Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Едно послание от моето сърце за всички тук!!!Обичам ви, всички!!!  (Прочетена 2423 пъти)
Ariam
Ariam(Маха Оръга)
Неактивен Неактивен

Публикации: 1236

« -: Февруари 06, 2012, 04:30:00 »

Опитвах по различни начини да го кажа, толкова пъти, на толкова от вас..!
Единственото, което ни е нужно в момента е да се обичаме, да сме заедно.В това време, всеки чака времето..,времето да настъпи промяна.Как ще настъпи промяната, след като ние сме тези, които трябва да я направим!Огромното сърце което тупти в мен желае само да види любов сред хората.
Стига сте мислили стига сте анализирали стига с този ум и тази безполезна логика.Тук вече логиката не е нужна, тя ни обърква.Само сърцето и неговото усещане може да ни даде истината, лЮбовта, Мира.Новото начало е време да започне - сега!И нека всеки който се чувства готов да излее себе си пред другите, ето и аз го правя сега.АЗ ВИ ОБИЧАМ И ЙОГИТЕ И АНАЛИТИЦИТЕ И ЛОГИЧЕСКИ НАСТРОЕНИТЕ И КРИСТАЛИТЕ И ИНДИГОТАТА И ВСИЧКИ ,ВСИЧКИ ВАС !!!!!Едно ОГРОМНО БЛАГОДАРЯ за всичко което ми се случи в този форум, тук се научих на себе си, тук се научих какво съм , защо съм такава, защо вие сте такива...Почувствайте простотата на обичта, енергията ще ви подскаже пътя.Няма никой готов, докато не му се случи изпитанието.Сега сте вие наред, ние сме наред, ДА ВЪРВИМ ДА ПРОМЕНИМ СВЕТА!!!!ОТИДЕТЕ ДА ПРЕГЪРНЕТЕ БЛИЗКИТЕ СИ, защо е нужен повод за това, защо да не запрегръщате всички хора изпречили ви се на пътя.Още ли имате страхове,че ще ви помислят за луди, аз вече не се страхувам, нека мислят!!Желая го безумно много ,искам да усетя всички вас и вашата любов ,да се слеем в едно огромно сърце и да помогнем на земята, на децата, на възрастните.Поне веднъж ПОЧУВСТВАЙТЕ нещата без да ги анализирате и тогава всичко ще ви се изясни.Стига приказки.Надявам се силно на отговор, какъвто не съм чувала до сега.Очаквам толкова любов именно от вас.За пръв път от години насам си позволявам да очаквам нещо от някого.Толкова го желая, че ми се плаче от радост, дори в момента вече плача.Усетете тези сълзи, не се страхувайте да го почувствате, защото ВИ ОБИЧАМ!!!!!
Активен
Me.Racle
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 117

Silence in action

« Отговор #1 -: Февруари 06, 2012, 16:05:18 »

Една от малкото теми, които наистина разбирам  Сърце Сърце
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=b7k0a5hYnSI" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=b7k0a5hYnSI</a>
« Последна редакция: Февруари 06, 2012, 16:12:10 от The YOUniverse Twister » Активен

A better YOU means better YOUniverse !
The One
Неактивен Неактивен

Публикации: 1636

Винаги на точното място в точното време

« Отговор #2 -: Февруари 06, 2012, 17:25:27 »

На Аriam с любов...

АНГЕЛСКИ ОЧИ

Любовта ти чиста от сърцето блика,
събужда топъл спомен от дома.
Душата ти зове и даже вика,
ах...толкова красива си сега.

Промяната е вечно тук,
за този, който отвътре се отвори.
Избирайки я сам и никой друг,
не може вместо него да го стори.

Прекрасна си, обичаме те знай,
нека радостта в сълзите ти гори!
Аriam, та ти си в царството, дерзай...
Виждам те през твоите...ангелски очи!

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=iPNmIBaZVfM" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=iPNmIBaZVfM</a>
« Последна редакция: Февруари 06, 2012, 17:36:05 от В Дъх Нов Е n :) » Активен

Не мога да променя това което виждам,но мога да променя точката през която гледам.
Това е достатъчно да промени онова което изживявам,а това променя цялата гледка.

Всичко перфектно е точно такова,
течащ в безкрая свещен резултат!
Бъди сега причината нова,
за твоя бленуван в мечтите ти свят.
Ariam
Ariam(Маха Оръга)
Неактивен Неактивен

« Отговор #3 -: Февруари 06, 2012, 19:28:48 »

Благодаря В Дъх Нов Е n Усмивчица и The YOUniverse Twister радвам се, че ви има.Тези отговори са по-големи от очакванията! Сега чувствам себе си споделена!Благодаря и за музиката и за стихчето - усетих невероятната вселенска обич!!Благодаря ви за нея и за вас!!!Обичам ви!!
Активен
Alegria
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 5

« Отговор #4 -: Февруари 07, 2012, 17:06:54 »

Здравей Ариам, току що прочетох посланието ти и усетих как душата ми затрептя, почувствах, че се изпълва с блаженство, радост и любов! Благодаря ти от цялото си сърце! Изпращам ти много любов.
Активен
Ariam
Ariam(Маха Оръга)
Неактивен Неактивен

« Отговор #5 -: Февруари 07, 2012, 17:54:34 »

Наистина много се радвам .. за всичко!!
Активен
Orion
Търсеща истината..
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 114

• Град: Варна
  • Отказвам да играя ИГРАТА..

http://facebook.com/Scarl
    « Отговор #6 -: Февруари 07, 2012, 19:09:43 »

Много мъдри думи!Дано повече хора се вслушат в тях.Посланието ти ме стопли, разчуства и окрили.Трябва да има повече хора като теб Днес ми е едно лошо, болеше ме главата, вдигнах кръвно 155 на 104 и най- интересното е, че като прочетох посланието ти стана 130 на 90 а цял ден е във високи граници. Успя да ме заредиш с позитивна енергия и любов и се оправих.Сега не ме боли главата Усмивчица Благодаря ти, обичам те
    Активен

All the world's a stage, and all the men and women merely players..
    Psychedelia
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 10

• Град: Благоевград
  • « Отговор #7 -: Февруари 07, 2012, 19:49:05 »

Винаги съм искала да изкрещя на всички хора, колко много ги обичам!!! И не само тях... Благодаря ти за темата и за любовта, която изпращаш!! Вместо емотиконки ти пращам една голяма прегръдка и едно туптящо от обич сърце............. За всички и всичко

П.С.: Днес една възрастна жена ме помоли да й подържа чантата, за да си сложи забрадката, понеже й беше студено... каква усмивка грейна на лицето ми Усмивчица
    Активен
    Ariam
    Ariam(Маха Оръга)
    Неактивен Неактивен

« Отговор #8 -: Февруари 08, 2012, 03:22:51 »

Идея нямате, колко съм чакала ангели като вас!Истински ангели в човешки тела!!! ОБИЧАМ ВИ! ЛЮБОВТА Е ВЕЛИКА!!!!!!

П.С. Орионче, надявам се,че си добре! Сърце какво това кръвно бе дете!!!
    Да се оправяш и повече никакви такива стойности, само прекрасни дни!!!
    Обичам емотиконките  Ухилен !!!
    Активен
    Orion
    Търсеща истината..
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 114

• Отказвам да играя ИГРАТА..

http://facebook.com/Scarl
    « Отговор #9 -: Февруари 08, 2012, 14:09:54 »

Днес съм добре Усмивчица И аз незнам какво беше това кръвно, от нищото го вдигнах.Нито съм прекалила с кафето, нито някой ме е изкарал извън нерви..даже си лежах и гледах Animal Planet, мислех, че се разболявам, понеже не се чувствах добре. Може да е имало някакви изригвания, знам ли.Добре, че ти прочетох посланието, та се пооправих Усмивчица И днес ми е едно такова леко, хубаво, имам много позитивна енергия.Помниш ли като ти казах, че явно ти се дава много, за да помагаш на хората.Излязох много права, хихи Усмивчица
    Активен

All the world's a stage, and all the men and women merely players..
    Ariam
    Ariam(Маха Оръга)
    Неактивен Неактивен

« Отговор #10 -: Февруари 09, 2012, 02:56:18 »

Хахах, надявам се да ми е дадено да давам на хората, най-вече сега когато имам едни много специални идеи относно децата на България, по света и въобще с обществено полезните дейности за планетата и хората на нея!
    То си е за отделна тема, но мисля,че този призив в тази е много показателен какво може да се стори от такива хора като нас за всички около нас!
    Ще посмея да призова четящите тук да се насочат към обществено полезните дейности свързани с помощи и даряване на любов и топлина!НЕ ЗАБРАВЯЙТЕ, ЧЕ НЯКАДЕ ТАМ, НЯКОЙ СЕ НУЖДАЕ ОТ ВАШАТА ТОПЛИНА И ОБИЧ!!!Всички ние сме родени с цел, дори да не е тази целта, ако ви е на сърце ще отворя и една такава тема в която да обсъдим дейности с цел помощ независимо за какво, като под дейности имам предвид начини за даряване на средства и енергия на другите!Да накараме хората да се почувстват щастливи и да ги сплотим това би било много градивно за цяла една нация Усмивчица))))
    Да го направим сами без комерсиални реклами и подли спонсори!Да им покажем на какво са способни децата на новото време !!!! Искате ли!!
    Активен
    Аэ съм
    Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2409

Hello! I am Andy!

« Отговор #11 -: Февруари 09, 2012, 16:12:37 »

Аз ще разваля, може би, идилията. Но съм убеден, че трябва баланс. По филмите ни го дават друго - сцени с крайна трагедия или пък сцени с крайна обич. Новините са задръстени с крайни трагедии и хората сами си създават сцени с крайна обич, но всичко това е много разконцентриран баланс, който се крепи единствено на надеждата ви, че може да извлечете нещо хубаво. Не е ли вредно да се струпват толкова много омраза или любов на едно място? Не трябва ли да има баланс?
    Активен
    Ariam
    Ariam(Маха Оръга)
    Неактивен Неактивен

« Отговор #12 -: Февруари 09, 2012, 20:18:37 »

Не смятам, че любовта може да бъде вредна!Виж, ако омразата стане повече от любовта(както е станало), то баланса вече е нарушен и има нужда от уравновесяване!
    Лично аз нямам убеждението, че крайната любов ще доведе до нещо лошо.Напротив мисля, че точно от това имаме нужда сега.Времената за целия свят са много тежки, защо да не си помогнем с малко надежда!
    Освен това тази тема я направих от сърцето си, всяка дума мило момче..щом го чувствам, значи е нужно!Приеми този дар и бъди щастлив!
    Активен
    sarabia
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 174

• « Отговор #13 -: Февруари 09, 2012, 20:56:10 »

Умът е неспособен да изрази Любовта.
    Само самата Любов може да разкрие истината на Любовта
    и какво означава да бъдеш любещ.
    Пътят на нашите пророци е пътят на Истината.
    Ако искаш да живееш, тогава умри в Любов;
    умри в Любов, ако искаш да останеш жив.

Мевляна Руми
    Активен

Не се опитвай да ме опознаеш,аз нямам име,нито форма.
    Мислиш ли,че много знаеш сам поставил си си норма.
    В мен ти виждаш своя лик,тъй както си въобразяваш.
    Дори да сменям моя ник,пак сам със себе си оставаш.
    Щуродино
    Неактивен Неактивен

Публикации: 257

« Отговор #14 -: Март 18, 2012, 13:32:48 »

Активен

Омръзна ми да се обяснявам-47 годишна
    Страници:  [1] 2   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright