Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: EГФ  (Прочетена 415 пъти)
Reni2
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 2

« -: Февруари 24, 2012, 16:42:45 »

Въэможно ли е при прослушване на ЕГФ-запис да чуват эвуци в реално време а после да иэчеэнат и да чуваш други неща при повторно слушане
Активен
ИВЕВЕ
Гост
« Отговор #1 -: Февруари 24, 2012, 17:29:41 »

Въэможно ли е при прослушване на ЕГФ-запис да чуват эвуци в реално време, а после да иэчеэнат, и да чуваш други неща при повторно слушане
Всичко е възможно.  Затъпяване
Разкажи малко по-подробно какво имаш предвид.
Активен
Reni2
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 2

« Отговор #2 -: Февруари 24, 2012, 20:04:31 »

Миналата вечер приятеля ми направи запис с такава програма и го пусна да го прослушаме (аз бях от другата стана на скайп)и слушахме и двамата аз на слушалки,той на говорители....савсем ясно и двамата чувахме музика,веселба,изобщо глач,като от свадба,а като за капак се чу и жена да пее народна песен,много бавна и с украшеня,през цялото време я чувахме записа беше около 30 и повече мин.,чувахме и други звуци ,но това беше най-шокиращото.Днес няма и помен от музиката и песента на жената,просто ги няма ...не е вазможно да ни се е причуло и на двамата едно и сащто.Затова искам да разбера дали е вазможно това.
Активен
Страници: [1]   Нагоре
Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Ширинан | Психолог  © Copyright