Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Вредата от цигарите!  (Прочетена 1945 пъти)
Administrator
Дидо
Неактивен Неактивен

Публикации: 649

• Град: Варна
  • dean.radnev
    « -: Януари 18, 2012, 01:07:53 »

Вредата от цигарите
    <a href="http://www.youtube.com/watch?v=pH9rFa7jVCU" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=pH9rFa7jVCU</a>

Експеримент с цигари
    <a href="http://www.youtube.com/watch?v=YSCeF6eoLZU" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=YSCeF6eoLZU</a>
    Активен

Щуродино
    Неактивен Неактивен

Публикации: 257

« Отговор #1 -: Януари 19, 2012, 14:51:59 »

Хубави клипчета.Току-виж си ме провокирал да откажа цигарите Усмивчица
    Активен

Омръзна ми да се обяснявам-47 годишна
    sianna
    Неактивен Неактивен

Публикации: 63

• Град: софия
  • « Отговор #2 -: Януари 19, 2012, 15:46:13 »

Активен
    Strac
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1

« Отговор #3 -: Януари 20, 2012, 21:41:27 »

Точно за отказване на цигарите си мислех и темата изникна пред мен, допълнителен стимул за спирането на отровата ;д
    Активен
    Ванина
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 96

• « Отговор #4 -: Януари 20, 2012, 23:37:59 »

Дори и да не взема на предвид горепубликувания клип с болести.

Цигарите съсухрят кожата и водят до преждевременно застаряване на кожата. От чиста суета поне,  според мен това трябва да е достатъчно стряскащо.
    Активен
    Странник
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1381

• « Отговор #5 -: Януари 22, 2012, 04:13:48 »

Цигарите са вредни това е факт.
    Трябва ли някой да ми го набива това пред очите постоянно?
    Защо никой не попита:
    А полза дали има от цигарите?
    Къде е дуализма в ситуацията?
    Или трябва да ни се повтаря едно и също до втръсване и не е ли това внушение?
    Дали пушачите не са склонни към осъзнато бавно самоубийство?
    А щом имат смелостта да го правят,дали няма и себеотрицание в голяма степен точно в пушачите?
    Северноамериканските индианци с лулата на мира като ритуал пред Великия Дух са сключвали мир с враговете си.
    Мисля че с всяка изпушена цигара укрепвам мира между себе си и всеки около мен.
    Последното е шега разбира се.

Активен

Ако не ние -кой? Ако не сега - кога?
    Ariam
    Ariam(Маха Оръга)
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1237

« Отговор #6 -: Януари 22, 2012, 05:45:18 »

Всеки има право на съзнателен избор.За да го направи ,обаче трябва да изпробва всички варианти.
    Спрях да пуша.Веднъж за 3 месеца по-късно и за един месец.Разбрах как се чувствам и като пушач и като непушач.Направих своя избор абсолютно съзнателно - пушачка съм и това не ми пречи на здравето, нито на духовността, нито на хората около мен с които съм се съобразила.Причината е, че когато не пуша ми е скучно.Освен това и да гледат пушачите, за който не се страхува по принцип - това клипче не е от голяма полза.Ще си каже "Да аз си го знам и какво от това, нали ми харесва" или "...един порок имам.." или "Спрях хазарта, жените, алкохола и наркотиците, а сега и това ли..."  Ухилен хаха.
    Активен
    Щуродино
    Неактивен Неактивен

Публикации: 257

« Отговор #7 -: Януари 22, 2012, 12:39:06 »

Всеки има право на съзнателен избор.За да го направи ,обаче трябва да изпробва всички варианти.
    Спрях да пуша.Веднъж за 3 месеца по-късно и за един месец.Разбрах как се чувствам и като пушач и като непушач.Направих своя избор абсолютно съзнателно - пушачка съм и това не ми пречи на здравето, нито на духовността, нито на хората около мен с които съм се съобразила.Причината е, че когато не пуша ми е скучно.Освен това и да гледат пушачите, за който не се страхува по принцип - това клипче не е от голяма полза.Ще си каже "Да аз си го знам и какво от това, нали ми харесва" или "...един порок имам.." или "Спрях хазарта, жените, алкохола и наркотиците, а сега и това ли..."  Ухилен хаха.
    Активен

Омръзна ми да се обяснявам-47 годишна
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Министър обяви война на цигарите « 1 2 3 »
    Любопитни факти
    Evolution 33 1726 Последна<br />публикация Януари 04, 2011, 15:31:59
    от The One

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright