Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2 3 ... 5   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: ИНДИГО СРЕЩУ ИЛЮМИНАТИ! Или вярвате ли, че илюминати планират смъртта на индиго?  (Прочетена 5389 пъти)
dragon reborn
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 58

« -: Февруари 28, 2012, 23:15:16 »

Имам чувството, че привидно комфортните и толерантни условия за изява на личностите-индиго са примамка на Илюминати, за индефицирането и неутрализирането им в ранен стадий. Имам и доказателства за това, но ще се радвам  да чуя мнението и усещането Ви преди да се задълбоча в темата...
Активен
Orion
Търсеща истината..
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 114

• Град: Варна
  • Отказвам да играя ИГРАТА..

http://facebook.com/Scarl
    « Отговор #1 -: Февруари 28, 2012, 23:47:15 »

Индиго идват на земята от много време, така че не можем да говорим за "ранен стадий"..лично аз не смятам, че илюминати биха се занимавали с идентифициране и неутрализиране, защото техния план е насочен към човечеството като ЦЯЛО и те не го делят на индиго, кристали, деца на дъгата и т.н. Все пак ще ми е интересно да чуя доказателствата по въпроса Усмивчица
    Активен

All the world's a stage, and all the men and women merely players..
    mddimi
    Гост
    « Отговор #2 -: Февруари 29, 2012, 00:30:24 »

Не е в синхрон с тематиката на форума да се прекалява с конспиративни спекулации.
    Заключвам темата.
    Активен
    Еlsha
    Диди
    Неактивен Неактивен

Публикации: 525

« Отговор #3 -: Февруари 29, 2012, 01:50:49 »

Цитат

Re:ИНДИГО СРЕЩУ ИЛЮМИНАТИ! Или вярвате ли, че илюминати планират смъртта на индиго?
    « Отговор #2 -: Февруари 28, 2012, 23:30:24 »

Не е в синхрон с тематиката на форума да се прекалява с конспиративни спекулации.
    Заключвам темата.

Източник: http://indigota.com/index.php?topic=5610.msg63630;topicseen#msg63630#ixzz1nifLQOir

Това е цитат на модератора... в момента, в който се почна обсъждане и се спря.... заключи се темата... не било общо с идеята на форума, а ваксините, а диагнозите и психологическите изследвания на деца индиго и поставянето им на диагнози "свръхактивност и аутизъм" и тнт... и отритването им от обществото... Хммм?
    Активен

Карма - КаРаМа - движение, живот, анализиране. Усмивчица
    Еlsha
    Диди
    Неактивен Неактивен

Публикации: 525

« Отговор #4 -: Февруари 29, 2012, 01:57:38 »

Децата индиго са тук да се борят именно с/у тези илюминати или всякакви дето са свързани със световният ред... аз не знам, кое е против идеята на форума в този случай...Хммм

П.п- имам в предвид, че са спрямо системата, а се раждат понеже системата пак взима връх, преди беше религията, а сега богаташи с влияние в политиката...
    Активен

Карма - КаРаМа - движение, живот, анализиране. Усмивчица
    mddimi
    Гост
    « Отговор #5 -: Февруари 29, 2012, 11:58:23 »

Отключвам темата с надежда да се получи от нея нещо полезно за развитието на форума.
    Активен
    ИВЕВЕ
    Гост
    « Отговор #6 -: Февруари 29, 2012, 13:43:13 »

Ами аз не виждам никакви комфортни условия за изява на личността, даже напротив.
    И мисля, че да се промени точно това е мисията и на индиговите, и на всички останали. Нормално (от гледна точка на случващото се... всъщност не нормално, а не-изненадващо) е илюминатите да правят всичко възможно да ограничават хората, обвързвайки ги със своите амбиции, провокирайки алчността и егоугодничеството... Само че дали хората ще се предадат под външния натиск или ще станат още по-силни, зависи от тях... От самите нас, де.

Интересно ми е какви са тези доказателства, обаче.

П.С.
    Отключвам темата с надежда да се получи от нея нещо полезно за развитието на форума.
    А не е ли по-добре темата да бъде отключена с надежда да се получи от нея нещо полезно за развитието на потребителите?  Ухилен
    Активен
    Ariam
    Ariam(Маха Оръга)
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1236

« Отговор #7 -: Февруари 29, 2012, 13:51:42 »

Нищо чудно да има план от страна на илюминати насочен към индиго общността.
    До скоро мислех, че те не се страхуват от нищо и са силни и вилни, но ако действат против индиго - може би сме уцелили някое слабо място.
    Активен
    ИВЕВЕ
    Гост
    « Отговор #8 -: Февруари 29, 2012, 13:54:16 »

Нищо чудно да има план от страна на илюминати насочен към индиго общността.
    До скоро мислех, че те не се страхуват от нищо и са силни и вилни, но ако действат против индиго - може би сме уцелили някое слабо място.
    Е, не знам за конкретно срещу индиго... Но срещу цялата човешка раса, със сигурност.
    Според мен, не може да няма такъв план, най-малкото иначе ще си развалят имиджа. Ухилен
    Активен
    dragon reborn
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #9 -: Февруари 29, 2012, 14:25:45 »

Заключвам темата.
    Само няколко часа след като изпратих съобщение до всички, които ме подкрепиха, след заключването на темата, модераторите я отключиха отново. Вероятно са се изкушили да прочетат съобщението и са се оплашили от съдържанието му.
    Активен
    dragon reborn
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #10 -: Февруари 29, 2012, 14:31:24 »

Заключвам темата.
    а ето публикува и съдържанието му - "Бързият и жестокт бан е най-доброто доказателство докъде се простират пипалата на илюминати и какво готвят на душите индиго. Това обаче и тест за тези, които "имат очи да видят и уши да чуят". Моменталната цензора е най-добрата оценка, че темата е оцелила 10-та! Раздвам се подкрепата, която получих под формата на лични съобщения - това показва буден дух. Това е тест и който го прескочи ще може да се присъедини към новосформиращото се ядро търсачи на истината. Имам план сега обаче трябва да пътувам в планината за няколко дена. Като се върна, ще го споделя с вас- през това време ще се радвам, ако намерите доброволци, които да помогнат осъществим плана!!!"
    Активен
    mddimi
    Гост
    « Отговор #11 -: Февруари 29, 2012, 15:07:06 »

"Бързият и жестокт бан е най-доброто доказателство докъде се простират пипалата на илюминати и какво готвят на душите индиго. Това обаче и тест за тези, които "имат очи да видят и уши да чуят". Моменталната цензора е най-добрата оценка, че темата е оцелила 10-та!

Изобщо не е уцелила.
    Постовете ти не коментират нито индиго, нито илюминатите,
    следователно съвсем не са по темата.
    Цензурата във форума има за цел темите да са подредени и смислени,
    както и да се избягва интригантството, на което явно си любител.
    Разпространяването на спам и интриги няма да бъде толерирано.
    Активен
    dragon reborn
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #12 -: Февруари 29, 2012, 15:38:01 »

https://www.facebook.com/groups/356503864389449/ това линка на Темата във Фейсбук!!! Предупреждаваме, че при опити темата да бъде цензурирана ще я възкресим - може да не сме легион, но с тези темпове може да станем предвид интереса, но СЪС СИГУРНОСТ не  ЗАБРАВЯМЕ!!!
    Активен
    Аэ съм
    Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2409

Hello! I am Andy!

« Отговор #13 -: Февруари 29, 2012, 17:01:40 »

Всичко се контролира от илюминати. За модераторите не знам, но и техните глави, както и нашите, отдавна се контролират от илюминати...тъй че това е техния контрол.  Усмивчица
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« Отговор #14 -: Февруари 29, 2012, 19:23:24 »

Мда ,мисля че това ,което е имал предвид Мод и е спрял темата е - че има разлика в целите на форума от тези на форумите за конспирация. Т.е нека да не бъдем крайни и параноични , а бдителни и
     наблюдателни.

Контрола върху човечеството е очеизваден и не е от сега . Ситуацията с новите поколения не е по-различна от преди , просто методите се променят и се вади по-тежка артилерия. Целта е да се има контрол и над новите. Най-обсъждания и тук метод е диагностицирането и подлагането на лечение примерно с Риталин на дечицата. Храна,ваксини, образование. Нещо за което информираме и дискутиране от началото на този форум.

За това моля да не се сърдите от затварянето на теми като тази ,след като създателя му ни най-малко се е ориентирал в средата и да пуска тема с заглавие достойно за жълтата преса , след като съществуват адекватни материали в целия форум ,където може да се дискутират не само факти , а и възможности за адекватни реакции.

Та темата ти не е оцелила 10ката дракончо просто е детински формулирана и неадекватна спрямо нивото на дискусия в този форум . Може да ти звучи арогантно , ама на мен пък ми е обидно ,че най-малкото не си проверил за подобни теми и не уважаваш труда на публикуващите тук.

Аз също бих я затворила ,щото и без това трябва да се търси в коя точно безбройно подобна тема да се слее .
    Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    Страници:  [1] 2 3 ... 5   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright