Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2 3   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Нова енергийна вълна  (Прочетена 2949 пъти)
Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« -: Февруари 03, 2012, 21:39:11 »

Здравейте приятели,

Искам да споделя с вас малко асимилирана информация, която се надявам да допълните.
Повишаващата се енергия към земята е синхронизирана с нейните естетствени цикли . Писала съм и други теми с изчисления на енергийните периоди спрямо земните процеси.
Последните години интензитета на енергийния поток се усеща почти у всяко човешко същество и се проявява по различен начин.
Интензитета не се увеличава с константно темпо , а по скоро на темпове с моменти на пиков интензитет и по-умерен интензитет за да е възможна пълноценната асимилация.

Тези да ги наречем вълни през последната година силно се усещат в точките между слънцестоеенетата- зимно ,лятно и равноденствията в това няма нищо чудно , енергията е за земята и е съобразена с нейният естествен цикъл.

Сега в момента сме в пикът на зимния цикъл и той ще се успокоява до пролетнето равнодействие.

Естествено сегашната вълна е по-интензивна от ноемврийската , която много от вас отбелязаха.

Ако сте се напаснали що годе на интензитета би трябвало да усещате едно доста приповдигнато състояние на радост, любов и спокойстви за което привидно няма причина.

Енергията не само се приема тя трябва да бъде и правилно асимилирана, като дневно меню. Ако не бъде дисциплинирана, ще изгубите контрол и проявленията могат да ви разбутат нормалния ритъм.

Примерно - ако не се заземявате , виденията ще ви изникват и натрапват примерно докато шофирате , а това не е желано. Необръщайки внимание или подтискайки ги те , енергията остава в горните нива и може да се прояви физически като мигрени.

Сънищата стават продължителни и запомнящи се. Дава се възможност да се отхвърля много работа насън. Примерно кармични товари, свързани с отношения които сме подтиснали , да се появят насън за отработване - прошка и тнт.

Ако ходите като муха без глава и ви се вие свят ,дръжте визуализацията ,че енергията циркулира през вас до центъра на земята и обратно непрекъснато.

И най-главното ENJOY прекрасно е това тук и сега само трябва да го позволиш.
Активен

"weird " is indication for creative force ♥
Alida
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 256

« Отговор #1 -: Февруари 03, 2012, 23:18:11 »

Цитат
Ако ходите като муха без глава и ви се вие свят ,дръжте визуализацията ,че енергията циркулира през вас до центъра на земята и обратно непрекъснато.
Искам тук да вметна нещо, което на мен ми създаде не проблем, ама нещо подобно. При работа с една енергия: аз насочвам (с длани, към тялото), тя не ще да тече. Аз- пак, тя пак не ще. Доста време мина, някъде месец или два, докато се усетя, че не трябва да и давам зор, а да я приема и да и позволя да тече. Ако някой види такъв проблем с визуализацията, предлагам да опита да си я представи като душ, да и позволи да го измие (отвътре), да проникне във всички клетки и да попие надълбоко в земята.  За обратния път, обаче, нямам идея.
Активен

"Не е важно да видиш, а да разбереш"- Sunshine(sun)
Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #2 -: Февруари 03, 2012, 23:49:10 »

Насилването на енергия носят най-големите главоболия, по-точно непрваилната насоченост , примерно черната магия е именно насилване на енергията , но един важен закон в случая - на всяко действие - ответна реакция в някои случаи с доста по силен откат.

Алида при теб не е в такава степен естетствено, просто упражнение за правилно протичане.
В нас тече сложна комбинация от енергии ,но всичките в едн обединение са нашата енергийна циркулация.

Ние поемаме ежедневно енергията от земята както и растенията и всичко живо. Вярвам , че нейната енергия помага за асимилирането на Енергията от първоизточника - Духа във всяко кътче от физическото и енергийното ни тяло, като филтър и преразпределител. Прави връзката тяло ,душа, дух да функционира в единно цяло. Това е смисъла на тук и сега. Не само да работим в високите нива, откъсвайки се от земното ни тяло , а да въздигаме цялата комбинация , за развитието на тази раса.
Та да не се отнасям , приемайки земната енергия ,разнасяме до физическото ,приетото в енергийното пречистено и подредено по предназначение.

Този душ е процесът разнасяне от коронната към останалите чакри ,като някакси потокът най-силно се чуства по гръбнака , по-интензивно е някак , а от земята към теб е по-меко и как да кажа все едно ти пълни душата и сърцето.
Активен

shining_star
Неактивен Неактивен

Публикации: 730

« Отговор #3 -: Февруари 04, 2012, 11:10:43 »

...не само да работим във високите нива, откъсвайки се от физическото тяло, а да въздигаме цялата комбинация. Усмивчица
 а този процес се управлява от сърдечния център, много помага също дишане през сърцето.
Активен
Alida
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #4 -: Февруари 04, 2012, 11:50:00 »

Цитат
Алида при теб не е в такава степен естетствено, просто упражнение за правилно протичане.
В нас тече сложна комбинация от енергии ,но всичките в едн обединение са нашата енергийна циркулация.

Предполагам, че в казаното няма разделение и под "ние" разбираш хората, които сме на Земята. Енергиите са достъпни за всички и дали ще текат през някого и в какъв спектър, е въпрос на отвореност към тях и на проходимост по трасето. Наскоро си говорехме с едно момче на тази тема, когато ми светна колко е буквална връзката между определението "задръстен човек" и количеството енергия, която той е в състояние да използва за себе си. Примерът ми по- горе е от същата категория (това го забелязах докато пиша Ухилен). Според мен- съвсем нормално за човек, който е имал време и възможности да попие достатъчно от екстрите на света, в който живеем.
 Ео, аз тръгнах на теб да отговарям, но  посланието ми се насочи към тези, които са от моята категория и на моята възраст (и в буквалния смисъл, и в преносния), четат тук и си мислят, че щом не усещат енергии, значи са им  отказани. Хора, не се страхувайте да се видите като задръстени! Това е предшественика на отпушването. Усмивчица

P.S. Много ми хареса едно определение за периода. На друго място беше оприличен като "енергийни ритници".
Активен

Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #5 -: Февруари 04, 2012, 12:34:06 »

Да за на ние хората естествено ,макар всичко да си има собствена енергийна циркулация Усмивчица

Много ми стана смешно за "задръстения" Веселяк Веселяк Веселяк

Шайни не бях чувала за дишане със сърцето , но със сигурност съм го усещала , просто не бях го вкарвала в думи

Лиде пуснах тази тема именно за това , да се позволи нараствщият интензитет да циркулира нормално , да няма страх и недоверие , да става така , както дишаме , защото това е просто енергиен естествен процес , като дишането или обмяната на веществата и не бива да бъде отежнен процес за да можем да му се наслаждаваме , той е за абсолютно всички , стига да му позволиш.
Активен

Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #6 -: Февруари 04, 2012, 13:18:28 »

Ох забравих нещо съществено за този период.
Задейства се силата на позитивните намерения ,дори малко хора могат да обръщат събитията ,само с вяра и чисти намерения за планетата и човечеството.

Примерно , че е най-пресно - шистов газ, застанете с пълното осъзнаване и вяра ,че това НЯМА да се случи, визуализирайте чиста Добруджа с житата и синьото небе , радостни хора правещи благословен хляб, насъщен за цялата земя.Без съмнения и "ако" ,просто го декларирате и изковавате като най-възможна вероятност.

И така със всичко ,което чуствате в сърцето си ,че не е богуогодно ,вселеноугодно,планетоугодно и тнт .Нека бъдем смели в декларациите дори да изглеждат невъзможни , защото е време на вълшебства.

Активен

Alida
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #7 -: Февруари 04, 2012, 13:55:32 »

Как беше съвпаднало, че когато гледах "Тайната"- беше на "дневен ред" темата ГМО. Тогава и аз така, докато се усетих, че днес ще е ГМО, утре- нещо друго- и си казах, че искам да живея в чиста и свята Родина.  Това изключва и престъпления, корупция...всякакви гадории. Този образ, с райското кътче пълзи и обхваща все по- голяма територия. Обикновено не гледам телевизия, но закачам от тук- от там, че тинята се е поразмърдала. И си мисля, че бая народ върши тая работа с намеренията и визуализациите. Сговорна дружина планина повдига.

Активен

shining_star
Неактивен Неактивен

« Отговор #8 -: Февруари 04, 2012, 14:12:26 »

Ео, има го за дишане през сърцето в едно от посланията на Михаил за духовна ендокринна система, в темата "как да се подготвим за прехода". И аз не бях го правила съзнателно, докато започнах да го правя съзнателно в медитация и наблюдавах резултата, наистина ставаш по-спокоен и балансиран по един положителен начин, не се притесняваш, не се тревожиш. Та така, оттам се регулира енергийния баланс в организма.
Прочети го ако искаш, много е готино!
Активен
Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #9 -: Февруари 04, 2012, 16:14:42 »

Моля те ако знаеш къде е дай един линк ,че затънах във вселенския буламач от ченълинги. Веселяк Веселяк Веселяк Веселяк
Активен

Sue
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 293

• Град: Ниските земи
  • Нютонист

« Отговор #10 -: Февруари 04, 2012, 16:24:42 »

Любов и спокойствие е при мен. Без причина.
    Мисля да задействам силата на позитивните намерения. Лошото е, че трябва да обърна собственото си предчувствие за предстоящото събитие. Само пожелание без убеждение няма да е достатъчно. А това вече не знам, дали ще се получи.
    Мерси за "формулата ", Ео! Вчера "тропнах с крак" да ми подскажат съвет Усмивчица
    Активен
    shining_star
    Неактивен Неактивен

« Отговор #11 -: Февруари 04, 2012, 17:21:51 »

Eo, ето тук го местя: Усмивчица

ДУХОВНАТА ЕНДОКРИННА СИСТЕМА
        Епифизната жлеза – висш вибрационен портал на тялото.
        Порталът между физическото, материалното тяло и сферите енергия и светлина е ендокринната или хормонална система на тялото. Именно през него светлината от светлинните тела се предава непосредствено в телесните химически сигнали, които влизат в кръвотока като хормони. Тези хормони регулират разпределението на енергията и функционирането на физическото тяло. Ако ендокринната система е свръхстимулирана, това създава енергийните вълни и неустойчивост, която мнозина чувстват докато се приспособяват към новото си тяло и енергийните потоци.
        Светлинната енергия от по-високи измерения, която пулсира от центъра на Галактиката, влиза във физическото тяло чрез епифизната жлеза. Тази малка жлеза в мозъка е най-значимия портал за прием на по-високи светлинни вибрации. В човека-ангел или възнасящото се същество тя е изцяло активна и винаги функционира. Човек със стара енергия я е използвал само в медитациите – човекът се въздига, за да се срещне с по-високите вибрации на наставниците, ангелите и висшето АЗ, а след това се е спускал отново. Напълно активирания човеко-ангел живее изцяло активно през цялото време с този ангелски/духовен портал. Това е подобно на състоянието на дълбока медитация (тета вълните на мозъка), обикновено преди събуждане. Точно затова толкова много хора по времето на прехода се чувстват като увиснали и дезориентирани, тъй като се приспособяват за нормален живот на това ниво на съзнание. Да се живее с такова високо ниво на съзнание и да оставаш заземен достатъчно, за да действаш адекватно във физическия свят – това е основна работата за времето на преход. Но тета също е и ниво за създаване на чудеса и енергия, формираща намерението за проявление и по този начин когато приключи това пренастройване, ще могат да се създават много по-лесно чудеса.
        В това време много хора изпитват „мощни вълни” в епифизната жлеза. Когато от центъра на Галактиката излъчването е много силно, епифизата се пренатоварва енергийно и е свръхстимулирана. Това може да доведе до „превъзбуждане” на друга основна ендокринна жлеза на мозъка – хипофизата, което създава проблеми в енергийното равновесие на физическото тяло. Епифизата и хипофизата са непосредствено свързани в тялото с електромагнитната или биоенергийната „монтажна платка”, заради това, че хипофизата се активира чрез светлинно излъчване или сигнали, предаващи се от епифизната жлеза.

Хипофизата – ключ към баланс
        Хипофизата е главната жлеза в ендокринната система. Основната й функция е регулирането функционирането на тялото чрез управление на хормоналното равновесие. Тя си сътрудничи с щитовидната жлеза за регулиране разхода на енергия в тялото. Ако хипофизата е пренатоварена, може временно да се претовари щитовидната жлеза (и надбъбречните на по-ниско ниво), като произвежда вълни енергия и усещането за обитаване на високо. Това разбалансира тялото и ако продължава прекалено дълго, може да доведе до изгаряне на надбъбречната жлеза или до силно изтощение. Това също така може да доведе до крайна степен на физическо изтощение на щитовидната жлеза, до колебания между свръхактивност и бездействие, в опита да се регулира енергийната неустойчивост на тялото. Това може също да доведе до депресия и безпокойство, тъй като химическите вещества на мозъка като серотонина, също са изведени от равновесие. В резултат човек може да изпита крайни физически и емоционални състояния, тъй като тялото се опитва да се справи с тази нова вълна еволюционна енергия, която създава чисто кристално тяло като вместилище за по-високото съзнание на човека-ангел.
        Трябва да подчертаем, че човешкото тяло е изумителен саморегулиращ се организъм, който винаги търси равновесие. В този процес на биоенергийно развитие то се стреми да ви помогне да намерите възможно най-бързо равновесие, с което да можете да се наслаждавате на мощта и енергията на новото кристално тяло. Наградата ще е увеличаване продължителността на живота, съвършено здраве и безгранична енергия. Но проблем на сегашния момент за много от вас е, че начинът ви на живот не позволява на тялото ви да изпълни необходимата корекция. И така, когато хипофизата ви чувства увеличаваща се възбуда, трябва да намалите темпа си на живот. Ако не го направите, тялото ви ще го направи вместо вас. И така много хора боледуват именно затова, че тялото им ги принуждава да снижат темпа на живот и да позволят на прекалиброването да се случи или да се корегира биоенергийната, хормонална и ендокринна система. Много по-добре е да отчитате командите на тялото си, за да снижите темпа. Ако чувствате напрежение или умора, починете си. Докато почивате висшето ви АЗ ще работи над създаването на равновесие в духовната ви ендокринна система, за да ви позволи да обработите растящите нива вибрации и нахлуващи енергии.

Успокояващата система: ролята на тимуса и „дишане със сърцето”
        Най-добрият начин за успокояване и балансиране на тялото е да се работи с дишането и енергията на тимуса или „висшето сърце”. Тимусът е енергиен портал на сърдечната чакра, в който светлинните или енергийни излъчвания се усещат като Безусловна любов. Сърдечната чакра също е и чакрата управляваща белите дробове. А физическото дишане се активизира от тимуса и сърдечната чакра. Сигурно сте забелязали, че когато се вълнувате, дишате много повърхностно, дори задържате дишането си. Това не позволява на сърдечната чакра да се отвори и ви пречи в равновението на това ниво. Когато сте дълбоко отпуснати, като при медитация, дишате дълбото и позволявате на енергията на Сърцето да тече плавно, като създава усещане за дълбок покой и релакс, които са отличителните черти на медитацията.
        И така, начинът за успокояване на биоенергийната система и за възвръщане равновесието на тялото е метода, наречен от нас „Дишане със сърцето”. Когато вдишате дълбоко и се съсредоточите в сърдечната чакра, вие изпълвате системата с енергията на Безусловната любов. И това на свой ред балансира излишното електрическо напрежение в епифизата, като създава чувство на мир и покой.
        Колкото повече се учите да дишате дълбоко и ставате „дишащи осъзнато”, толкова повече активизирате функцията на тимуса, който не само засилва чувството на Безусловна Любов, но и играе съществена роля в здравото тяло, като захранва физическата имунна система.

Силното тяло поддържа Силна Духовна Ендокринна Система
        Сигурно, най-добрият начин за поддържане на промените в тялото ви са редовните физически упражнения и добрата диета. Силното и здраво тяло е по-доброто средство за изразяване на мощната 12-чакрова енергия, отколкото слабото и умореното. Фактически, ако не добиете физическа сила, няма да сте способни да поддържате изискванията на новото енергийно натоварване на тялото ви. Тъй като Кристалното тяло на Новата Земя е силно и здраво тяло. То е създадено, за да се движи и да е активно. То обича чистият въздух и активността в чистия въздух. Колкото повече време сте на открито и дишате дълбоко, толкова повече ще помогнете на тялото си да регулира и балансира новата кристална биоенергийна система, докато вие извършвате еволюционен скок.
        Когато постигнете равновесие, ще чувствате спокойствие, умиротворение и сила. Ще можете да използвате 12-чакровата си система за създаване на каквито си пожелаете чудеса в живота си.
        И така, можете да разберете, защо е толкова важно да помогнете на тялото си при този преход, тъй като то сменя „кабела” и „активизира” Духовната ви Ендокринна система. То ще постигне по-бързо равновесие, ако си сътрудничите и отчитате текущия процес, като забавите темпа си и съзнателно работите над създаването на равновесие в живота си. Чувството на равновесие и хармония на външно и вътрешно ниво трябва да е цел, тъй като се придвижвате към пълно използване на вашето удивително, могъщо Кристално тяло на Новата Земя.

Пробивът на „Човекът-Ангел”: рекалибриране в Бялата светлина
        Няма съмнения, че се случват значителни и чудесни трансформации в човешкото тяло и многомерното вместилище „Хора-Ангели” или Същества на Светлината, които всички ние се явяваме. В първата част със съдействието на Архангел Михаил обсъждахме, как Светлината и Енергията се предават от Тялото на светлината към физическото тяло. В тази статия ще обсъдим моментът, в който равновесието е постигнато и физическото тяло и Тялото на светлината стават Единни.
        Ние всички чувстваме измененията, но и аз бях развълнувана, когато успях да видя тези измерения във видима форма. Свързах се с Шейла Мур в Сан Диего (Калифорния, САЩ), която работи с изображения на аурата. Шейла има дългогодишен опит в работата с изображения на човешката аура и интерпретацията им. Тя ми изпрати изображения, които привеждаме с нейно разрешение по-долу.

Източник: http://indigota.com/index.php?topic=2592.15#ixzz1lQH34Jvk
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #12 -: Февруари 04, 2012, 17:54:02 »

Мерси Шай , да тука са сложени в думи същите процеси ,които наблюдавам и аз , не ми е нужно да съм в медитация и сега си ги правя докато пиша ,в един момент става константно състояние , ама хич не се слагам в графа хора-ангели , по скоро ставам все опитен сърфист и хващам все по- готски вълни за возене хихихих, всмисъл това както писах е общодостъпно състояние.

Сю казано е че вяра без дела е мъртва вяра, но да не забравяме че енергийната работа си е работа и въобще не е нищо пасивно.
    Намерението и визуализацията и изсипване на енергия във бъдещата възможност за да доведе до материализация си е дело.

Въпреки предусещанията за най-близки възможни вероятности ние имаме силата да ги променим ,особено ако усещаме че трябва да има противодействие. Материализирането на бъдеще или първо залагането на предпоствката за случване се усеща, като наслагването на златни нишки във време-пространствената линия, оставяйки ги там те започват да се плетът според вселенският план и избутват седящата на преден план негативна вероятност, за съжаление тя не се губи , тя вече е създадена и се пренася във друговремепространство и реалност и т.н , работата във многоизмерното не е за сега наша работа , ние главно трябва да се съсредоточим в тази реалност тук и сега ,защото това е главната ни мисия. Един "ден" ще работим и в многоизмерието Усмивчица
    Активен

shining_star
    Неактивен Неактивен

« Отговор #13 -: Февруари 04, 2012, 19:55:20 »

Ео, тука го дават, че основната задача във време на преход е да съчетаваме и двете - да пребиваваш във високите вибрации, като в същото време оставаш достатъчно заземен, за да си вършиш работата във физическия свят.
     При мен още не е константно Усмивчица, моментно е Усмивчица, но става все по-постоянно и по-лесно да си го контролирам, и най-вече както казваш, все по-интересно.
    Активен
    Sue
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 293

• Град: Ниските земи
  • Нютонист

« Отговор #14 -: Февруари 05, 2012, 15:42:16 »

Златни нишки Усмивчица Пък аз си представих как си късаме кокошите пера (пардон! Ангелските) и пращаме перца.
    Усмивчица)))) Ео, ако реалността е реализирана най-голяма вероятност за дадена времепространствена линия, това значи ли , че спирането или намаляването на дадена най- голяма вероятност, ще увеличи вероятността за случването и в друга линия, където е по-слаба? В името на съхрянението на енергиите.
    Може би не.
    А в другите линии нека работят нашите "двойници".
    Активен
    Страници:  [1] 2 3   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Нова вълна деца индиго на 90-те години
    Децата индиго
    Админ 0 2209 Последна<br />публикация Януари 24, 2010, 23:18:00
    от Админ
    Запис на звуковата вълна при Слънчево изригване
    Видео клипове
    Evolution 0 2196 Последна<br />публикация Юни 20, 2010, 18:02:03
    от Evolution
    Енергийна реалност на човека
    Духовни учения
    Kaloyan 4 3370 Последна<br />публикация Юни 26, 2010, 01:18:56
    от Kaloyan
    Нова буква
    Обща тематика
    xxxx 7 666 Последна<br />публикация Септември 22, 2010, 00:28:18
    от psyhea
    УНИКАЛЕН ШАНС ЗА ЕНЕРГИЙНА НЕЗАВИСИМОСТ НА БЪЛГАРИЯ! « 1 2 3 »
    Инициативи
    stranger2 30 2259 Последна<br />публикация Октомври 03, 2012, 15:16:46
    от shining_star

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright