Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Колко от мечтите ви се сбъднаха?  (Прочетена 2962 пъти)
Бунтарката
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 179

• Град: София
  • « -: Ноември 18, 2009, 19:53:48 »

При мен много и продължават да се сбъдват! Стигам до извода, че Вселената наистина отговаря на нашите желания. При вас как е? Вие какво мислите по въпроса? Важно е за мен да ми отговорите. Благодаря ви, много!

А сега се сещам, че имаше една мисъл, че в живота се случват не нещата, които желаем, а нещата, които очакваме. И в същото време не могат да ми излязат от главата думите на Жанет Орфану: "Откажи се от очакванията, за да си отидат разочарованията".
    "Ние не сме разочаровани само, когато не се оправдават очакванията ни!"
    « Последна редакция: Ноември 18, 2009, 20:09:02 от delfin » Активен

Внимавай какво си пожелаваш!
    Хера
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 52

• Град: Everywhere
  • Fortuna Favet Fortibus!

« Отговор #1 -: Ноември 21, 2009, 21:47:57 »

Ами до сега, всичко което съм искала се е получавало, не говоря само за материални неща.. А изобщо .. Когато супер много искам нещо, то просто се случва Намигване
    Активен

You see things as they are and ask, Why? I dream things as they never were and ask, Why not?!
    Icko
    Гост
    « Отговор #2 -: Ноември 22, 2009, 00:29:18 »

Да,когато човек иска силно и искрено нещо,то вероятността да се сбъдне е по-голяма.
    А мечтите,ах мечтите,ето пред вас един мечтател:).Мечтите дават сили на човек,посока в живота.За това продължавайте да мечтаете,мечтите са за това,да бъдат осъществени.
    Активен
    Инил
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 186

« Отговор #3 -: Ноември 22, 2009, 10:13:09 »

Цитат
    Ако забравя за него и го отпиша - случва се.
    А, най-често се случва, когато съм сигурна, че ще стане и ми е едно спокойно от тази сигурност, и не го мисля - тогава става.
    Усмивчица

Тогава Ангелите ти помагат. Важно е да не се залепваме към желанията си. Все пак има един по-висш промисъл, който ни води. Ако му се доверим живота ни понася и е леко и приятно.
    Активен

giti
    Гост
    « Отговор #4 -: Ноември 24, 2009, 21:14:17 »

Аз съм на мнение, че мечтата е вече реалност още в момента, в който се роди в главите ни. За какво мечтае човек? За това, което желае силно! Колкото по-силно желае, толкова по-бързо мечтата ще се сбъдне! Несбъднатите мечти са при хората, които не вярват в собствените си способности и възможности!Тези, които одрязват крилете на мечтата, казвайки си, че тя е невъзможна!
    Активен
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #5 -: Октомври 07, 2010, 14:16:44 »

Колко от мечтите ми

Случвало ми се е, от много мечти да забравям, че мога да ги осъществя. И това често се случва, с много хора. Вредно е като се получи такъв страничен ефект...

Не знам, всъщност. Като по-малка все си мислех за нещо, все си мечтаех нещо, но сега не помня всичко съвсем. А сега... сега? Не знам колко мечтая и дали изобщо го правя.. Усмивчица

Но повечето от нещата, които някога съм желала силно, са се случвали. Повечето, това значи няколко - но стига.. Ако всичко се осъществи веднага, би било скучно.

Инак, има неща, които се получават в момента, но ще са се случили съвсем в сега-то след известно време. Доста Намигване
    Активен
    elektra_666
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 6

• Град: Гр.Русе
  • Elektra_Mak_Eid
    « Отговор #6 -: Ноември 12, 2010, 15:41:33 »

1.Напиши името на човек от срещуположния пол. 2.Кой е любимият ти цвят от тези:жълт,черен,червен,син или зелен? 3.Първият ти инициал:А-К,Л-Р,С-Я. 4.Месецът ти на раждане. 5.Кой цвят харесваш повече,черно или бяло? 6.Напиши името на човек от същия пол като теб. 7.любимото ти число? 8.Калифорния или Флорида? 9.Кое харесваш повече:Езерото или океанът? 10.Напиши желание. . . . . . . Надолу . . . . . .Отговорите: 1.това е името на човекът,в който си истински влюбен. 2.Ако си избрал: Червено-Ти си жив и изпълнене с любов Черен-Ти си скромен и агресивен Зелен-Твоята душа е щастлива и излъчваш спокойствие Син-ти си човек със спонтанен характер Жълто-ти си щастлив човек и даваш добри съвети на другите хора 3.Ако инициалът ти е: А-К-имаш много приятели и любов в живота Л-Р-Опитваш се да се насладиш на живота и любовта ти скоро ще разцъфне С-Я-Обичаш да помагаш и бъдещето ти изглежда добро 4.Ако си роден в: Януари-Март-Годината ще е много добра и ще разбереш че си се влюбил в този който не си очаквал Април-Юни-Ще имаш силна връзка,но тя няма да трае дълго Юли-Септември-Ще имаш незабравима година с много промени Октомври-Декември-Годината няма да е от най-добрите,но ще откриеш сродна душа 5.Ако избереш... Черно:Живота ти ще тръгне в различна посока,ще има много промени и ще се радваш на тях Бяло:Ще намериш приятел който ще ти се доверява и ще направи всичко това,номоже и да не го разбереш 6.Това е най-добрият ти приятел 7.това са броят на близките приятели,които ще имаш в живота си 8.Ако избереш... Калифорния-обичаш приключенията Флорида-романтична душа си 9.Ако избереш... Езерото-верен си на приятелите си и си малко резервиран океан-ти си спонтанен и обичаш местата с много хора 10.желанието ти ще се сбъдне ако пуснеш това в друг форум до 1 час"
    Активен

Само слабите се стремят към порядък,силните владеят хаоса.
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #7 -: Ноември 12, 2010, 16:06:45 »

И какво праЙм, ако обичам океана, но не обичам да съм с много хора. Усмивчица Ухилен Усмивчица

Желанието ти ще се сбъдне само чрез Жива Вяра, Безусловна, а не просто като се пусне текст в някой форум..
    Активен
    Малкия_Принц
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 89

• Град: Антевасин
    « Отговор #8 -: Декември 22, 2010, 23:57:52 »

Каквото съм поискал силно се е сбъднало, останалото явно не ми е било нужно Усмивчица
    Активен

zvezdichka
    Неактивен Неактивен

Публикации: 255

Нека бъде вечна светлина!

« Отговор #9 -: Януари 24, 2011, 14:27:05 »

Смело ще кажа, че когато нещо силно го искам се сбъдба.Сега съм на прага на нещо ,което искам от дете,колебая се дали да участвам ,защото всяко нещо иска след себе си много други неща.
    Активен
    Mira_X
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 29

« Отговор #10 -: Януари 27, 2011, 04:51:05 »

До сега всичко, което най-много съм желала се е сбъднало. Не са много тези неща, но са много важни и ценни за мен. Усмивчица
    Активен
    kehoy_
    Неактивен Неактивен

Публикации: 188

« Отговор #11 -: Март 31, 2011, 02:07:02 »

Всички желания се сбъдват,до едно :)Не е нужно едва ли не да си го повтаряш всяка вечер или, обратното, трябвало да си го намислиш,да го запишеш и да го забравиш за да не го развалиш.Един куп глупости.. Всички мечти и желания стават реалност,под една или друга форма. Ние всъщност мечтаем за чувства,демек "еее искам да си купя оная яката кола,уникална е " заради чувството,което ще изпитаме когато се возим в нея Усмивчица Та ние можем да мечтаем за много неща,но не всички са за нас,не всички са в пътя ни.Тези,които не са за нас и просто не можем да получим на този етап,просто се сбъдват по друг начин.Понякога вместо да ти се сбъдне желанието,изпадаш в ситуация,която дяволски много напомня на усещането, за което си мечтаал.
    Бях на едно вълшебно място,където небето е толкова близко,сякъш ние сме извисените, природата е толкова красива,сякъш си в рая, и невъзможни неща просто не съществуват Усмивчица)) Пожелах си веднъж да се оженя за момчето с което живях,е това не се случи ,но имаше една разходка вечерта.. слизахме по едни стълби, хванати за ръце,бяхме страшно влюбени и щастливи точно в този момент,казахме си, мисля, че се обичаме точно в този момент....и бам от нищото, получих усещане,че сякъш вървим към олтара заедно,а не просто се разхождаме,преживяях го в главата си и бях безкрайно щастлива. Е,не се оженихме наистина,малко по-късно осъзнахме че не сме един за друг и една сватба би била грешка,разделихме се. Следователно желанието ми е намерило начин да се сбъдне,без всъщност да се сбъдва,следайки и вървейки заедно с това,което е най-добре за мен .
    Абе с две думи не спирайте да мечтаете и да вярвате в себе си .Света е магичен наистина, а за хубавите неща си заслужава да чакаш Намигване

Активен
    Sita
    13
    Неактивен Неактивен

Публикации: 344

« Отговор #12 -: Март 31, 2011, 08:13:17 »

90% от всичките ми мечти са реалност. За някои в последствие съм си блъскал малко главата, защо съм ги мечтал, но иначе съм много доволен! Останалите 10% не са станали до този момент, предстои те първа да стават. А между временно в главата ми идват нови и нови.. Усмивчица
    Активен
    ИВЕВЕ
    Гост
    « Отговор #13 -: Октомври 12, 2011, 14:43:50 »

Повечето от мечтите ми са неосъществими на тази възраст. Предстои да бъдат реализирани, но ми е рано още... Усмивчица
    Иначе, това, което съм искала или ми е било нужно на този етап, е факт.
    И занапред съм сигурна, че ще успея да си подредя живота по най-добрия възможен начин. Искам един ден, когато погледна назад да видя нещо смислено и значимо. И надявам се да имам възможността да направя нещо такова...

...Бе, какво се надявам, глупости! От мен си зависи. Реша ли го, ще се случи - просто няма как да не стане! Усмивчица
    Активен
    Harpi
    Неактивен Неактивен

Публикации: 83

• Град: Бургас
  • « Отговор #14 -: Октомври 19, 2011, 12:23:30 »

Всички са ми се сбъднали , без едно : да съм овчарче , да си паса овцете лежейки под някое хубаво дръвче ,и да си ги командвам чрез телепатия .
    Активен

Можеш да си задаваш въпроси и да си отговаряш. Отговорите на всеки един етап от твоя живот ще са различни и верни .

Най - трудни за разбиране са простите неща . Усмивчица
    Страници:  [1] 2   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright