Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Искам да ви попитам...  (Прочетена 973 пъти)
Nova12345
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 1

« -: Февруари 10, 2012, 03:05:39 »

На няколко пъти ми се е случвало това за което ще ви разкажа,но винаги съм си казвала,че сънувам или нещо такова.Снощи обаче се уверих,че не сънувам.Бях полузаспала,обърнах се по гръб и след малко усещам как нещо сякаш ме натиска или затиска и аз не знам,ушите ми почват да пищят,снощи си отворих очите,не нацяло в началото, защото се страхувах и аз не знам от какво..не видях нищо,усещам все едно някой иска да се настани в моето тяло...ръцете ми,сякаш правя опит да ги вдигна,да ги помръдна,а все едно са ми вързани...след няколко секунди всичко свършва.Случвало ми се е още 2-3-4 пъти и винаги първото нещо което усещам е,че някои ме натиска сякаш надолу.Може и да ме помислите за луда,просто не знам дали съм на точното място,рових се в интернет и попаднах тук...Благодаря предварително!
Активен
Sanya
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 7

« Отговор #1 -: Февруари 10, 2012, 19:58:08 »

На няколко пъти ми се е случвало това за което ще ви разкажа,но винаги съм си казвала,че сънувам или нещо такова.Снощи обаче се уверих,че не сънувам.Бях полузаспала,обърнах се по гръб и след малко усещам как нещо сякаш ме натиска или затиска и аз не знам,ушите ми почват да пищят,снощи си отворих очите,не нацяло в началото, защото се страхувах и аз не знам от какво..не видях нищо,усещам все едно някой иска да се настани в моето тяло...ръцете ми,сякаш правя опит да ги вдигна,да ги помръдна,а все едно са ми вързани...след няколко секунди всичко свършва.Случвало ми се е още 2-3-4 пъти и винаги първото нещо което усещам е,че някои ме натиска сякаш надолу.Може и да ме помислите за луда,просто не знам дали съм на точното място,рових се в интернет и попаднах тук...Благодаря предварително!

Пробвай с молитви преди лягане. "Отче наш" е най-силната молитва. Виж и тук - http://www.yosif.net/articles.php?lng=bg&pg=1412
Активен
Страници: [1]   Нагоре
Отиди на:  

Подобни теми:
Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
публикация
Наранява ли грубото отношение на околните?
Въпроси и отговори
megsi87 13 1983 Последна<br />публикация Юли 08, 2010, 23:57:00
от werdim1
Защо като не искам да съм овца да съм коза?
Езотерика
ruanda 6 1014 Последна<br />публикация Ноември 18, 2010, 14:00:44
от Sine Wave Zero
Искам помощ от форума « 1 2 »
Инициативи
Аэ съм 18 1409 Последна<br />публикация Януари 04, 2011, 15:28:41
от небесният ангел
Искам да попитам нещо: ценности - нисши и висши « 1 2 3 »
Въпроси и отговори
fashion 44 1630 Последна<br />публикация Август 08, 2011, 12:38:34
от air_fairy
Искам да отговарям на ваши въпроси.Моля задайте ги! « 1 2 3 4 »
Въпроси и отговори
Ariam 54 1732 Последна<br />публикация Септември 11, 2013, 18:34:02
от Ru Alfa

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Ширинан | Психолог  © Copyright