Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Какво мислите за "Летачите" на Кастанеда?  (Прочетена 1482 пъти)
Orion
Търсеща истината..
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 114

• Град: Варна
  • Отказвам да играя ИГРАТА..

http://facebook.com/Scarl
    « -: Януари 12, 2012, 23:04:34 »

За тези, които не са запознати прилагам линк:
    http://pencil.hit.bg/los_Voladores.htm
    Е, какво мислите? Възможно ли е наистина да съществуват такива "космически паразити", които се хранят от енергията ни и ни отглеждат така, както ние отглеждаме пилета за храна? Аз лично незнам какво да си мисля..
    Активен

All the world's a stage, and all the men and women merely players..
    Rupture
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 78

« Отговор #1 -: Януари 13, 2012, 15:15:54 »

Възможно е и могат да се срещнат под всякави имена, а хората под техния прицел се превръщат в енергийни вампири, а може и в нещо по лошо.
    Активен
    Orion
    Търсеща истината..
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 114

• Град: Варна
  • Отказвам да играя ИГРАТА..

http://facebook.com/Scarl
    « Отговор #2 -: Януари 17, 2012, 18:36:39 »

Искаше ми се да прочета повече мнения по въпроса..беше важно за мен, ноооооо както и да е..Deep blue, благодаря ти за отговора И аз мисля като теб..виждала съм сенки, но нямат нищо общо с описаното от Кастанеда..по пътя на логиката, щом толкова хора са изпълнени с негативна енергия и мислят само за себе си, е възможно да са жертва на тези "летачи"..но някак си не искам да повярвам, че сме тяхна храна..
    Активен

All the world's a stage, and all the men and women merely players..
    zenitov
    Неактивен Неактивен

Публикации: 38

• Град: София
  • RED BULL GIVES YOU...super bad farts

« Отговор #3 -: Септември 18, 2012, 11:48:09 »

Това което прочетох, за мен е самата истина. Имах "удоволствието" да се убедя в това лично,   за мен това  беше един от най-шокиращите моменти в живота ми. Без да изпадам в подробности: една нощ, докато си седях на компа, полу-заспал, беше към 3-4 часа, от дясната си страна мернах сив силует, който просто си стоеше и ме гледаше. 12 часа по-късно успях да намеря човек, който да го разкара.
           Наистина страха и силните емоции ги привличат, колкото повече, толкова по-силни стават и могат да се показват, предизвиквайки още повече страх и паника. 

Наскоро, даже имаше видео в тубата на заснети такива летачи точно в някакви дървета. Ако успея да го намеря, ще го постна.
    Активен

Не е важно какво ми говорят, а какво чувам...(факт)
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« Отговор #4 -: Септември 21, 2012, 11:44:52 »

Шаргаааа , айде да разкажеш за флайерите повече, че оная вечер не си договорихме . Линка горе на мен не ми се отваря.

Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    sharga
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 148

« Отговор #5 -: Септември 21, 2012, 15:54:43 »

Линка горе на мен не ми се отваря.

да, не се отваря явно защото тия от хит.бг са решили сайтовете да се виждат само в бг, както и да е

ето друг линк, който би трябвало да се отваря международно
    летачите

Иначе какво мога да добавя, гадни са, гадни са, гадни са, много са гадни
    На човек му се до повръща чак като е някой до теб
    Виждал съм най ралични, има тънки с насекомовидни с остри крайници, високои около 2,50 м бяло синьо сивкави на цвят

има едни дебели почти кръгли с много голяма уста, могат да лапнат човек до под кръста даже. Те навремето произвеждаха, оная медузата на главата дето седеше, ама сега вече никой няма от тия медузи, смениха си тактиката гадовете
    Има едни още по огромни като половин камаз , на витошка съм ги виждал, пак са много големи и бели на цвят, пак с кръгловидна форма някаква. Има също в човекоподобна форма, но черни, боса им е такъв. Казваха ми преди да не говоря с тях щото няма смисъл, аз все пак се опитах, но с тая сган просто няма какво да се говори. Те са нагли правят си каквото искат и никакъв смисъл няма да се говори с тях. Убивал съм от тях няколко с меч. След като един ме захапа целия го разпорих отвътре. С въображаем меч могат да бъдат нацепени на парчета. Ако е и предварително подготвен още по добре. Но няма смисъл от такива битки.

"Това което пише за дисциплината е вярно. Когато се дисциплинираме тоест попаднем в облака на безупречността не ни ядат. На мен ми отне към 10 години. В човека има едни неща дето вибрират, когато спрат да вибрират тогава не ни ядат, поне по обичайния начин, нали. Очаква се по някое време на прехода да ни бъде позволено да им се противопоставим, засега не е позволено."
    Това вече не важи, имат си нови начини и дори целия да живееш в света на енергията се усеща голяма разлика след като махнеш 'новите' смукателни елементи които са доста като бройка из цялото тяло. Но може да се живее и с тях и да се кара на кафета и кебапчета и пак да си ходиш навсякъде. Да кажем че намаляват осъзнаването с 45% което не е чак такъв проблем ако го имаш, ако го нямаш пък ти трябват около 10 мин в мълчание за да го набавиш, понякога и по малко
    « Последна редакция: Август 26, 2013, 10:47:37 от sharga » Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« Отговор #6 -: Септември 22, 2012, 13:54:38 »

Мда страстта на Кастанеда спрямо летачите е малко ,като манията на Майкъл Джексън спрямо бактерии и микроби и спането му в камера.....
    Усмивчица

Същото е - всяко структорно образувание (органично или не ) действа дисхармонично , ако не се изгради нужната свръзка за коренспонденция.

Независимо от големината на структорите летачи или спрямо нас - енергийните вируси , зависи от нашият енергиен имунитет.
    Енергийните левкоцити или светлинни кодове , комуникират естствено с всякакви структрни образувания.

Да прав е като цяло сме на ниво болнава раса  в процес на изграждане на силна имунна система. Но имунитет се изгражда ,чрез сблъсък със структорите. Т. ебез да са ни папкали неща няма как да да се изгражда антикод .

Та дисциплинита се свежда до енергийна хигиена, здрава енергийна храна и всичко аналогично както казва батко ви Хермес. Какво значи това , всеки си знае специфично за себе си.

Безупречността или съвършеннто органично-енергийно тяло е в процес на разработка, сега се навлиза в период на работа и заздравяване в масовост. Ако използвам метафората на Кастанеда - поне до колената да се вдигнем.

При заболяване (атака от летачи) , ако на имунитета му трябва помощ , Шарга спомена няколко лекарства- визуализизации, молитви и специфична енергийна насоченност . Персонализираната форма е рядкост, като това от снимката - и се говори за сложни неорганични структори - същност ,където започва и съответна класификация .

И НЕ ВСЕКИ ИМА ЛЕТАЧ НА ГЛАВАТА , ТОВА ЗА МЕН СА ГЛУПОСТИТЕ НА КАСТАНЕДА!!!

Да ме прощавате ама наистина едно е Дон Хуан едно е Кастанеда , на втория не съм му фен. Или не знае какво от структорите вижда и си доизмисля . Което е много възможно поради ограничения път , той вижда през 1/12 от нюансите и е естествено да говори така .
    « Последна редакция: Септември 22, 2012, 14:16:43 от Eona Lightholder » Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright