Духовно развитие

Страници:  1 [2]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Сок от пшеница(трева)  (Прочетена 12368 пъти)
Sunshine(sun)
Разумна Любов
Неактивен Неактивен

Публикации: 980

• Град: Тук и сега
  • Тук и сега ...

100006741217887
    « Отговор #15 -: Април 03, 2012, 16:50:21 »

Здр идва лято и силно препоръчвам пийте сок от плод или зеленчук или трева така чистите всички шлаки и натрупвания в организма и ще сте по здрави.
    За сок от пшеница твърдо заставам зад думите си че е полезен и става за всеки ден вече няколко години пия сок от трева(жито) и съм ок пълен с енергия нямам нужда от кафета.
    Зимно време се лекувам с нея , а лятото пия повече сокове от всичко което го има на пазара.
    За сок от ЕЧЕМИК бях чел само но след проба съм разочарован има горчив вкус, неприятен.
    Може нещо да съм сгрешил но не става.
    Активен

Sunshine(sun)
    Разумна Любов
    Неактивен Неактивен

• Тук и сега ...

100006741217887
    « Отговор #16 -: Май 18, 2012, 17:00:45 »

Ако прочетете новите ми теми ще разберете какво е сока от трева и как той дава хармония на всичко във вас.Зарежда и поправя.
    Понеже до сега сте се хранели грешно е време да се промените и тревата е помощник в това.Тя е светлина и кога се комбинира с гледане на слънце всичко е ок.
    Тук има инфо и дано ви промени малко мисленето.
    Целта не е да ви промия мислите а да ви отворя учите и да нямате нужда от никакви учители.
    http://indigota.com/index.php?topic=5922.0    Земята и хората
    http://indigota.com/index.php?topic=5927.0  Какво е цялото за хората
    http://indigota.com/index.php?topic=4227.0  ЗЕМЯТА - РАЗУМНО СЪЩЕСТВО
    Това дано ви приближи малко до истината.Аз предавам а вие избирате дали да вярвате.
    През какви етапи на развитие е нужно да мините има тук http://indigota.com/index.php?topic=5934.new#new

« Последна редакция: Май 18, 2012, 17:07:46 от sunshine_and_love » Активен

Sunshine(sun)
    Разумна Любов
    Неактивен Неактивен

• Тук и сега ...

100006741217887
    « Отговор #17 -: Юни 13, 2012, 13:08:32 »

За сока от трева дори и гаден за повечето хора.Помага и зарежда с енергия.
    Вземете една купичка от цвете или тарелка да е плитка, до 1 см.Така не хваща мухъл или кофти миризма.Поливайте много и тревата е ок.Купичката да не е от желязо или фолио.
    Може пластмаса или стъкло,глина и др.
    Накиснете жито за покълване за една вечер, изцедете и разстелете върху тарелката като сложите и пръст отдолу и отгоре да се покрие.Поливате постоянно може и да има повече вода така става по-бързо.Оставете на светло там където изгрява слънцето.И ако искате обичайте тревата ако не е лудост за вас да обичате растения и др.
    Кога порасне над 10 см(може и повече) изрежете и направете сок.Който може да разредите с вода(ако може изворна) или с водата на един пресен кокос и изпийте без да се притеснявате.
    Аз го правя вече 5 години и само полза имам.
    Самата трева може да използвате още веднъж , като я поливате и чакате пак да порасне но по някога вкусът не е същия.
    В началото почнете само с една супена лъжица после може да стигнете постепенно до 30,50,100гр., чист сок.Вкуса е сладък ако тревата е гледана правилно.
    Пречката е мисълта ,че тревата е за животни , но животните нямат нашите проблеми защо ли...
    На много места по светът се продава трева за сок , а учените правят хапчета от сушена трева за много болести.Тревата е алтернатива на водораслите който също са много полезни.
    Тайната и на двете е в способността на тези растения да поемат и обработват светлината.
    Нека светлината ви води и дано съм бил полезен.Темата придърпва само положителните хора , другите е подминават.

Активен

Sunshine(sun)
    Разумна Любов
    Неактивен Неактивен

• Тук и сега ...

100006741217887
    « Отговор #18 -: Септември 26, 2012, 11:42:52 »

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=5mrC1n_uJUk" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=5mrC1n_uJUk</a>

Това е нещо което правех преди години , кога не знех много неща.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=8_5znTTZWC4" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=8_5znTTZWC4</a>
    За този начин има и пластмасови , на снимката в по-горните редове има показано.
    Мили хора не подценявайте този метод , той дава резултати и при редица болести помага.
    Кога сте спазили всички правила за една прекрасна трева , тя има вкус на захар , на зелена захар.
    Не знам защо хората купуват витамини и какви ли не хапчета , а от тревата може да приемете толкова много.
    Без да давате пари , тя е евтина и полезна.
    Нямам полза от това което казвам или от идеята за тревата , всичко е за да ви докарам прекрасното чувство на здраве.
    Просто малко грижи  и внимание за тялото и за здравето и може да не посещавате болницата с години и дано.
    Аз знам от опит какво е там и как те третират.
    За да имате прекрасна трева и вкус от сока е важно:
    Да расте в почва.
    Да се полива с чиста или преварена вода.В началото малко , после по-често за да е по-сочна.
    Да има светлина , може и не пряка , просто светлина.
    Аз използвам саксия от най големите над 20л там сявам доста на гъсто напоено жито и после засипвам с лек слой пръст.Поливам с пулверизатор и чакам с любов.
    После на сок и пия на гладно сутрин.
    Това ми е като задължение в определени дни , кога имам трева пия , кога нямам не .
    Соковете са със същия потенциал но там са с различни качества.
    С трева съм се лекувал от настинки и кашлици , тя помага за всичко , просто повярвайте.
    Няма хапче или сироп който да може да се мери с качествата на тревата и на соковете.
    Не чакайте да загазите за да си подобрите здравето или за да му обърнете внимание.
    Здраве на всички.
    Активен

Митака
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 15

• Град: Русе
  • « Отговор #19 -: Ноември 08, 2012, 12:47:03 »

Днес пробвах сока от трева, и да си призная, не останах очарован. Във водна чаша, излезе около един пръст сок. Разредих го с половин чаша кокосова вода, допълних до горе с минерална вода, и пак имаше доста силен и натрапчив вкус на трева. Другият път ще пробвам да го разредя повече, или да го смеся с други сокове.
    Активен
    borislav123
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2

« Отговор #20 -: Ноември 09, 2012, 00:31:56 »

Тази ръчна мелачка колко струва? И откъде може да се вземе?

sunshine_and_love ти ферма ли използваш да си правип пониците или обикновенна кутия ?

Пробвал съм много неща.
    Ще кажа само за успешните опити.
    Исках и ферма но от тези в Английски сайтове, понеже бг. не ми харесват.
    Но дойде криза и не купих.
    Взех си само машинка ръчна за листа и трева.

И съм много доволен.
    Така поници без пръст ,стават страни(според мен).
    След доста опити се сетих за пластмасовите купички за вода от саксиите за цветя.Така върви малко торф и след това се хвърля или ползва.Слагам малко торф(която е за разсад от баумакс) без тор и добавки,  после семената предварително накиснати , една шепа и изравнявам с още торф.
    Поливам обилно и оставям вътре, после на прозореца.Така го правя аз.Кога е в саксия ,цялата става в корени и е трудно да се ползва торфа.Важно е да е плитко, иначе става мухъл.
    Това важи за всички семена, според мен.
    Ако мога да съм полезен с нещо питай.
    Активен

borislav123
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2

« Отговор #21 -: Ноември 09, 2012, 00:40:47 »

Днес за първи път пих сок от покълнала пшеница и много ми хареса.

Усетих страхотна енергия и се почуствах много добре.

Мисля да ми стане практика, на мен и жена ми.
    Активен

Sunshine(sun)
    Разумна Любов
    Неактивен Неактивен

• Тук и сега ...

100006741217887
    « Отговор #22 -: Ноември 09, 2012, 19:08:04 »

Днес за първи път пих сок от покълнала пшеница и много ми хареса.

Усетих страхотна енергия и се почуствах много добре.

Мисля да ми стане практика, на мен и жена ми.
    Правя го от няколко години и ако тревата е направена , както трябва е сладка и сока е супер.
    Енергията за мен е огромна и след една чаша  , разбира се сок и вода една чаша, съм като .....
    Не знам как да го кажа имаш бум от енергия ...
    Кога има тревица сутрин се събуждам с сок от нея.На гладно с малко вода.Не чешмяна а изворна или преварена.
    Ако се изпие след това и един сок от плод е страхотно за тялото.
    За някои е смешно , но за мен е смешно да се тъпчеш с хапчета и химии , докато тялото се скапе , а да не си опитал този дар от майката Природа и много други.
    Ако не знаете тя сега се оставя в саксия на тераса , понеже е хладно.
    А ако има отрязана в пакет и в хладилник , ако има биофреш там.До седмица съм я държал , зависи от хладилника.
    Ако има нещо питайте , а също и споделяйте за да може и други да разберат силата на тревата.
    Никои не се замисля , че животните не боледуват , а тези от балкана,гората се хранят предимно с трева и сено.  Згреших
    Само от ечемик , не ми хареса , може и аз да съм объркал , но не ми хареса.
    От жито и лимец е сладка и приятна , и тревата и сока. 
    Така съм се лекувал от силна настинка и за жалост никои не ми вярва или са малко. 
    Кога сока от трева се смеси с сок от един кокос става страхотно , пробвайте , сега са евтини кокосите.
    Тя лекува,зарежда,пречиства.
    Надявам се хората като вас да се множат.

Активен

Sunshine(sun)
    Разумна Любов
    Неактивен Неактивен

• Тук и сега ...

100006741217887
    « Отговор #23 -: Март 04, 2013, 18:45:46 »

Идва лято , слънцето е вън , и ако искаме да сме в час и да имаме здраво тяло ,само е нужно да се само излекуваме с помощта на даденото ни от Природата.
    За да балансираме , тялото е нужно да сме в баланс и да имаме нужното.
    С тревата и сока от нея , може да се направи нужното или да засилим процесите в тялото и да се ремонтират нужните сектори.Освен ,че е сладка , тя ни дава и енергия , прочиства и всичко около нас е ок.
    Аз я пие няколко години и се чувствам добре.Тук пуснах и друга тема за сока от трева и плод , http://dreamland-bg.com/index.php?topic=4120.0

Лесно е да си направите кълнове или поници за салата и после , да си засеете тревица.Но всичко е до разум и до желание да имате здраве.Но няма да стане за ден , няма как , но е начало.
    И да спомена , говоря за трева от жито и лимец , не за друга.Всеки може да пробва и в някои страни е нормално.
    Това със сока е процедура за лекуване и подсилване на организма , заедно с плодови сокове , кълнове , ние може да се оправим от редица заболявани.По природен начин и за благото на нас.Но всеки сам избира , къде да е спасението му в болницата или природата.
    Активен

Страници:  1 [2]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Пача трева
    Даровете на природата
    Админ 0 1829 Последна<br />публикация Февруари 10, 2011, 15:08:31
    от Админ

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright