Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Дали някой тук е емпат?  (Прочетена 2235 пъти)
fallen*angel
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 5

Обичайте себе си, за да ви обичат и другите! <3

« -: Февруари 06, 2012, 17:13:56 »

Sue, Eona
Благодаря ви, че ме насочихте. До сега единствено съм се захранвала от енергията на растенията, но не съм опитвала да я помириша. Бих искала да попитам още нещо. Питам се дали някой тук е емпат? Защото до сега не съм срещала друг емпат, а само симпати. Благодаря предварително Усмивчица.
Активен

Любовта е това, което ще ни обедини и направи безсмъртни!
Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« Отговор #1 -: Февруари 06, 2012, 19:18:56 »

Да има доста хора във форума емпати от различно ниво . Ти как се справяш Усмивчица
Активен

"weird " is indication for creative force ♥
fallen*angel
*
Неактивен Неактивен

« Отговор #2 -: Февруари 06, 2012, 20:26:30 »

От начало докато бях по - малка ми беше трудно да осъзная, че мога да изпитвам чуждите емоции. сега е по добре когато се научих да ги различавам. Не мога да кажа на какво ниво съм защото до сега не съм имала възможността да го обсъдя с друг освен моята майка. Да кажем, че с лека доза концентрация мога да определя кой какво чувства и мисли. Случвало ми се е понякога без да съм искала да ме връхлетят нечии емоции (силна мъка, гняв или пък голяма радост). Когато някой много близък на мен човек дори на далечно разстояние изпитва силна емоция мога да го усетя. Веднъж майка ми силно се бе разстроила на път за дома и аз го усетих. Не знаех какво става но цял час се чувствах така сякаш някой ми е крещял и обиждал с часове и когато тя се прибра и ми разкара, разбрах че са били нейните емоции от минутата в която се бе разкроила докато не и втълпих (или предадох не знам как да го нарека точно) чувство на успокоение и тя заспа спокойно. // Наистина се радвам, че открих този сайт и има с кого да споделя тези неща Усмивчица //
Активен

Sanya
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 7

« Отговор #3 -: Февруари 06, 2012, 21:44:02 »

Здравейте, искам да споделя и моите "необичайни" преживявания. С времето те се изменят. Първото ми такова преживяване беше като дете. Чух някакъв глас, като от "небето", което така ме уплаши, че на следващия ден бях с бъбречна криза. Най-силното ми преживяване беше по време на операция, бях там "горе" сред моето семейство, любов и "в къщи". Не исках да се връщам, но ми казаха, че трябва още малко...и се върнах. Веднъж се сблъсках с нещо, друг път по време на лекция получих нещо като юмрук по брадата, дори ме заболя. Виждала съм част от аурата на хора, енергийни тела, които изглеждат съвсем безобидни. От известно време виждам, при определена светлина, нещо като много тънка, рядка, сива паяжина около тялото си, което малко ме притеснява, защото не зная какво е. Моля, ако може някой да ми обясни! Благодаря!
Активен
fallen*angel
*
Неактивен Неактивен

« Отговор #4 -: Февруари 06, 2012, 22:32:22 »

Здравей. Мисля, че това което виждаш може би е твоята аура или енергията на светлинното ти тяло. замисляла ли си се дали си емпат?
Активен

Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« Отговор #5 -: Февруари 06, 2012, 23:05:30 »

Значи какво е емпат , с две думи този който може да прочуства друг човек , да го разгледа и прочете.
Да кажем тука ги наричаме виждащи.
Това може да се прояви по много начини, но си е разчитане на енергийна информация.
Така за различни нива говориме за различно ниво на осъзнатост на процесите.
Да знаеш ,че е чужда болка примерно , да можеш да коренспондираш с нея или да се отърсваш от нея.
Това става спонтанно понякога , това значи ,че отсрещният се е отворил за някакъв вид енергиен обмен.
Много често с осъзнавато емпатът проявява любопитство или пък просто желание за помощ и прониква в енергиен обмен без желание на ответната страна (подсъзнателно или съзнателно), тогава се получават енергийни сътресения и могат да пострадат и двете страни.
В развитието си той може да се научи да различва кога друг като него навлиза в енергийно общение, може да го блокира или да му разреши , а ако стане сработване се получава т.нар телепатия.
По добър начин от прочустването е страничното наблюдение , т.е някак си няма пълният енергиен контакт , а се наблюдава единствено информацията ,която се дава. Пълното прочустване има рискове горе -долу колкото неразумния секс. Може да се заразиш с нещо или да заразиш, да нараниш и тнт. 
Също е добре да се работи по една естествена защита от споннтани олепвания. Един неосъзнат емпат е като попивателна гъба , олепва де що може.

Саня трябва да провериш дали можеш да и въздействаш на тази пайжина и сива ли е точно ?
Активен

"weird " is indication for creative force ♥
stella
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 1

« Отговор #6 -: Февруари 16, 2013, 05:40:41 »

Sonya,относно сивите паяжини,не искам да те плаша,но съм чела, че такива неща във аурата са в следствие на направена черна магия или упражнявана негативна енергия върху човек.не мога да гарантирам че това е твоят случай,но те съветвам да се консултираш с човек който разбира от тези неща,желая ти успех.
Активен
Свързан
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 186

• Град: Монреал, Канада
  • « Отговор #7 -: Март 14, 2013, 04:39:38 »

Аз съм емпат.
    Активен

Сатчитананда ...
    kehoy_
    Неактивен Неактивен

Публикации: 188

« Отговор #8 -: Март 14, 2013, 20:14:13 »

Това да си "ненаучен" емпат сигурно е някакво наказание : Д
    Активен
    Flip-Flop
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 6

« Отговор #9 -: Май 28, 2013, 01:37:23 »

Не е ли възможно човек да е емпат само в определени случаи, а после да "изключва" копчето на емпатията? Иначе би било много трудно да се живее, струва ми се.
    Активен
    Свързан
    **
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #10 -: Май 28, 2013, 02:47:38 »

Не е ли възможно човек да е емпат само в определени случаи, а после да "изключва" копчето на емпатията? Иначе би било много трудно да се живее, струва ми се.
    За това са направени енергийните щитове ...
    Активен

Сатчитананда ...
    Житара
    Неактивен Неактивен

Публикации: 417

« Отговор #11 -: Май 28, 2013, 20:29:24 »

Има ли научени емпати? Питам защото знам за една организация казва се "Ашока".
    Тя се занимава с деца, обучава ги в емпатия... Ето сайта на организацията:
    https://www.ashoka.org/
    Активен

☺ ∞♥ oNe レo√乇
    Свързан
    **
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #12 -: Май 28, 2013, 22:14:26 »

Има ли научени емпати? Питам защото знам за една организация казва се "Ашока".
    Тя се занимава с деца, обучава ги в емпатия... Ето сайта на организацията:
    https://www.ashoka.org/
    Защо не?
    Първо, трябва да се изчистят напълно физическото, ефирното/енергийното, душевното, умственото тела и аурата.
    Останалото е лесно и е въпрос на практика.
    Активен

Сатчитананда ...
    iamdifferent
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 11

« Отговор #13 -: Юли 23, 2013, 23:41:20 »

...
    « Последна редакция: Юли 23, 2013, 23:49:27 от iamdifferent » Активен
    KaTeRlEjKa
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 46

• Град: Варна
  • хм.......

« Отговор #14 -: Юли 24, 2013, 19:04:22 »

И аз много пъти съм си мислела че наистина е като наказание.. Да усещаш толкова много неща без дори да го искаш и сякаш събираш болката и чувствата на хората.. Трудно е аз по едно време спрях да гледам хората по улиците защото някой от тях направо ме пронизваха в сърцето.. Толкова е тъжно да осъзнаеш че има толкова много нещастни хора..... Ако някой може да каже нещо повече за тези щитове ще съм много благодарна. Гледам да съм заобиколена от добри и щастливи хора и така да не се натоварвам Усмивчица Или колкото и тъпо да звучи преди когато исках да не чувствам.. се напивах или напушвах поне действа. Знам че не е най-доброто решение но....
    Активен

hm.....
    Страници:  [1] 2   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright