Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  1 ... 4 5 [6]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Духовна връзка - Учител и ученици  (Прочетена 3299 пъти)
shining_star
Неактивен Неактивен

Публикации: 730

« Отговор #75 -: Март 05, 2012, 13:28:10 »

Е, кой е заменил съществото и душата си с "идеи, вярвания и учения"?! Дали Исус това е направил, дали Левски, кой?!
Активен
Aliya
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 146

« Отговор #76 -: Март 05, 2012, 16:46:03 »

Е, кой е заменил съществото и душата си с "идеи, вярвания и учения"?! Дали Исус това е направил, дали Левски, кой?!
С идеи душата си заменят теософите - книжници и религиозните свещеници - фарисеи, осъдили Исус на грозна смърт.
С обслужването на идеи душата си заменят и всички онези, армии и институции, пренебрегнали свещеността на човешкия живот.
Активен

Завръщане към себе си - aliya.blog.bg
shining_star
Неактивен Неактивен

Публикации: 730

« Отговор #77 -: Март 05, 2012, 17:55:38 »

Това е така, но никой не говори за това, Алия. Усмивчица никой не отрича свещеността на човешкия живот и това, което казваш Усмивчица. Разминаваме се..
Активен
Aliya
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 146

« Отговор #78 -: Март 05, 2012, 18:28:11 »

Това е така, но никой не говори за това, Алия. Усмивчица никой не отрича свещеността на човешкия живот и това, което казваш Усмивчица. Разминаваме се..
Аз ти отговорих кои са тези, които отричат свещеността на човешкия живот - убийците и самоубийците.
Исус и Левски не са в нито една от тези категории.
Активен

Завръщане към себе си - aliya.blog.bg
balar
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 88

• Град: В КЪЩИ ПРЕД КОМПА
  • индиго ама ренегат:)

« Отговор #79 -: Октомври 12, 2012, 21:42:03 »

Човек сам избира Духовните си учители и сам избира посоката си на развитие. И си мисля че Духовните Учители са повече от един. На всеки етап следва отговарящ на това ниво Учител. Общо седем трябва да са. Колкото нивата достъпни за същество от човешко естество. Останалите пет нива нагоре са ангелски и нас не ни засягат.
    Активен
    Страници:  1 ... 4 5 [6]   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright