Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Общоевропейски протест срещу ACTA на 11 февруари  (Прочетена 562 пъти)
naturu
Неактивен Неактивен

Публикации: 120

• Град: Sofia
  • « -: Февруари 06, 2012, 21:53:11 »

Общоевропейски протест срещу ACTA на 11 февруари

На 26 януари в Токио 22 държави от Еворпейския съюз подписаха ACTA (Anti-Counterfeiting Trademark Agreement). В тази група влиза и България. Документът, който би трябвало да урежда въпроса с фалшификацията на физически и дигитални стоки и услуги, среща масова съпротива из ЕС. Освен че има онлайн подписки, подготвя се и общоевропейски протест. Той ще се проведе на 11 февруари в редица държави в ЕС. Ще има протести и в България.

Десет града в страната се подготвят да се включат в инициативата. В София това ще се случи пред Националния дворец на културата в 11 ч. сутринта на 11 февруари.

Набрала над 1,5 милиона подписа петиция срещу ACTA ще откриете тук: http://www.avaaz.org/en/eu_save_the_internet_spread/
    Активен
    mirokiriakov
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 18

« Отговор #1 -: Февруари 07, 2012, 01:02:10 »

А за другите девет града има ли кой да даде инфо от колко часа и къде може да подкрепим протеста?
    Активен
    naturu
    Неактивен Неактивен

Публикации: 120

• Град: Sofia
  • « Отговор #2 -: Февруари 07, 2012, 02:25:14 »

http://www.facebook.com/events/246513398758312/
    Активен
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright