Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  1 [2]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Едно послание от моето сърце за всички тук!!!Обичам ви, всички!!!  (Прочетена 2469 пъти)
abrego
Неактивен Неактивен

Публикации: 125

• Град: Тук...сега...
  • « Отговор #15 -: Март 29, 2012, 12:54:25 »

Подкрепям те със цялото си сърце ariam!Това е и моето виждане за нещата.Дълбоко вярвам,че това е необходимата промяна,която трябва да стане с всички нас за да се върне баланса на Земята.Човечеството спа твърде дълго необходими са му много като теб защото време за сън вече няма.Момента на прехода е започнал и времето е за да направи всеки своят избор.Отнас зависи да бъдем будни и осъзнати,а не носещи се по течението.За себе си съм си забранила да мисля колко са малко хората,които разсъждават така.Предпочитам твърдението,че дори един в повече е по-добре от никой.Защото Да е  по-силно от Не.Факта че този форум е тук,че вас ви има и със сигурност има и много още като нас само потвърждава това.А на теб Аэ съм искам само да кажа,че това не е идилия .Отвори си очите и виж добре,че имено нарушеният балнс в света ИЗИСКВА тази огромна доза любов от нас за да се въстанови.Не упонирай,а го осмисли и се присъедини.Тук сме чакаме те!
    Активен
    Щуродино
    Неактивен Неактивен

Публикации: 257

« Отговор #16 -: Юни 22, 2012, 12:01:20 »

Не умея да пиша стихчета,и клипчета не умея да качвам,за това пращам емотиконки
    Активен

Омръзна ми да се обяснявам-47 годишна
    Ariam
    Ariam(Маха Оръга)
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1237

« Отговор #17 -: Юни 22, 2012, 15:02:12 »

По-щастлива съм, че ви има от колкото си мислите
    Активен
    Страници:  1 [2]   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright