Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2 3   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Прехода.Имало едно време извънземни.Теория за превземане на света и реакцията ни  (Прочетена 4168 пъти)
Ariam
Ariam(Маха Оръга)
Неактивен Неактивен

Публикации: 1237

« -: Февруари 28, 2012, 01:51:30 »

Това, което ще напиша е продукт на много търсене, четене, отсяване и сглобяване на информация от много различни източници!!!!!
Ето моята теория за превземането на света, прехода и това,което можем да направим.

"Героите"
1.Планетата Земя
2.Планетата Х -Нибиру
3.Галактческа федерация
4.Жители на планетата Земя -
4.1.Маси -обикновенните хора
4.2.Илюминати
4.3.Учреждения от хора, минали през програмата "Монарх" на ЦРУ - подвластни на илюминати
5.Извънземни - по данни от интернет на Американското правителство са познати 57 вида. В действителност броят им минава 140 000 вида.
5.1.Влечугоподобни - тип - паразити,обитаващи предимно 4то измерение на "Млечния път"
5.2. Другите- няма наименование от източника - Грижат се за вселенския мир, просто живеят или подпомагат раси в достигането им до "Осъзнаване" в духовен и енергиен аспект.

Това е първата част.Запознаване с героите във този сюжет.
Активен
Ariam
Ariam(Маха Оръга)
Неактивен Неактивен

« Отговор #1 -: Февруари 28, 2012, 02:04:12 »

"Сценарий"
1.По времето на предпоследната раса на Земята - Атлантите е имало сблъсъци с предци на влечугоподобните.
До колкото разбирам, това е довело до унищожението на Атлантида.
Как се е случило това?Конкретна история:
Атлантите, приели изчезващ марсиански вид на своята планета с цел да им помогнат да се запази тяхната раса и да продължи своето развитие.В началото всичко вървяло добре, в мир живеели двете раси на Земята,но..
Един ден се оказало, че Марсианците през цялото време разработвали стратегия за превземането на планетата и унищожението на Атлантите.Последвала атака над Алантите.Те поискали помощ от Галактическата федерация, за да се оттървът от напастта.Генерацията пратила 2 метеорита на Земята, като унищожила почти всякакъв живот там, но запазила част от Расата на Атлантите в генофнд, скрит в пещерите на планетата и не само, под състоянието на "сомати"
Край на случка 1
Активен
Ariam
Ariam(Маха Оръга)
Неактивен Неактивен

« Отговор #2 -: Февруари 28, 2012, 02:15:28 »

2. Планетата Х - Нибиру
Планетата притежава огромен генофонд от различни раси от целия "Млечен път".
В нея са изработени специални условия за живот за всяка раса, според вида ѝм.
Тя е 3 пъти по-голяма от Земята и място има!
Нибиру е бойна звезда.Тя е оборудвана с тежки оръжия и космически кораби.
Нейния създател и притежател, както и главнокомандващ е Галактическата федерация от 4то измерение на галактиката "Млечен път".
Първоначално Нибиру е бола обикновенна планета, но след имплозията/експлозията на Сириус Б., тя излиза извън своята орбита.Накрая се оказва в съзвездие "Плеяди" и поради това е известна, като плеядианската планета.Нибиру станала кораб, когато една неподдържана и почти необитаема планета, била направена куха и превърната в космически кораб, но историята е дълга.Жителите живеят във вътрешността, а не на повърхността.
Активен
Ariam
Ariam(Маха Оръга)
Неактивен Неактивен

« Отговор #3 -: Февруари 28, 2012, 02:42:38 »

История 2
На Земята се осъществява контакт с неизвестни до тогава същества - извънземни.
Искам да уточня, че контакт се осъществява не само с един вид извънземни, а с няколко.Не всички са добронамерени и от там идва объркването на хората дали са добри или не са.
Истината е , че тогава Елита на Земята, прави погрешния избор  "сключвайки сделка с дявола" в лицето на Влечугоподобните.Подлъгани хората дават ценна информация на Влечугоподобните, давайки им пълна манипулативна власт над човечеството.
Изхождайки от случка едно, се оказва, че Влечугоподобните са потомци на Марсианските "приятели" на Атлантите(Анунаките).Паразитната раса остава с впечатлението, че Земята и принадлежи, а човеците на нея са гадна измет.

Какво се случва?!
Преди незнам си колко десетилетия на Земята идват Влечугоподобните, правейки се на изчезващ вид (Познато ли ви е?!).Те убеждават наивните хора, че ще направят всичко за да оцелеят.В знак на мир дават "ценната" си техника на човечеството, непознато до тогава.Те биват "приютени" с цел да се възползваме от техните познания в света на оръжията и техниката.
Обаче, следва щурм подготвен хитро от Влечугите.Тотално психическо въздействие вурху всеки влиятелен човек.Почват с Илюминати, 13 влиятелни фамилий, притежаващи ресурси за заработването на план в който ние (хората) сме губещи и превърнати в роби на Влечугите.
Чрез психическия си контрол Влечугите контролират действията на Илюминатите, които от своя страна предано се подчиняват и създават масов психически контрол над човешката раса.
Америка била основана, като експериментално поле, което по-късно се превръща в най-мощното оръжие за промиване на мозъци в света.

Активен
Ariam
Ariam(Маха Оръга)
Неактивен Неактивен

« Отговор #4 -: Февруари 28, 2012, 02:52:54 »

Така, какво имаме до тук...
- Лоши извънземни.
- Лакоми хора.
- Контрол над лакомите хора.
- Следва създаването на програма наречена "Монарх".
И масово промиване до такава степен, че НОРМАЛНИТЕ и ЯВНИ неща се превръщат в НЕНОРМАЛНИ И НЕПРИЕМЛИВИ неща.
Просто е!Чрез специални звуци, фрази и картини, вие можете да попаднете "под контрол".
Прави се чрез филмите, музиката, генератори излъчващи специални вълни, сателити и го има дори в техниката ни у дома.
Ако помните темата за "странни жужащи/ пищящи звуци", според мен ето това е то.
Активен
Ariam
Ariam(Маха Оръга)
Неактивен Неактивен

« Отговор #5 -: Февруари 28, 2012, 03:18:04 »

Мога да обясня още много, но и без това става дълго..затова и на части да се асимилира по-лесно!!!!
Нека зачекнем сега темата за "Добрите" във сценария.
-Това са извънземни - контактьори.Могат да се включват, както телепатично от Нибиру, така и да идват право тук на Земята.Предполагам не е трудно да ги разпознаем от Влечугоподобните (които също контактуват).
"Добрите", чието име незнам, помагат по пътя на вашето "Духовно израстване", чиято цел е "Пълно Осъзнаване".
Ако това се случи, "добрите" ще могат да се покажат пред нас (има причини поради които до тогава немогат),да се опитат да ни помогнат и спасят, не като ни пратят 2 астероида обаче, а като ни помогнат да преминем в прехода за който всички сме чували вече и знаем какво представлява.
Има фалшиви ченалинги, има и фалшиви контактьори, има и фалшиви "добри"!!!!
Те имат за цел да ви отдалечат от духовното развитие, като насочват вниманието ви към други безполезни неща в същото това развитие.

Когато четете нещо подлагайте го на съмнение.Не вярвайте сляпо на всичко, което ви се казва!
Разучавайте източниците и си навръзвайте сами нещата.Слушайте интуицията си.
Противоречията са много, Версиите са много, Играчите също са много и са навсякаде.В никакъв случай не се страхувайте от нищо, най-вече от тях.Това е техния коз!
Действайте разумно, трезво и без паника.
Друго важно нещо свързано с техния план - е АГРЕСИЯТА.
Агресията не е решение на проблема, а е цел на занятието!!
Според мен начин за спасение е да се откъснем от този начин на живот -"матрицата"
Ако няма роби, няма господар!
Искам да кажа на всички, че вярвам в нас!
Вярвам в България - тази прекрасна земя!
Вярвам, че ние можем да променим света и въобще не преувеличавам!
Ако не сте чували, нека кажа, че Българите са едни от най-наследилите уникалния Тракийски ген!
По една статистика, която намерих - българските гени съдържат 50% от Тракийския ген.Докато останалите потомци на Траките съдържат от там надолу.
Като цяло тук на Балканите ще се разиграе голямо събитие и ако ще става нещо положително -тук ще е!
Освен това нашата земя била едно от най-енергийните места на планетата.Затова явно и толкова желано!!
Нека не бъдим повече патриотизъм и да се заемем сериозно първо със себе си, а после кой знае... Усмивчица

Преход ще има!
Съпротива за прехода - също!
Помощ също ще има!
Според фактите и моето собствено светоусещане!!!
                                           Успех на всички!!!!!

Активен
Orion
Търсеща истината..
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 114

• Град: Варна
  • Отказвам да играя ИГРАТА..

http://facebook.com/Scarl
    « Отговор #6 -: Февруари 28, 2012, 03:46:38 »

Мисля, че си много близко до истината.ТЯХНОТО НАЙ-ГОЛЯМО ОРЪЖИЕ Е СТРАХА.Ако успеем да го преодолеем, тогава сме спасени.Ще дойде време, когато всеки ще трябва да се изправи сам срещу страха си.В това съм 200% убедена.Има кой да ни помогне..и както казва Ариам, трябва да избягаме от матрицата..
    Активен

All the world's a stage, and all the men and women merely players..
    {-^-}
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 65

да

« Отговор #7 -: Февруари 28, 2012, 04:00:58 »

Чувал съм и аз някой от тези неща и съм чел пророчество че Русия ще ги измете всичките (лошите).. Но и ние трябва да дадем своя дял за измитането и повеждането.. Усмивчица
    Активен

Живей за мига
    Ariam
    Ariam(Маха Оръга)
    Неактивен Неактивен

« Отговор #8 -: Февруари 28, 2012, 04:05:46 »

Разбира се!Но мисля, че няма много време и  е крайно време МОХАМЕД ДА ИДЕ ПРИ ПРОКЛЕТАТА ПЛАНИНА!!!
    Ако ме разбираш!Не бива да се чака повече, няма за кога.Който още не се е осъзнал ще го прави в движение..иначе се опасявам, че нямаме много големи шансове да се преборим със самите себе си!
    Активен
    {-^-}
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 65

да

« Отговор #9 -: Февруари 28, 2012, 04:17:47 »

Успокой се ! Може да ти влияе някой само ако му се оставиш! Ако ти си на правия път и не искаш да се отместиш, кой ще те отмести?! Дори Господ няма, нима Той иска да ти навреди?! Защо сте такива слаби?! И какво правите по въпроса?! Вселената дава шанс на всички, възползвайте се мъдро Усмивчица
    Активен

Живей за мига
    Ariam
    Ariam(Маха Оръга)
    Неактивен Неактивен

« Отговор #10 -: Февруари 28, 2012, 04:23:11 »

И утре е ден за всичко това, а сега си лягам да събера сили, не че ми липсват  Ухилен Ухилен Ухилен Лека нощ на всички!!
    Активен
    Sita
    13
    Неактивен Неактивен

Публикации: 344

« Отговор #11 -: Февруари 28, 2012, 14:07:28 »

Всеки има свои, собствени така да се каже, събрани данни по точките изписани по-горе, но са някак много дълги, дълбоки и големи за обсъждане на място като това. Много по-лесно е на 4 очи, с думи, вместо да се пише и тн.

В крайна сметка, от 1 без 10 до 3.30 ариам е преработила една част от нейната информация и това, на което вярва в кратка форма, за да ни го поднесе на нас. Много искам да те прегърна сега.

Аз иначе, не знам как точно да се включа по темата, именно заради големия обем информация, който съм си събрал и отсял за себе си, и какъвто вярвам, че всеки от вас има. Затова ще ви кажа само да бъдете силни. Усмивчица
    Активен
    Ariam
    Ariam(Маха Оръга)
    Неактивен Неактивен

« Отговор #12 -: Февруари 28, 2012, 14:29:16 »

Хах!Благодаря ти пиленце за топлите думи!Относно силата Усмивчица
    И ето едно виртуално "ГУШ" Усмивчица
    Активен
    Дом
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 132

« Отговор #13 -: Февруари 28, 2012, 17:01:31 »

Много благодаря за споделеното!
    Активен
    Ariam
    Ariam(Маха Оръга)
    Неактивен Неактивен

« Отговор #14 -: Февруари 28, 2012, 22:27:58 »

дано е било полезно!
    Активен
    Страници:  [1] 2 3   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Теория на струните
    Космогенезис
    izida 7 3701 Последна<br />публикация Февруари 28, 2010, 04:43:36
    от Еруин
    Какво е имало превди всичко ??
    Обща тематика
    xxxx 10 736 Последна<br />публикация Август 19, 2010, 13:40:57
    от nia.boneva6
    Учените: Преди 25 хиляди години на Земята е имало ядрена война
    Любопитни факти
    Evolution 10 1465 Последна<br />публикация Март 17, 2011, 04:49:16
    от aurora_borealis
    Учени призовават да се готвим за среща с извънземни
    Любопитни факти
    Evolution 9 1656 Последна<br />публикация Май 14, 2011, 20:59:59
    от dtmf
    Извънземни в Бразилия
    Извънземни цивилизации
    ANTARES 4 1371 Последна<br />публикация Декември 26, 2011, 03:51:30
    от pavaroti

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright