Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2 3 4   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Негативни послания в песни и видеоклипове.  (Прочетена 4872 пъти)
Ariam
Ariam(Маха Оръга)
Неактивен Неактивен

Публикации: 1236

« -: Февруари 11, 2012, 07:32:02 »

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=BwYQtQlGmGo" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=BwYQtQlGmGo</a>
Разбрах, че за илюминати говори Майкъл, но ми е много важно да разбера подробностите, които казва на хората.Моля ви се който говори добре английски нека ми преведе!!!Благодаря ви предварително.
Активен
shining_star
Неактивен Неактивен

Публикации: 730

« Отговор #1 -: Февруари 11, 2012, 09:39:28 »

Ариам, всички знаем за тези "илюминати", ако и досега да не са ги наричали така. Имало ги е откакто свят светува, и стратегията им е стара като света, разделяй и владей: вие сте използвани, контролират ви, събудете се и елате при нас, ние ще ви защитим от самите нас.
Защо им отдаваш вниманието си, защо се занимаваш? Преди да има интернет не беше ли ясно че ги има, кои са те и какво правят?...Усмивчица
Активен
Ariam
Ariam(Маха Оръга)
Неактивен Неактивен

« Отговор #2 -: Февруари 11, 2012, 10:19:34 »

Вниманието ми е насочено към тях, защото има значение за мен.Бих искала само помощ за превод на интервюто, ако нямаш против бих искала сама да си извадя изводите.Аз знам за илюминатите ..интересува ме мнението на Майкъл Жексън по въпроса.Това не го пускам за вас, искам да знам за себе си.
Активен
Orion
Търсеща истината..
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 114

• Град: Варна
  • Отказвам да играя ИГРАТА..

http://facebook.com/Scarl
    « Отговор #3 -: Февруари 11, 2012, 15:04:01 »

Ще се пробвам, ама не обещавам
    Активен

All the world's a stage, and all the men and women merely players..
    Orion
    Търсеща истината..
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #4 -: Февруари 11, 2012, 16:33:05 »

Докато се мъча Веселяк , виж това http://vbox7.com/play:268f9b79
    Активен

Странник
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1380

• « Отговор #5 -: Февруари 11, 2012, 16:35:14 »

Ще задам един въпрос.
    Добре,има илюминати и тайни общества - какво следва да направим?
    Да ги игнорираме,преследваме,оплюем,обичаме,превъзнасяме,имитираме,затворим,застреляме?
    Та ние не знаем кои са и къде са...
    С цялото ми уважение към тези които се интересуват от тайни общества бих си губил времето в по-целенасочени и полезни дейности.
    Нищо не е такова каквото изглежда.
    Активен

Ако не ние -кой? Ако не сега - кога?
    Orion
    Търсеща истината..
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #6 -: Февруари 11, 2012, 17:45:30 »

Така..Той казва, че илюминати контролират музикалната индустрия и се възползват от знаменитостите. Те манипулират пресата, пресата манипулира новините..Казва, че те правят същото с учебниците по история и че те всъщност са пълни с лъжи.Казва, че всички форми на популярната музика - Джаз, Хип-хоп, беатбокс, соул, и популярните танци всъщност са произлезли от негърските танци ( в други интервюта твърди, че илюминати мразят негрите).Казва, че когато песните му станали номер едно в класациите още същата вечер са го очернили.Изкарали са го изрод, хомосексуалист, педофил, казали, че си е избелвал кожата, направили всичко възможно да настроят хората срещу него и че това всъщност е една голяма конспирация и манипулиране на обществото. Призовава хората, че е време за промяна и ги моли да не забравят какво е казал, да използват сърцето и ума си и да направят нещо по въпроса.Казва, че са длъжни да го направят.Казва "Нека държим факлите си високо и да получим уважението, което заслужаваме!Обичам ви.Моля ви, не слагайте думите ми във сърцето си днес, за да ги забравите утре.Не сме постигнали целта си.Това трябва да спре!"
    Това е в общи линии.Тъй като се позаинтересувах, смятам да постна още информация за Майкъл Джексън и неговите твърдения за илюминатите, има още много интересна информация Усмивчица
    « Последна редакция: Февруари 11, 2012, 19:05:04 от Orion » Активен

Ariam
    Ariam(Маха Оръга)
    Неактивен Неактивен

« Отговор #7 -: Февруари 11, 2012, 21:02:28 »

Наистина благодаря много за превода от двамата човека
    Беше ми интересно да чуя за какво става въпрос, понеже другаде в ютуб попаднах на интервю след смъртта му , със Латоя Жаксън.Тя споделя, че илюминати са преследвали брат и, и той е знаел и и е казал, че те ще го убият.
    Сега аз не мога нищо да твърдя просто си правя проучвания.Не съм претендирала, че нещо трябва да се направи срещу илюминатите!Но и това не е версия, която мога да изключа от главата си.Даже ще се радвам ,ако някой има мнение по темата как може да се противодейства на световната манипулация.Мерси пак за помоща. Усмивчица
    Активен
    Orion
    Търсеща истината..
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #8 -: Февруари 12, 2012, 16:20:10 »

Значи това, което аз разбрах е, че илюминати използват известните певци за манипулиране и промиване на мозъците на обществото,чрез тяхното творчество,песни, даже обложки на албуми.Много певци споделят, че са продали душата си на дявола, за да станат известни. Рапърът Тупак Шакур открито говори за илюминати, като ги нарича killuminati и твърди, че са го карали да пее песни в които се пее само за секс, наркотици, убийства и пари. В началото на кариерата си го прави, но в последствие отказва и започва да пее за истината. Слушат го и черни и бели. Решава да използва славата си за трибуна, от която разкрива илюминати и техния план, и се опитва да отвори очите на хората. Пее за света, такъв какъвто е и призовава хората за промяна. В много интервюта казва, че ще промени света към по-добро и ще направи велики неща. Започват да го сравняват с втория Мартин Лутър Кинг и за съжаление накрая споделя съдбата му.Обстоятелствата около смъртта му са много странни. Часове преди да бъде застрелян казва, на един от охранителите си, че е "ходещ мъртвец".Интересното е, че на охранителите му е забранено да носят оръжие в деня на убийството и то в един от най-криминалните градове в Америка- Лас Вегас, а Тупак упорито отказва да отиде в Града на греха.В последствие обаче заминава и това коства живота му.
    При Майкъл Джексън ситуацията е сходна. В началото се подчинява на илюминати, но след като добива достатъчно популярност отказва да бъде тяхна марионетка и започва да говори открито за тях. Започва да прави песни като Heal the World и Earth Song, в които призовава хората да направят света по-добър.
    Например в Heal the World пее "Излекувай света, направи го по-добро място,за мен и за теб и за цялата човешка раса.." В песента му They don’t care about us танцува пред Всевиждащото Око- символът на илюминати и пее "Пребий ме, мрази ме, никога няма да можеш да ме пречупиш,заклейми ме, разтрепери ме, никога няма да можеш да ме убиеш".Казва, че илюминати мразят черните и че те са направили всичко възможно да го очернят и да настроят хората против него.Твърди се, че именно те са го заразили с болестите витилиго и лупус от които кожата му побелява (доста символично, а). В крайна сметка, не удържа на напрежението и развива зависимост към лекарства, които довеждат до смъртта му.Часове след нея, сестра му Латоя казва, че илюминати са убили брат й.Смята се, че личният му лекар,Конрад Мъри е бил вербуван от тях.Именно той бие смъртоносната инжекция Демерол.Интересното е, че реанимира Майкъл върху леглото, което никой доктор не би направил, защото няма да има ефект. На всеки курс по първа помощ ще ви кажат, че реанимация се прави на твърда повърхност.Защо толкова способен и уважаван лекар допуска такава безумна грешка?Когато излизат данните от аутопсията се оказва, че Майкъл Джаксън е в сравнително добро здраве за годините си в дните преди неговата смърт. Вътрешните му органи функционират нормално и в организма му не са намерени други вещества, освен предписаните от доктор Конрад Мъри. Единствените проблеми, които певецът е имал, са свързани с артрит..
    Двама велики изпълнители за своето време умират, щом започват да говорят за илюминати и се опитват да направят света по-добро място.В крайна сметка, смъртта им не е напразна, защото успяват да накарат хората да се замислят за това кой всъщност управлява живота им..
    Активен

Ariam
    Ariam(Маха Оръга)
    Неактивен Неактивен

« Отговор #9 -: Февруари 12, 2012, 22:41:54 »

Браво миличка!Чудесна информация си извадила!Между другото аз също подозирах, че смъртта на Ту пак е свързана с илюминати от това, което съм чела за него!Всичко потвърждава моите разсъждения, които си направих на скоро!Благодаря ти!!!Чудесна си!!Обичам те!!
    Активен
    Orion
    Търсеща истината..
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #10 -: Февруари 13, 2012, 15:50:11 »

И аз те обичам
    Ще пиша още по темата.Нещата са по-дълбоки от колкото изглеждат.Хубаво щеше да е, ако темата се преименува и се премести, за да четат повече хора.По-късно ще пиша и за Reverse-а в музиката, т.е. какво се чува, като се пуснат песните на обратно.Има много фрапиращи песни и на БГ изпълнители, направо ужас..
    Активен

Ariam
    Ariam(Маха Оръга)
    Неактивен Неактивен

« Отговор #11 -: Февруари 13, 2012, 16:04:38 »

Имам нужда да излезна от вкъщи днес и сега веднага.Направо не съм на себе си!!!
    Активен
    Pelin
    ОЙ 8:11
    Неактивен Неактивен

Публикации: 284

Red Overtone Serpent

« Отговор #12 -: Февруари 13, 2012, 16:07:28 »

Всичко е по Божие допущение:
    Цитат
    Йов 1
    6 И един ден дойдоха Божиите синове да предстанат пред Господа; и между тях дойде и Сатана.    
    7 И рече Господ на Сатана: От де идеш? И Сатана отговори Господу и рече: От да обикалям земята и да ходя насам нататък по нея.    
    8 И рече Господ на Сатана: Турил ли си внимание на раба ми Иова, че няма подобен нему на земята, человек непорочен и прав, който се бои от Бога и който се отдалечава от злото?    
    9 И отговори Сатана Господу и рече: Да ли напразно се бои Иов от Бога?    
    10 Не си ли оградил ти него, и къщата му, и всичко каквото има? благословил си делата на ръцете му, и умножи се добитъкът му на земята.    
    11 Но сега простри ръка и докачи всичко каквото има: не ще ли те похули в лице?    
    12 И рече Господ на Сатана: Ето, в ръката ти е всичко каквото има; само на него да не туриш ръка. И излезе Сатана от при Господа.
    13 И един ден синовете му и дъщерите му ядяха и пиеха вино в дома на най-стария си брат;    
    14 и дойде вестител при Иова та рече: Воловете оряха, и ослиците пасяха при тях;    
    15 и нападнаха Савците та ги откараха, и рабите поразиха с острото на ножа; и само аз се отървах да ти обадя.    
    16 Като още говореше той, дойде и друг та рече: Огън Божий падна от небеса та изгори овците и рабите и пояде ги; и отървах се само аз да ти обадя.    
    17 Този като говореше още, дойде и друг та рече: Халдеите направиха три чети, и се устремиха върх камилите и ги откараха, и рабите поразиха с острото на ножа; и отървах се само аз да ти обадя.    
    18 Този като говореше още, дойде и друг та рече: Синовете ти и дъщерите ти ядяха и пиеха вино в дома на най-стария си брат;    
    19 и, ето, дойде голям вятър из оттатък пустинята та удари четирите ъгла на дома; и падна върх децата, и умряха; и отървах се само аз да ти обадя.    
    20 Тогаз стана Иов, раздра дрехата си, и острига главата си, и падна на земята та се поклони,    
    21 и рече: Гол излязох из утробата на майка си: гол ще и да се върна там. Господ даде, Господ отне: да бъде името Господне благословено.    
    22 В всичко това Иов не съгреши, и не даде безумие Богу.
    ...

Йов 2
    1 И пак един ден дойдоха Божиите синове за да предстанат пред Господа; и между тях дойде и Сатана да предстане пред Господа.    
    2 И рече Господ на Сатана: От де идеш? И Сатана отговори Господу и рече: От да обикалям земята, и да ходя насам натам по нея.    
    3 И рече Господ на Сатана: Турил ли си внимание на раба ми Иова, че няма подобен нему на земята, человек непорочен и прав, който се бои от Бога и се отдалечава от злото? И още държи незлобието си, ако и да ме подстори ти против него за да го погубя без причина.    
    4 И отговори Сатана Господу и рече: Кожа за кожа, и все що има человек ще даде за живота си.    
    5 Но сега простри ръката си та се прикосни до костите му и до плътта му: да ли не ще те похули в лице?
    6 И рече Господ на Сатана: Ето, той е в ръката ти; само живота му упази.
    7 Тогаз излезе Сатана от при Господа та порази Иова с лош струпей от плесните на нозете му до върха му.    
    8 И взе си чреп за да се чеше с него, и седеше в пепел.    
    9 Тогаз му рече жена му: Още ли държиш незлобието си? Похули Бога и умри.    
    10 А той й рече; Ти говориш както говори една от безумните жени. Доброто ли само ще приемем от Бога? злото да не приемем ли? В всичко това не съгреши Иов с устните си.    
    11 А като чуха тримата приятели на Иова всичко това зло което бе нападнало върх него, дойдоха всеки от мястото си, - Елифаз Теманецът, и Валдад Шуахецът, и Софар Нааматецът; защото се бяха съгласили да дойдат наедно да го съжалят и да го утешат.    
    12 И като подигнаха очите си от далеч и го не познаха, възвисиха глас та плакаха; и раздра всеки дрехата си, и хвърлиха пръст на главите си към небето.    
    13 И седяха с него на пръстта седем дни и седем нощи; и никой не говори дума нему защото виждаха че болката му беше много голяма.

Дори и онези, които си мислят, че господаруват, са кукли на конци, марионетки на съзнанието, което обитава в тях, а Царя на съзнанието е Всевластващия Творец.

А инак, онези които вървят/се движат "според вървежа на тоя свят, по княза на въздушната власт, на духа, който сега действува в синовете на непокорството", са роби несъзнаващи своето иго.

Цитат
    Йоан 12:31
    Сега е съдба на този свят; сега князът на този свят ще бъде изхвърлен вън.

Йоан 14:30
    Аз няма вече много да говоря с вас, защото иде князът на [този] свят. Той няма нищо в Мене;

Йоан 16:11
    а за съдба, защото князът на тоя свят е осъден.

Едно е да си княз, а съвсем друго е да си Цар на царете.
    Активен

"... Защото в (от)даването получаваме и в смъртта се раждаме за Живота Вечен..." св. Франциск от Асизи
    Ariam
    Ariam(Маха Оръга)
    Неактивен Неактивен

« Отговор #13 -: Февруари 13, 2012, 16:12:20 »

Да и съвсем ,съвсем трето да ти е промит мозъка!!!
    Активен
    Pelin
    ОЙ 8:11
    Неактивен Неактивен

Публикации: 284

Red Overtone Serpent

« Отговор #14 -: Февруари 13, 2012, 16:33:00 »

Да и съвсем ,съвсем трето да ти е промит мозъка!!!
    Психотропните нападение/атаки/войни са факт още преди 40-50 години. Те до не малка степен са отговорни за това човек да изпитва омраза към човека (а и към себе си), гняв, агресия, желание за унищожение и пр..
    Не малко случаи има, в които чрез такива средства се причиняват мистериозни болести (не рядко и онкологични), или се предизвиква желание за самоубийство у някого.

Но да насочваме към това своето негодувание, или да подклаждаме и да се носим по омразата, която може да се яви в нас самите, към всичко това - тези неща никак не ни правят по-добри от онези, срещу които протестираме и считаме за не добри. Тъй се попада неусетно само в онзи порочен кръговрат на злото, дето за него се казва, че Ада му е сигурен:
    "Пътят към Ада е постлан с добри намерения!"

От това какво ще е нашето лично отношение към всичко съществуващо, независимо от неговия цвят и форма, зависи и нашето собствено душевно състояние, нашия вътрешен Рай (Мир и Любов), а от там и нашата вътрешна наслада/удовлетворение/кеф от живота.

Ако подходим към "враговете" си с техните средства (око за око; зъб за зъб), то ние самите ще се превърнем в тях. Затова е речено:
    "Внимавай в битката си с демоните, самия ти да не се превърнеш в демон!"

Та, не е грешно да се знае и да се различава черното от бялото, но е добре да се знае и по-дълбокото, че двете са с един и същ произход и че са задължителни елементи за Светопостроението.

Важен въпрос тук е: Защо съществува страданието и ако има Бог, то защо е допуснал това?
    Активен

"... Защото в (от)даването получаваме и в смъртта се раждаме за Живота Вечен..." св. Франциск от Асизи
    Страници:  [1] 2 3 4   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Тъжни песни « 1 2 3 »
    Музика
    Isis 38 16245 Последна<br />публикация Септември 28, 2012, 12:54:01
    от в о ж д а
    Весели песни
    Музика
    7dc 7 5101 Последна<br />публикация Юли 07, 2016, 14:32:21
    от pluton
    Негативни емоции.... « 1 2 3 4 »
    Обща тематика
    Sunrise 50 2588 Последна<br />публикация Ноември 28, 2010, 19:55:06
    от giti
    Текстове на коледни песни
    Музика
    Evolution 9 12797 Последна<br />публикация Декември 06, 2010, 23:08:55
    от Evolution
    За новите песни :)
    Музика
    Nikolov15yo 0 663 Последна<br />публикация Януари 30, 2012, 17:21:20
    от Nikolov15yo

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright