Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Странен сън  (Прочетена 1116 пъти)
xsiaze
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 3

« -: Януари 06, 2012, 09:15:56 »

Здравейте !

Имах един странен сън преди 3-4 месеца някъде. В него се запознах с едно момиче, успях да запомня долу горе лицето и името й със сигурност тъй като си го поставих за цел, даже си го записах на листче.... И преди седмица се запознах със нея наистина!! Обаче го осъзнах един ден след като я видях за 2-ри път. Сякаш този сън избликна изневиделица и осъзнах, че това е момичето от съня ми!  Името й 1към1, лицето и като цяло вида й 1към1 !!! Все още съм потресен като си помисля за това. Споделих това на момичето във фейсбук на лично, тъй като нямам друг контакт със нея за сега. Тя реагира някак си кратко и бърза изчезна. Очаквах и тя е имала такъв сън или поне нещо странно, но уви не ми каза нищо такова. Четох из нета разни неща по тая тема, пише че може би имаме връзка от предишен живот и т.н. Незнам кво да мисля, доста съм очуден. Моля някой да бъде така добър да ме просветли какво може да означава това като цяло.

Лек и успешен ден желая
Активен
Gayatri
Неактивен Неактивен

Публикации: 614

• Град: София
  • « Отговор #1 -: Януари 07, 2012, 00:38:54 »

Усмивчица Няма нищо странно в този сън, просто явно е необичаен за теб. На мен ми се е случвало подобно нещо- да сънувам човек, който не познавам, след което го срещам няколко месеца по- късно.
    Идвайки тук, душата може да си избере интересен набор от "джокери", които да играят ролята на маркери по пътя и да й припомнят ключовите хора и събития. Подобен сън според мен е един такъв джокер, който привлича вниманието на човек и го съсредоточава върху друг, който може да е ключова фигура.
    Предполагам колко си бил ентусиазиран като си срещнал момичето от твоя сън и в реалността, но също така мога да се досетя колко се е шашнала от това, което си й казал. Все пак тя не те познава и една подобна информация може да я уплаши. Понякога е хубаво да запазим някои неща за себе си, докато не дойде подходящия момент да ги споделим, защото може да има обратен ефект.
    Не се притеснявай... ако наистина сте свързани, ще имаш възможност пак да комуникираш с нея Усмивчица
    Активен
    xsiaze
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 3

« Отговор #2 -: Януари 07, 2012, 03:12:24 »

Gayatri благодаря ти много за отговора!!! Разбрах за какво става дума. Ами казах й това, щото искам да съм искрен и да разбера тя дали е имала нещо подобно и т.н. Помислих за фактора, че тя може да се шашне, но според мен не беше толкова уплашена. Може и да съм сгрешил като й споделих това...Незнам..Все още се опитвам да разбера/разгадая защо това се случи. Но както ти каза, всичко с времето си! Благодаря ти отново за хубавия и насочващ отговор! Ако някой друг има какво да каже по темата, нека го направи. Благодаря ви прекрасни хора
    Активен
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Странен сън
    Въпроси и отговори
    Kissing You Good Night 1 565 Последна<br />публикация Юли 06, 2011, 17:21:49
    от @di
    Странен повтарящ се сън
    Моите сънища
    vins 3 1467 Последна<br />публикация Септември 22, 2011, 15:20:05
    от Alida
    Малко смърт + 1 изключително странен сън
    Моите сънища
    Sita 2 1140 Последна<br />публикация Февруари 26, 2012, 16:46:32
    от Sita
    Странен сън,и какво може да значи той ?
    Моите сънища
    besniq82 1 885 Последна<br />публикация Юли 12, 2013, 11:48:18
    от perli4ka
    Много странен сън.Реален
    Моите сънища
    mmia737 2 906 Последна<br />публикация Август 04, 2013, 08:35:35
    от perli4ka

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright