Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Водачи  (Прочетена 1290 пъти)
{-^-}
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 65

да

« -: Февруари 26, 2012, 23:28:55 »

Случвало ли ви се е да чувствате че водите маса народ. Ако не - мисля че скоро ще започне да ви се случва затова не пречете а четете, ако да - не сте сами! Ако българския народ знаеше какво правите за него, защото аз виждам, щеше да ви е много благодарен! Срещал съм такива хора (случвало ми се е да виждам в някой че води група хора мисловно, казва ми се че ако го нараня ще ми се върне), обикновенно тези хора са стъпкани от народа, а после се завръщат за да му помагат.. Знам че в България има още такива хора, ще се радвам да срещна повече от тях за да си помагаме и променяме всички и всичко към по добро.. Ако има такива хора в този сайт въпросите ми са: Как да сме най полезни на себе си, на българския народ и на възможно повече хора според Вас?! Какъв е вашия опит? Няма да ме разберат всички, но ако някой е усетил или "вижда" това ще ме разбере. Тези напреднали хора ще "водят" българите, а българите ще водят останалия свят (пирамидално) - така света ще се изправи според мен - няколко пъти го "виждам" това нещо и според мен ще стане. Усмивчица Ако народа иска да им помага - нека използва всяко свободно време, за да се развива както прецени (морално, духовно, физически както прецени) и да бъде уверен в себе си! Защото който не е уверен изпитва страх, а който се страхува греши.. Бъдете уверени вие сте българи! Нима историята не ни е научила че можем всичко?!?!??! Ще видите че макар да сме били 500 години под робство (което Слава Севрюкова казва че е наказание) и водачите са да избивани, макар да изживяхме тежък преход и останалите водачи да заминаха за да се спасяват - пепелта която остане ще се въздигне като феникс и България ще стане водач! Бог ще показва яростта и силата Си чрез нас!!! Господ ми е свидетел - живи ще сте да го видите това!!! Знам че е трудно сега, но България ще се изправи и ще изправя и другите страни! Кураж, ще стане!
Активен

Живей за мига
onidar
Аз съм . . . и какво от това!
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 87

• Град: Русе
    « Отговор #1 -: Февруари 27, 2012, 10:49:44 »

Добри думи и навреме казани.Много Хора работят за повдигането на Духа и се подготвят за своята мисия(в която няма Его),просто Те за това са се родили.Били са водачи в миналото и сега,ще бъдат!

Живеем във времена в които,трябва бързо да учиш-усвояваш опита на "по-напредналите" и/или да си припомняш забравената стара Мъдрост.
    Всичко с времето си - по действията,ще ги познаете(макар,че не всичко се вижда).
    Активен

Светът е оцелял,защото се е смял ... и други работи.
    {-^-}
    **
    Неактивен Неактивен

да

« Отговор #2 -: Февруари 27, 2012, 18:25:22 »

Благодаря ти onidar Усмивчица Всички сме едно цяло - следователно щом аз мога да сам добър, уверен и силен - значи и ти можеш! И обратно - ако ти можеш - значи и аз мога! Да направим не само България, но и света по хубаво място Усмивчица
    Активен

Живей за мига
    kehoy_
    Неактивен Неактивен

Публикации: 188

« Отговор #3 -: Февруари 27, 2012, 19:01:03 »

Браво, патриоти такива ! Горе главата, аз съм с вас
    Активен
    Alida
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 256

« Отговор #4 -: Февруари 27, 2012, 19:15:50 »

Цитат
    Знам че е трудно сега, но България ще се изправи и ще изправя и другите страни! Кураж, ще стане!
    По повод на това не съм имала и грам съмнение. И все пак, преди да заживеем в луксозна къща, ще се наложи да си я построим.
    Странно, и аз си я представям като феникс Усмивчица
    Активен

"Не е важно да видиш, а да разбереш"- Sunshine(sun)
    {-^-}
    **
    Неактивен Неактивен

да

« Отговор #5 -: Февруари 27, 2012, 19:41:11 »

Да за това че България ще бъде като феникс го казва и Петър Осоговеца около 800-900 година... Ако не вярвате напишете името му и ще видите! Усмивчица
    Активен

Живей за мига
    kehoy_
    Неактивен Неактивен

« Отговор #6 -: Февруари 27, 2012, 21:10:03 »

Не е важно, кой какво е казал, важно е в какво вярваме Усмивчица
    Активен
    Ariam
    Ariam(Маха Оръга)
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1236

« Отговор #7 -: Февруари 27, 2012, 21:29:11 »

Добре звучи на думи, но  кой вярва на водачите?!
    Активен
    Alida
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 256

« Отговор #8 -: Февруари 27, 2012, 22:24:41 »

Ами... аз това го разбирам като уверени в себе си хора, които знаят какво правят и как да го направят. Това не се вижда, но се усеща и е много привлекателно, защото всеки иска да е такъв. Те са с горящи сърца-слънца, които осветяват пътя . И ще разполагат с вълшебната запалка за сърцата на другите (а за тази комуникация няма прегради).  В смисъл- не ти да му се довериш като на водач, а той да ти се довери, че ще се справиш по най-добрия начин. Не да направи нещо за теб, а да те накара да осъзнаеш, че можеш... ей такива работи.
    « Последна редакция: Февруари 27, 2012, 22:41:34 от Alida » Активен

"Не е важно да видиш, а да разбереш"- Sunshine(sun)
    onidar
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #9 -: Февруари 27, 2012, 22:40:32 »

Цитат
    Добре звучи на думи, но  кой вярва на водачите?!

Аз вярвам!
    По вярно е да се каже не - вярвам,а аз знам.Защо?!
    Имах възможността да се срещна с някои от Тях,да поговоря,да поработя и разбрах,че единствено - тази страна,този Свят - ще се оправят само с действия(работа) индивидуални или колективни,но всеки да си застане на мястото(без Его и претенции).
    Това да чакаш,някой друг да дойде и да махне с една вълшебна пръчица и от утре в четвърто/пето измерение - ЗАБРАВИ,НЯМА ДА СТАНЕ!!!
    От ден днешен до времето,когато се достигне до 0(точка) само работа(изчистващи практики),осъзнаване и медитация - всичко друго е суета и/или празни приказки!
    Нищо лично към никого.
    Активен

Ariam
    Ariam(Маха Оръга)
    Неактивен Неактивен

« Отговор #10 -: Февруари 27, 2012, 22:42:23 »

Ами незнам как ми звучи, ако за мен се отнася въпроса.. , но си мисля, че един истински водач не идва просто така и не хваща няколко човека просто така - случайни, и  тръгват да правят "реформи" от всякакво естество.
    Подобен лидер има нужда от доверено обкръжение, което да предава "нататък", ако ме разбираш.Подобен лидер трябва да се докаже, като такъв и да спечели доверието и сърцата на хората, но за съжаление това е едно изпълнено с тръни начинание..Не става с магическа пръчица, на там бия.
    Но винаги има хора, които ще подадът ръка в подходящия момент и дори може да се окаже, че точно тези, които досега е смятал лидера за неотрални, са станали най-активните!
    Разбира се това е мое мнение.. Усмивчица
    Активен
    onidar
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #11 -: Февруари 27, 2012, 22:57:08 »

Цитат
    От ден днешен до времето,когато се достигне до 0(точка) само работа(изчистващи практики),осъзнаване и медитация - всичко друго е суета и/или празни приказки!

Написах това към всички във форума,а не конкретно към някой!
    Без ясно Съзнание,трудно ще разбереш себе си(своя Ум) и от там Истинските Водачи(каквото и да означава това,за хората).Всички Те работят активно,както на физически план,така и на Ментален . . . Истината(това,което се случва) не може да се обясни с думи.Съжалявам-трябва да се преживее!
    Активен

Ariam
    Ariam(Маха Оръга)
    Неактивен Неактивен

« Отговор #12 -: Февруари 27, 2012, 23:11:38 »

Само да уточня
    Ами... аз това го разбирам като уверени в себе си хора, които знаят какво правят и как да го направят. Това не се вижда, но се усеща и е много привлекателно, защото всеки иска да е такъв. Те са с горящи сърца-слънца, които осветяват пътя . И ще разполагат с вълшебната запалка за сърцата на другите (а за тази комуникация няма прегради).  В смисъл- не ти да му се довериш като на водач, а той да ти се довери, че ще се справиш по най-добрия начин. Не да направи нещо за теб, а да те накара да осъзнаеш, че можеш... ей такива работи.

Тук имаше едно "Ако разбираш" или нещо такова и на Алида отговорих с това:
    Ами незнам как ми звучи, ако за мен се отнася въпроса.. , но си мисля, че един истински водач не идва просто така и не хваща няколко човека просто така - случайни, и  тръгват да правят "реформи" от всякакво естество.
    Подобен лидер има нужда от доверено обкръжение, което да предава "нататък", ако ме разбираш.Подобен лидер трябва да се докаже, като такъв и да спечели доверието и сърцата на хората, но за съжаление това е едно изпълнено с тръни начинание..Не става с магическа пръчица, на там бия.
    Но винаги има хора, които ще подадът ръка в подходящия момент и дори може да се окаже, че точно тези, които досега е смятал лидера за неотрални, са станали най-активните!
    Разбира се това е мое мнение.. Усмивчица
    Исках да уточня, защото ми се стори, че не се разбрахме..
    Цитат

Написах това към всички във форума,а не конкретно към някой!
    Без ясно Съзнание,трудно ще разбереш себе си(своя Ум) и от там Истинските Водачи(каквото и да означава това,за хората).Всички Те работят активно,както на физически план,така и на Ментален . . . Истината(това,което се случва) не може да се обясни с думи.Съжалявам-трябва да се преживее!
    Медитацията не е единственото нужно за осъзнаването Онидар, сам го каза..трябва да се преживее.Но виждаш ли има хора, влюбени в някакви илюзии и неискащи да се осъзнават, това е тъжно!  Тъжен
    Активен
    kehoy_
    Неактивен Неактивен

« Отговор #13 -: Февруари 28, 2012, 08:33:06 »

Аз искам да ви отговоря, просто ей така за да се включа, иначе уж нямам какво конкретно да кажа . Според мене това,че всеки вътре в себе си е и водач, и воден е ясно . Друг е въпроса,че всеки има нужда от водач в живота си , да вдъхва вяра и спокойствие на душата. Водач е Бог, целта в живота, водач е учителя, който може да е действително учител от училище, може и да е съпруга, майка, шеф, всеки, който е има достатъчно голямо въздействие върху нас самите, върху сърцата ни. Всеки има нужда да не е най-силния, да се уповава. Водач също е вярата в любовта, в доброто, в истинското, недокоснато . Водача е най-святото, олицетворението на пътя. Без водач няма път, а просто пустош, безкрайно море, което утихва и бушува, загрява се от слънцето и изстива отново . Повтарящ се цикъл, и донякъде е окей, но цикъла се повтаря отново и отново, а в повтарящите се неща няма развитие. Сигурно и затова живеем във времето на финансова криза, която е предизвикана не от друго- а от масовия срив на личността. Различните религии предизвикват объркване, враждата е най-малката последица от объркването, което води до кризите на личността  . Да нямаш водач е причината да не изпълниш целта си, да не постигнеш това, което си намислил, ами да се луташ от някъде на никъде . Водача е сърцето, съответно всеки е водач и винаги ще бъде така, а сърцето никога не води в грешна посока, дори и объркания, обременен ум тихичко да прошепва друго. Следователно водачите са тези достигнали сърцето си , получили спокойствието на разума си и благословията на душата си . Във водач ще се превърне всеки, преоткрил собствения си водач в живота, било то любовта, някоя мъдрост, ценност или някоя реализирала се в определена област личност. Но я се замислите, кой е този водач , който е такъв във не само една сфера? Този водач е Бог . А кой е Бог ? Сърцето и разума в едно- душата . Дали ние защото сме българи и вярваме, че България е богоизбраната (тази която ще поведе света), или това, че някой от нашите вдъхновения и водачи, го е казал прави ли го истина ? А има ли значение дали е истина , когато ние вече знаем че най-красивите непокорени неща в света са не другаде, а заключени вътре в нас- в нашето тяло, нашите мисли и желания. И остава само да намерим нашия водач- да го заобичаме и да му се доверим, тогава Нашето аз, Нашата държава и Нашето величие ще изгубят значение.. това , което е прието масово в нашата индигова област като нещо , което трябва да бъде отстранено за да се стигне по-нататък към Любовта, Бог и  Чистотата- Егото, тази малка думичка "нашето, моето" , то става от само себе си, намирайки Бог -душата си , себе си .. Търсете себе си Намигване и ще откриете нещо повече от водач, нещо повече от Бог, нещо повече от човека, който ще промени нещата .. И аз незнам какво ще открием, но си мисля,че си струва да търсим.
    Активен
    Ariam
    Ariam(Маха Оръга)
    Неактивен Неактивен

« Отговор #14 -: Февруари 28, 2012, 10:16:44 »

Кехой, няма да се впускам в подробности каде точно пропускаш нещо!
    Първо искам да ти дам съвет - не се впускай в словоблудство, човек може да се одави в думи и накрая да се окаже, че нищо не е казал.
    После тези неща присъщи на Егото, като националност, религия и т.н. съвсем не се изключват в  духовния напредък на един човек.
    Колкото по-бързо разберем, че всичко е свързано толкова по-бързо ще ни стане ясна една огромна картина на човечеството.
    Но като цяло за водача имаш право до някаде, за сърцето и там другите неща..Само, че и сам война е войн!
    Прав си - силата идва от сърцето не от някой друг!!
    Активен
    Страници:  [1] 2   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright