Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  1 [2] 3   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Нова енергийна вълна  (Прочетена 2978 пъти)
Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

Публикации: 2544

NEVERENDING STORY

« Отговор #15 -: Февруари 05, 2012, 18:02:00 »

Сю това със златните нишки не ми е визуализацията , а по скоро наблюдението върху процеса ама и това описание е доста вяло.

Относно другите въпроси мисля ,че отговорът е многоизмерен баланс и по-тази логики има реалности дето им се разкатава фамилията съвсем.

Обаче съм чувала за работници ,които се знаимават с чистенето на реалностите.

При мен спонтанно се е случвало единствено разграждане на мисълформа от мен , за да не допусна пребиваването и и евентуалното материализиране в каквато и да реалност, това са енергийни пакети , които можеш да разпръзнеш на съставните им части ,много лесно именно защото са твои. Всичко това има връзка с любимия ми напоследък израз ( дошъл от Амейзчо) - Хигиена на мислите. Също е казано ,че грешим още в мислите си , тоест ние на практика извършваме нещо дори физически, но не на тази реалност.
Горкият ми съсед в друга реалност , със сигурност го будят в 6 всеки ден бормашини , ама ми писна от неговите ремонти
Активен

"weird " is indication for creative force ♥
Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #16 -: Февруари 06, 2012, 14:43:18 »

През предишният енергиен пик , масово се оплаквахме от свръхапетит и яко тъпчене.
През този пик ,забелязвам (не само при мен), свръхглад към храни богати на витамин С, информацията която асимилирах е , че има връзка със светлината.
Витамин С е силно чуствителен към светлина и топлина , за това се консумира в пресни плодове и зеленчуци.
Мисля ,че в енергийните пакети е заложено повече за светлинното енергийно градене и за да има баланс в физическото тяло , възниква нуждата от зареждане повечко с витамин С.

Ако имате подобни наблюдения или други фрапантни неща в хранителния ви режим , моля споделете.
Активен

shining_star
Неактивен Неактивен

Публикации: 733

« Отговор #17 -: Февруари 06, 2012, 15:14:16 »

При мене е със солта най-вече. Усмивчица Ям сол в промишлени количества. Усмивчица Но това е откак се помня, а сега в последните години прочетох, че било свързано с промените в ДНК, за изграждане на кристална решетка. И че не било опасно, нито вредно, яж си сол колкото ти се яде, това е необходимо на организма.

Другото е, че намалих количеството твърда храна за сметка на течности  - и то не кафе и чай, каквито пия много, а вода.
Активен
Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #18 -: Февруари 06, 2012, 15:28:38 »

Оле и аз с тая сол , като лудите , и сега домати със 100 кила сол , а дребоса непрекъснато иска да ближе солницата ,като коза Усмивчица)))))))
А вода аз по принцип пия много .
Активен

Sue
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 293

• Град: Ниските земи
  • Нютонист

« Отговор #19 -: Февруари 06, 2012, 17:11:42 »

О, на мен ми се излиза навън на слънце През изминалото лято и есен направо бях като мечка и въобще не исках да стъпвам навън. Криех се зад монитора и по никакъв начин не можеха да ме изкарат на вън. Сега е точно обратното. Нямам желание да седя вътре.
    И съм си напълнила офиса с всякакви щуротевини - шишарки, камък, саксии с цветя.

http://www.youtube.com/watch?v=rfOrplg80MM&feature=related
    Активен
    shining_star
    Неактивен Неактивен

« Отговор #20 -: Февруари 06, 2012, 19:18:47 »

Ео, имаш ли кристали? Аз си работя в къщи с едни кристали и забелязах, че като ги взема в ръце и си насоча вниманието към тях, светят! и пулсират. И това не е като гледам директно към тях, а само с периферното зрение, точно както го описват.
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #21 -: Февруари 06, 2012, 19:22:50 »

Бебо ми набара купата с кристалчета и ги е преподредил , из стаята и аз не смея да ги разместя Усмивчица)))))) иначе и аз си ги държа всеки път различно камъче каквото ми се прииска, ама трябва да ги  измия скоро, като понарасне слънцето другия месец ще ги водя на разходка в градината Усмивчица))))))))))))))
    Активен

angel_aura
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 20

• Град: Cremona
  • « Отговор #22 -: Февруари 07, 2012, 14:43:05 »

От известно време физически чувствам че се намирам в момент на земетресение. Незнам как по-точно да го опиша. В момента на труса се поклаща всичко наоколо включително и тялото следва ритъма на земята. Аз се чувствам почти постоянно така и насън даже. Тук имаше две/поне толкова усетих/ земетресения, но имайки предвид колко такива съм имала не би трябвало да ми се отразят. През нощта скачам от леглото да гледам лампата, през деня постоянно следя за признаци на земетресение, но такова няма. От вчера тресе във Филипините и трусовете са на по 2-3-10 минути, но не ми се вярва да съм прихванала чак от там, макар и да имам пряка връзка с това място. Мисля си, че това е от новата вълна енергии...
    Активен

Ще става каквото ще става - и то ще стане, когато ще стане...
    shining_star
    Неактивен Неактивен

« Отговор #23 -: Февруари 07, 2012, 16:02:31 »

Точно същото ми се случваше преди 2-3 години, същото, което описваш - постоянно усещах сякаш има земетресение и гледах лампата, и насън скачах...повечето пъти след това наистина ставаха земетресения...по едно време реших, че кръвното ми варира,  но не беше това.
     А сега напоследък на моменти усещам как всичко се люлее, сякаш стоиш посред вода Усмивчица...вече не мисля, знам, че е енергията и става все по-интересно.
    Активен
    gavrosh
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 9

« Отговор #24 -: Февруари 07, 2012, 17:45:06 »

Не искам да ви преча на ентусиазма ви,но новата "вълна" е три в едно.Виждане на манипулирането ви и на сън а след време който може и на яве.Чистилището е на земята,т.е. освобождаваме се от чуждите енергии. И най неприятното за някои е страшния съд който също вече е тука.Страшния съд е страшен защото всеки който се докара до него сам трябва да си каже какви са за него последствията от това което е правил.А това което си направиш(кажеш,визуализираш) никой не може да ти го направи, е правило на живота.Тъй че "поливането" с енергии не е случайно,и то идва от земята.Къща без комин няма,но всичко си остава в къщата.
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #25 -: Февруари 07, 2012, 18:34:45 »

Гаврош давай простичко и направо, какво насука и засука , ако го прочетеш и ти ще зачудиш.И аз обучам метафорите ама ти прекали . Вземи си подреди мисълта обстоятелствено и наново ако искаш да стигне до повече хора, каквато е и целта на форума.
    Активен

zigzagy77
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 31

« Отговор #26 -: Февруари 07, 2012, 20:43:56 »

Що се корите толкова много какви са тези страшни съдища ,ми не разбрахте ли вече ,че всичко идва от вас самите .Каквото си сложите на сърцето това ще ви е наказанието.Е при мен как протече вълната до като се усетя гледам се кумя като гарга и чуденка та чуденка.Виденията ми се промениха от време на време виждам слънцето което се промени през последните дни го видях осветило е всичко в пурпурно светло лотосово  и после Жена ми полудя караници ,кавги ,рев имаше при нея ,главите взеха да ни болят не само на жена ми , на мен ,двете ми деца им стана им лошо ,повръщаха в рамките на 12 часа и главите ги боляха после разбрах че на майка ми и баща ми също им е лошо и главите ги боля та така премина при мен чак сега разбрах със сигурност от вас че пак е имало вълна.
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #27 -: Февруари 07, 2012, 22:53:45 »

Zigi бих те посъветвал да се разхождате повече сред природата , ама в тоя студ ..... Ако можеш поне да отидете да поплувате някъде , ще е по леко
    Активен

Alida
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 256

« Отговор #28 -: Февруари 08, 2012, 11:58:20 »

На мен тази вълна ми действа вдетиняващо. Преди време, като имаше вятър, се оставях да издуха всичко застояло от мен, а сега по някакъв начин черпя енергия от студа, сигурно защото му се радвам за пръв път от мнооого години (през периода на рекордите не се получаваше Ухилен). Радвам се на снега, обичам да гледам снежинките, искам да се возя на шейна, даже не ми е толкова студено когато съм навън. Понякога се пързалям по пъртините, но преди това хубаво се оглеждам колко народ има около мен, че ме е срам. Иначе ще ми е забавно да видя физиономията на някой скандализиран от моето поведение и дали  ще мога да го заразя. Не всеки ден се вижда пързаляща се женщина  Ухилен
    Активен

"Не е важно да видиш, а да разбереш"- Sunshine(sun)
    shining_star
    Неактивен Неактивен

« Отговор #29 -: Февруари 08, 2012, 12:24:27 »

Който от каквото има нужда, това получава от новите енергии, според ситуацията, в която се намира. Ако имаш нужда да се отпуснеш и да се радваш, така става; ако имаш нужда от утеха и успокоение, ти идва утеха и се чувстваш по-спокоен. В същото време продължават да изникват ситуации за неща, които трябва да отработваш и променяш в положителна, така да се каже, посока. Но те се усещат някак по-смекчено, дори по-положително и хармонично, няма го това остро противопоставяне и негативно възприемане, което си имал преди; и самата енергия помага за това, тъй като е по-позитивна, интелигентна и хармонична, това е при мен.
    Активен
    Страници:  1 [2] 3   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Нова вълна деца индиго на 90-те години
    Децата индиго
    Админ 0 2246 Последна<br />публикация Януари 24, 2010, 23:18:00
    от Админ
    Запис на звуковата вълна при Слънчево изригване
    Видео клипове
    Evolution 0 2247 Последна<br />публикация Юни 20, 2010, 18:02:03
    от Evolution
    Енергийна реалност на човека
    Духовни учения
    Kaloyan 4 3404 Последна<br />публикация Юни 26, 2010, 01:18:56
    от Kaloyan
    Нова буква
    Обща тематика
    xxxx 7 677 Последна<br />публикация Септември 22, 2010, 00:28:18
    от psyhea
    УНИКАЛЕН ШАНС ЗА ЕНЕРГИЙНА НЕЗАВИСИМОСТ НА БЪЛГАРИЯ! « 1 2 3 »
    Инициативи
    stranger2 30 2280 Последна<br />публикация Октомври 03, 2012, 15:16:46
    от shining_star

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright