвета на 12 представители, които практически определят всичко, което има да става в света.
       Цялата тази икономическа неразбория в света е предизвикана именно от федералния резерв на Щатите, който всъщност контролира Северна Америка, папското богатство, което събира лихви на световната борса, правейки папата един от най-богатите хора в света, и от така нареченото Лондонско сити, в центъра на Лондон, което използва кралското семейство за параван на своите действия, а именно развиване на древните ционски планове от управляващите 13 фамилии.  Ето това е Запада плюс всичките му бивши колонии из света. Но съм сигурен че всичко това вече се знае идеално.
        Така както Британия е управлява света 1000 години, така както САЩ са управлявали света вече близо 100 години, така ще се възкачи и Израел. Така както Даджала, според Корана, ще дойде за 40 дена на земята - един ден като година, един като месец, един като седмица и един като останалите ни човешки дни. Една божествена година се равнява на 1000 човешки, точно колкото е управлява Британската империя, преди световните войни и Голямата депресия в началото на 20 век, а един божествен месец разделете на 12 от 1000. Приблизително 83 години. Съвпадайки идеално с 11 септември, 2001, деня, в който започна откритата война срещу арабските народи в Близкия изток и от които останаха свободни само Сирия и Иран. Баба Ванга е предрекла за Апокалипсиса още 70-тте години - "само Сирия да не падне"... Който иска да провери и ще види, че има такива нейни думи.
       Крайната цел е световно правителство с една идеология и една религия. На Запад всичко е готово. Близкия изток е единствения разпокъсан и разединен път към Изтока, където сега Китай и Индия трупат огромни сили и след 10-20 години нищо чудно да ги видим как налагат своята власт, дадена им от "черните магове на изтока", срещу ционистката власт на Запад. Разединението винаги е било символ на злото. Всъщност злото оттам произлиза. Тъй че злите сили сами водят битка едни срещу други. Луцифер срещу друг Дявол...едните служат на Луцифер, другите и против него въстават. Не търсете на Земята кукловодите на това разединение. Те са извън това измерение. И си играят с покварените човеци както им е угодно. Но тези човеци са заблудени. Защото на тях им е обещан вечен живот сред лукс и удоволствия, а ги чакат 1000 години мъчения в Ада, тъй като демоните не биха делили властта с никого. Още по-малко с жалки човеци.
        По мое виждане Ванга ще излезе много права с нейните широко известни призиви, че само Русия ще ни спаси. Според мен именно оттам ще дойде спасението на човеците. Както е казала Ванга, а и всички други, Русия ще стане духовен център на целия свят към 2040 година. А именно по духовния път се намира единственото спасение на душата.  Усмивчица Ванга е казала, че Владимир ще стане властелин на целия свят. Тези нейни думи можете сами да ги потърсите и намерите - за Владимир тя говори още от 70 години. А днес по този Владимир много се плюе и хвърля кал. И въпреки това никой не може да го спре. за 6 години, колкото и ще трае третия му президентски мандат, е решил да създаде евроазииски икономически съюз, който да приюти Русия, бившите съветски републики и страните от бившия социалистически блок. Плана на ционистите е всичко да се завърти около Израел, но Владимир е пресякъл този път. 
       Джордж Сорос, човека който повлече Гърция в пропастта на икономическата криза, превръщайки я в черна дупка за Европа, по медиите винаги е мил и загрижен за бъдещето на бедните и гладните. Всъщност той е един от основните виновници и инструменти за новия световен ред. Владимир е издал заповед за арестуването му от КГБ. Сорос също така е свързан с "ГАЛБА", чечено-еврейска организация, която финансира чеченските териористи в Русия, Грузия, Афганистан и на още много други места, която също така финансираше Гари Каспаров и още финансира опозицията на Путин в Русия. В края на 2011 година беше направен опит Владимир Путин да бъде отровен, бяха вдигнати митинги и протести против него, но...резултат никакъв. Бог е с него.  Усмивчица Единственото което остава на ционистите е да му се подмазват, както и правят. Както са правели и с Наполеон, и с Цезар. 
       Но това е дълга история. Просто исках да кажа че тези духовни учители като Мьон Муун и другите западни разбирачи всъщност насаждат противоречие в обществото. Истината е в Духа.  Усмивчица

Наблюдавайте как са се развивали и как се развиват нещата и ще видите, че съм прав. Млъквам!
    « Последна редакция: Март 20, 2012, 15:36:47 от Аэ съм » Активен
    Страници:  1 2 [3] 4   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright