Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Енергийното поле на Вселената  (Прочетена 917 пъти)
paparosko
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 100

толерантен

« -: Февруари 02, 2012, 10:33:21 »

ЕНЕРГИЙНОТО ПОЛЕ НА ВСЕЛЕНАТА и трансформацията на човешкото съзнание - Дейвид Уйлкок

Ето какво пише на корицата:

Какво е да си човек в тези изумителни времена!

Възможно ли е времето, пространството, енергията, материята, биологичният живот и съзнанието на Вселената да бъдат плод на едно-единствено енергийно поле? Възможно ли е древните духовни учения и философии да са били прави, когато са твърдели, че всичко видимо и невидимо е проявление на един всемогъщ Разум?

Възможни ли са:

- антигравитацията - дематериализацията - телепортацията
- паралелната реалност, в която времето е триизмерно
- пътешествия във времето през "звездни портали"
- трансформация на нашето ДНК и на съзнанието ни
- чрез съзнанието си да влияем върху големите студове, земетресения, вулканичните изригвания, природните катаклизми
- възстановяване на мъртви или заболели органи и създаването на нови лечебни технологии

Възможно ли е да живеем в амнезия и да преживяваме неща, които в крайна сметка ще спомогнат за окончателното ни събуждане и ще ни въведат в една нова златна епоха?

Отговорите са тук! През призмата на най-новите научни открития от XXI век Дейвид Уилкок представя цялостна - непозната досега - картина на Вселената и прогнозира по-добро бъдеще за човечеството!
Новата златна епоха на човечеството на една година разстояние - 21.12.2012!

Вселенското енергийно поле е ключът към разгадаването на всички мистерии, които ни вълнуват. То е средството, чрез което можем да получим най-сетне истинските отговори на големите въпроси - кои сме, откъде идваме, как сме се озовали тук и накъде отиваме.

За автора:

"Дейвид Уйлкок е един от водещите мислители, които доказват по убедителен начин, че новата златна епоха предстои и че, стига да поискаме, бихме могли да я осъществим." - Греъм Хенкок, автор на "Следите на боговете"

Дейвид Уилкок е завършил психология в Нюйоркския университет. Той е професионален лектор, автор на филми и изследовател на древните цивилизации, науката на съзнанието и новите парадигми на материята и енергията. Представя своето позитивно виждане за бъдещето след 2012 г. по завладяващ начин чрез наука и мистика. Проучванията му за 2012 година стигнаха до милиони хора чрез филма "Енигмата 2012" и сайта му www.DivineCosmos.com. През 2012 г. се очаква да излезе и новият му филм "Convergence". Живее в Калифорния.
Активен

Никога не казвай никога!
Страници: [1]   Нагоре
Отиди на:  

Подобни теми:
Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
публикация
Разумът във вселената
Духовни учения
Administrator 0 1354 Последна<br />публикация Юни 16, 2009, 18:51:02
от Administrator
Магнитното поле « 1 2 »
Великият преход
delfin 20 9847 Последна<br />публикация Юли 13, 2010, 09:58:42
от sanguinary
Общото биомагнитно поле, като склад за съхраняване на информация
Духовни учения
Administrator 0 910 Последна<br />публикация Юни 23, 2009, 22:26:24
от Administrator
Промяна на енергийното трептене « 1 2 »
Всичко относно индиготата
Nikolov15yo 16 2181 Последна<br />публикация Септември 25, 2011, 00:13:54
от Sobercho
Кундалини, МЕР КА БА, торсионно поле
Обща тематика
Harpi 14 1322 Последна<br />публикация Декември 14, 2012, 16:18:48
от Harpi

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Ширинан | Психолог  © Copyright