Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  1 [2] 3   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Прехода.Имало едно време извънземни.Теория за превземане на света и реакцията ни  (Прочетена 4203 пъти)
Ariam
Ariam(Маха Оръга)
Неактивен Неактивен

Публикации: 1237

« Отговор #15 -: Април 14, 2012, 00:37:23 »

Ок!Нова близка теория имам на предната.Знаем всички с времето нещата се избистрят Усмивчица
Искам да я споделя сега, но първо ще я отработя в документ  Ухилен и тогава.
Активен
Ariam
Ariam(Маха Оръга)
Неактивен Неактивен

« Отговор #16 -: Април 14, 2012, 00:38:18 »

Да видим можем ли да сменим заглавието...
Активен
Ariam
Ariam(Маха Оръга)
Неактивен Неактивен

« Отговор #17 -: Април 14, 2012, 01:29:52 »

Да видим сега.Според всичко дето съм чела видяла и чула, както и според моите собствени усещания и изводи..Стигнах до следната теория.
Ако, Рептилите наистина са от тази планета, то един ден на планетата Земя са дошли същества наречени от хората - Анунаки, наречени от Рептилите - Елохими.
Ето кратък цитат от интервюто с рептил, кадето смятам, че Ласерта/Рептилката/ казва истината и говори за Анунаките/Елохимите.

""Въпрос: Ти спомена Елохим, които са създали нашата човешка раса. От къде са дошли и как изглеждат те? Какво точно се е случило когато са дошли? Те ли са нашия "Бог"?
Отговор: "Елохим” идват от тази вселена, от слънчева система, която наричате Алдебаран. Те са много развит хуманоиден вид. Обикновено са руси с много бяла кожа(те избягват слънчевата светлина, тъй като наранява кожата и очите им). В началото изглеждали приятелски настроени към нас, но по-късно показали истинските си намерения и планове. Те искали да създадат от маймуните нов вид и ние бяхме смущаващ фактор за тях. Първоначално уловили няколко хиляди- 10000, а може би и повече от вашите предци и напуснали за около няколоко стотин години планетата. Когато се завърнали ги донесли обратно, но вече  с по-човешки вид.След това те  напуснали Земята отново за няколко хиляди години и примитивните хора  живели безпроблемно заедно с нас (те изпитвали страх само нашите  самолети и технологии). Елохим променили структурата на тялото , тяхния мозък  и те била вече в състояние да използват инструменти и огън. В рамките на 23 хиляди години Елохим се завръщали седем пъти с цел да ускорят скоростта на развитие на някои от вашия вид.Така генетично напреднали хора   са живели заедно с нас, но те   избягвали  контакти с моя вид, тъй като Елохим учителите са им внушили , че ние сме зли същества.Е, след няколко века  пришълците наново се намесили в развитието чрез гентични манипулации и така нататък няколоко пъти. Истината е, че  съвременна човешка цивилизация не е първата на тази планета Земя, а седмата.
 От първата няма следи, но петата е тази, която създаде триъгълните постройки – египетските пирамиди, а  шестата е тази която преди 16000  години построи градовете, които са днес под водата в областта Бимини.
Последното, седмо създание от тази серия е направено преди 8500 години назад и това сте вие.""
Така, да речем, че е станало по този начин.И хората са създадени за роби, но какво се е объркало, че нашите създатели са ни изоставили?!
Имам 2 варианта, които изглеждат правдоподобни - поне за мен.
Първия е, че хората са проявили нещо, което ги е направило негодни за "употреба", най-вероятно нещо като свободна воля или от сорта.
Втория е, че Анунаките са били прогонени по някакъв начин от Рептилите с цел , Рептилите да заграбят "реколтата" от роби, на собствената си планета.Както и да е..
Ок , нека се пренесем при Шумерите.До колкото съм запозната, Сатанизма произлиза от това време горе-долу.И който не знае, нека кажа, че името САТАНА, произлиза от името на египетския бог СЕТ, което произлиза от шумерския бог СИН, които е изобразяван , като змия с крила, увита около жезъл.От тук си правя извода, че всъщност сатанизма е рептилопоклонничество, което в днешно време самите сатанисти не знаят Усмивчица
Самият дуализъм Християнство/Мисюлманство/Будизъм и т.н. -Доброто и Сатанизъм - злото, е една игра на влечугоподобните.Религиите на доброто според мен са истински учения, но не и в днешния си вид, понеже Рептили, чрез така наречените Илюминати/Озарени (които са хора, не рептили), са променили съдържанието на нашите свещенни книги, така, че на тях да им вършат работа, или с цел манипулация над хората, които вярват.Колкото до бунтарите от човеците, за тях е създадена една изкувствена религия - на злото или Сатанизма във всичките му форми.А за който не вярва в религиите е измислена Музикалната, Филмовата и развлекателна индустрия.За да може контрола да е пълен.Мисля, че засега това стига.
Колкото до "Индиго", според мен те са дошли със същата цел на Земята, както и Исус и Буда и Мохамед и т.н.
А, именно да покажат истината и да помогнат на човеците да стигнат "Просветлението".Понеже когато са пращали по един "Учител" на незнам си колко години, не се е получило добре все още и все още има много хора, които не знаят какво има Отвъд техните виждания и които нямат никакъв духовен прогрес.Според мен това е една поука за развитите души и сега те са пратили достатъчно "Учители", които да помогнат на хората.Ако "Индого", бяха пратени по времето на Христа, предполагам сега християнството щеше да има съвсем друга концепция Усмивчица

Активен
Release the GooD :)
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 37

• Град: Бургас
  • « Отговор #18 -: Април 14, 2012, 01:52:23 »

Една книга, която буквално ме взриви Усмивчица
    "Документите Тера - скритата история на планетата Земя" на Робърт Морнинг Скай

Човеците по мое виждане и днес не са свободни.

"Теория за превземане на света и реакцията ни“
    Усмивчица
    Активен
    execute
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 63

« Отговор #19 -: Април 14, 2012, 09:35:12 »

Да и аз споделям твойте възгледи (хахахахахах защо ли?  Ухилен Ухилен) та  рептилите за мен поне са демонити ,а сатанистите се кланят точно на тях ... и са в много грешна посока.
    Активен
    Ariam
    Ariam(Маха Оръга)
    Неактивен Неактивен

« Отговор #20 -: Април 14, 2012, 10:22:28 »

Не всички Рептили са против хората, но не са и с нас, просто са въздържатели.Колкото до тези, чиято цел е да ни навредят..имаме план за тях.

Усмивчица
    А, това какво значи? Извинявай, но не те разбирам  Згреших
    Активен
    execute
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 63

« Отговор #21 -: Април 14, 2012, 15:01:54 »

Не всички Рептили са против хората, но не са и с нас, просто са въздържатели.Колкото до тези, чиято цел е да ни навредят..имаме план за тях.

Усмивчица

Би ли споделила плана ако е този за който мисля ни трябват много хора и много пари
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2544

NEVERENDING STORY

« Отговор #22 -: Април 14, 2012, 15:30:16 »

Ари аз разбирам даже от къде си градила концепцията си и ми е ясно ,че я бистриш, аз няма да казвам моята концепция по въпроса, само ще ти давам материали и ти с твоя си детектор да си дооформяш нещата.

Както казаха по-горе ей тая книжка.Ако я искаш ми пиши.

Другото, което може да поразгледаш е материали за дракони и от там да помислиш върху инфото ,че рептилските раси са даже повече от хуманоидните.

Относно корабните планети , дали е една ? , Галактическата федерация , като един вид полиция и изпълняваща ролята на балансьор, дали винаги е "добър герой", спрямо нас....

Като четеш за Марс , чети и за планетата Мелдек , за която се говори ,че е била в Слънчевата система.

Гафа на Атлантите- събери си всички варианти.

Дуализма е модел на матрица на развитие , избрана е доброволно с натиск от рептил, който от своя страна действа под указанията на Ангела на Дуалните светове  ,нали  ако разгледаме историята за първородния грях , ако искаш помисли над това , относно концепцията за дуализма .

« Последна редакция: Април 14, 2012, 20:04:30 от Eona Lightholder » Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    Sue
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 293

• Град: Ниските земи
  • Нютонист

« Отговор #23 -: Април 14, 2012, 17:31:39 »

Четеъе книгата на Робърт Морнинг Скай с едно на ум. Теорията му покрива само познанията от религийте, които са му били достъпни (аврамическите), и пропуска познания, които са ни достъпни от други източници (ведите, попол вух и т.н.)
    Това ми е спомена от прочетеното от него.
    В книгата му има истина, но не е цялата истина Усмивчица А той е харизматичен разказвач, няма спор!
    Активен
    Мъдрост и Хармония
    Неактивен Неактивен

Публикации: 164

• Град: Навсякъде където има Светлина
  • « Отговор #24 -: Април 14, 2012, 17:51:15 »

Като допълнение за българите те са потомци на Атлантите.
    Атлантите се заселват в Египет те почитат Танг-Ра.
    Една част се преселват в Азия където основават Велика България със столица Булгари /Вавилон/.
    Където ги разбиват и се преселват на Балканите
    Друга част се преселва в Тракия.
    Така те се срещат.
    Защо клипът за Кундалини е представен със змия и то тъмна/кафява/.Змията е символ на страха както и на знанието.
    Жезълът на рептила с увита змия.
    Каква е приликата.
    Защо не е представена/Кундалини/ като едно Дърво което е земно.
    Защо се вижда череп и не естествено големи очни вдлъбнатини.
    С Новото Време идват още 5 чакри,защо ни казват да преместим основните като това не е правилно,а да ги наместим между тях.
    Всички цветове и извират от коронната и обгръщат цялото тяло и етерното.
    Планът как да ги сразим е един с МНОГО ЛЮБОВ това е което им липсва на рептилчанцата парите да ги вземат всичките и да си ХОДЯТ У ДОМА.
    Активен

Всичко е Любов. Любовта е
    светлина, озаряваща за нас обекта и всички чувства към него. Любовта е
    възможна само към Бога и, съответно, възниква само тогава, когато ние видим
    Бога в обекта. Всеки един обогатява Бога с Любовта Си. Пътят към Бога е Любовта във Всичко. Божествена Хармония във Всичко.
    **
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #25 -: Април 14, 2012, 22:01:42 »

Усмивчица

Това което исках да кажа е, че хората са роби и днес и света вече е „превзет“, погледнато през моята призма.

п.с. Линк, който може да е интересен: Демокрация
    Активен
    **
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #26 -: Април 14, 2012, 22:45:13 »

Четеъе книгата на Робърт Морнинг Скай с едно на ум. Теорията му покрива само познанията от религийте, които са му били достъпни (аврамическите), и пропуска познания, които са ни достъпни от други източници (ведите, попол вух и т.н.)
    Това ми е спомена от прочетеното от него.
    В книгата му има истина, но не е цялата истина Усмивчица А той е харизматичен разказвач, няма спор!

Тия думи ги срещам за първи път Усмивчица
    Активен
    Sue
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 293

• Град: Ниските земи
  • Нютонист

« Отговор #27 -: Април 15, 2012, 00:40:04 »

Това сериозно ли или като забележка, заради грешките в правилното изписване?

Авраамически религии- монотеистичните християнство, ислам, иудаизм, бахайство. От коляното на Авраам.

Веди- свещените текстове на индуизма. Спрямо Морнинг Скай, трябва да се приеме, че Бхагавад Гита и Упанишадите са ведически текстове, а предполага , че Пураните могат да допълнят картинката на небесните йерархии. (тук и уикипедия стига като инфо)

Попол Вух - Заветът на племето Киче.

---

Христос въскресе! Во истина воскресе!
    Активен
    **
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #28 -: Април 15, 2012, 01:06:30 »

Да сериозно, благодаря за инфото.
    Активен
    loop
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 157

• Град: London, baby :P
    « Отговор #29 -: Септември 10, 2012, 14:41:37 »

Иска ми се да изкарам тази темичка малко нагоре, затова ще се включа и аз.

И на мен ми се струва, че отдавна ни контролират нас множеството хора.

А какво ни готвят да се случи около 20-21 Дек тази година? Питам се защо няколко дена преди Коледа, която е известно, че е езически обичай за почитане на бога на гората? Да превземат земята напълно? Да точят енергия от човечеството? Да ни подчинят още повече? Нов световен ред? Нов материален/духовен ред? Каква е ролята на Зион - контролен център или ядро на нещо друго? Доста въпроси си задавам - и аз така като вас си бистря и умувам.
    Активен
    Страници:  1 [2] 3   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Теория на струните
    Космогенезис
    izida 7 3736 Последна<br />публикация Февруари 28, 2010, 04:43:36
    от Еруин
    Какво е имало превди всичко ??
    Обща тематика
    xxxx 10 760 Последна<br />публикация Август 19, 2010, 13:40:57
    от nia.boneva6
    Учените: Преди 25 хиляди години на Земята е имало ядрена война
    Любопитни факти
    Evolution 10 1477 Последна<br />публикация Март 17, 2011, 04:49:16
    от aurora_borealis
    Учени призовават да се готвим за среща с извънземни
    Любопитни факти
    Evolution 9 1676 Последна<br />публикация Май 14, 2011, 20:59:59
    от dtmf
    Извънземни в Бразилия
    Извънземни цивилизации
    ANTARES 4 1384 Последна<br />публикация Декември 26, 2011, 03:51:30
    от pavaroti

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright