Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  1 [2]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Дали някой тук е емпат?  (Прочетена 2307 пъти)
nausea
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 7

silent enigma

« Отговор #15 -: Юли 24, 2013, 22:02:24 »

Що за вьпрос! Та нали за това сме тук , да се учим и да се развиваме. Всичко може да се научи и вьзпита у всеки. Както някои стават социопати , така може да станат емпати. За сьжаление , от едното в другото е много трудна трансформация. Аз сьм жив пример Веселяк
Факт е , че нямам нищо общо с това , което бях преди , но зная , че имам още доста работа.
Активен
Житара
Неактивен Неактивен

Публикации: 419

« Отговор #16 -: Юли 25, 2013, 21:42:37 »

Здрасти Бо! Единствения ми известен начин е да пращам всичко което не е в резононира с мен, на
най-далечното възможно място във Вселената... тоест, прощавайте за думите - на майната му!
Напиването не действа при мен, всъщност постигам точно обратния ефект, с две думи - усилвам трафика:D
А колко пъти съм искал да не чувствам и усещам, аз си знам...За добро обаче път назад не виждам
да има. Пробвай да се заземиш, за мен действа.
Активен

☺ ∞♥ oNe レo√乇
Страници:  1 [2]   Нагоре
Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Ширинан | Психолог  © Copyright