Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Как посрещнахте 2012г.?  (Прочетена 1293 пъти)
Турист
почиващ на стари лаври
Неактивен Неактивен

Публикации: 579

• Град: Варна
  • martin.kristov1
    « -: Януари 01, 2012, 13:04:13 »

Здравейте, приятели!

Къде изкарахте Новата година?
    Аз си бях във Варна, но не у дома. Бях в един духовен център.
    Бяха направили една дълга вегетарианска маса и единствения алкохол беше бутилката шампанско за 00:00ч.
    !3 души бяхме общо.
    Имаше музика и танци... Свещи, силно затъмнено осветление и свещички тук таме...
    Не вярвах, че и от вегетариански храни мога да преям... Е, преди туй си бях подложил с една пържолка у дома де Намигване
    Седнах там в 20:30 и со тръгнах в 02:30ч. До тогава ми издържаха акумулаторите...
    Станах само за едно хорце... Усмивчица
    Това посрещане на Новата година ще го запомня като първото, в което не съм чул гърмежите на гадните пиратки и въобще тая шумотевица, която се създава в такива моменти....
    Активен

Зрей, зрей форумче,
    бавно ти узрей,
    За да родиш вкусен плод!

Защо ни куца
    Комуникацията?!
    Administrator
    Дидо
    Неактивен Неактивен

Публикации: 649

• dean.radnev
    « Отговор #1 -: Януари 01, 2012, 15:13:43 »

И аз тази година за първи път присъствах на място където посрещнахме новата година без алкохол и всякакви мезета(за мое щастие и никой не пушеше цигари). Дори шампанско нямахме, вместо да се чукаме с чаши се прегръщахме много много много...

Не знам колко от вас усетиха, но още с навлизането на новата година енергийния заряд се усети много силно, енергията е различна и това определено повлия на разговорите ни, до 5 и 30 се обсъждаха само такива теми на масата.

Желайте и мечтайте смело и се радвайте на реализирането на вашите съкровени желания произлезли от сърцето!

Честита нова година, Приятели!
    Активен

Дом
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 132

« Отговор #2 -: Януари 01, 2012, 15:59:17 »

Посрещнах я сама в къщи без шум, гости и трапези.
    Активен
    shining_star
    Неактивен Неактивен

Публикации: 730

« Отговор #3 -: Януари 01, 2012, 17:55:38 »

Да ни е честита новата 2012[/size] година, мир, любов и светлина за всички, които са на пътя, и за тези, които не са.

Птицата лети и не оставя след себе си следа, няма път в небето /Лао Дзъ/
    За трапезите ясно Усмивчица и аз съм така Усмивчица.
    Платих си всички дългове и си разреших един проблем, от финансов характер. И това в последните 2 дена от старата година, и добре че стана така, не исках да вляза с тези неща в новата година
    Активен
    Morena
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 137

« Отговор #4 -: Януари 01, 2012, 18:31:06 »

Честита нова година  пожелавам ви всичко най-хубаво.

Аз посрещнах нова година вкъщи с родителите ми.... Усмивчица
    Активен
    Selinna
    Неактивен Неактивен

Публикации: 255

• Град: София
  • « Отговор #5 -: Януари 01, 2012, 19:21:20 »

Честита Нова Година и от мен!Аз я посрещнах с приятна компания от 6 човека - първо се събрахме към 19:30 в дома на Додо (SineWaveZero), родителите му се бяха постарали прекрасно за отличното прекраване и настроението на всички със вино, бира, безалкохолни напитки и много вкусни ястия, там продължихме до към 23:00 и след това се пренесохме бавно към дома на един от приятелите му като посрещнахме нова година с шампанско и музика и след много разговори и смях към 6:40 се наложи домакина да отидe на работа, а Диди (elsha) предпочете да се прибере у тях, останалата компания от 4  човека починахме малко в дома на demy и за мен всичко приключи към 8:00, когато доволно се прибрах вкъщи ..бавно осъзнавайки, че сме 1 януари 2012!

П.С. За щастие и ние пропуснахме шумотевиците, но не пропуснахме да се насладим на красотата на Новогодишната Заря, която освети небето в полунощ.
    « Последна редакция: Януари 01, 2012, 19:27:49 от DarkSun » Активен

И нека никога нищичко няма,
    за да няма какво да се губи..
    elinikar
    Неактивен Неактивен

Публикации: 220

« Отговор #6 -: Януари 01, 2012, 19:43:42 »

ЧЕСТИТА 2012-та ГОДИНА!
    Посрещнахме я в къщи-аз,синът ми и мъжът ми!Имахме си красива трапеза с любимите на всеки ястия!Музика,танци и фойерверги!След 12 ч. наистина се усети невероятно спокойствие и прекрасно настроение-сигурно от новите ениргии?Така до 2.00 ч....
    Сега се готвиме отново да отиваме на гости...,по роднински...,малчо ще сурвака баба и дядо,те държат на това
    Преди това у нас бяха вуйчо му и вуйна му с малката братовчетка...
    Това е то...,празници
    Желая на всички много любов и вътрешно спокойствие,здраве и усмивки Целувчица Сърце
    Активен

Ако от омразата можеш да се защитиш,от любовта неможеш!Затова любовта,насочена към земното,убива по-бързо от омразата...
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« Отговор #7 -: Януари 01, 2012, 21:03:26 »

Честита да ни е тази прекрасна година в която ни чака много работа Лайтуъркари Усмивчица , пръстчетата да ви сърбят от нетърпение за правене на чудеса, които са обещани и се реят прекрасно сред нас.

Пожелавам на всички нас много вяра , оптимизъм, позитивен градеж , трезвена мисъл , будност и осъзната работа.
    Последните напъни на негативното са коварни , тая засъхнала мърсотия на края ,дето с телени четки и упоритост ще изтържем .

Енергията е мощна , нека я провеждаме със спокойствие и търпение , без да се отразява болезнено на физическо ниво. Нека бъде наслада и радост и празнуваме ,заедно със земята.

И не на последно място Елки , сурвакането е една приказна земна магия . Деската невинност и чистота ви дарява вълшебство със тази приказна магическа пръчка -дряна ,провеждайки ви оздравителна и позитивна енергия през новата година.

Вярвайте в приказното вълшебство мили творци , то е в всяка мъничка частичка от вас и около вас ,дарено ни по право от Създателя.

Ние си бяхме тримката , гледахме разкошните фоеверки до късно

Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    protoplasma
    Гост
    « Отговор #8 -: Януари 01, 2012, 23:11:36 »

Аз, за пръв път, от 2002г. - насам, не бях сам. Странно нещо е това. Е то сам-сам, обикновено в бачкането се вихрят разни танци, но аз си изчезвах горе в хралупата, палех си миришещи клечици и си пусках музика, за да не чувам чалготеките отдолу и пиратките. Не мога да разбера нашенците, какво толкова са влюбени в пукотевиците.
    Навсякъде предпочитат разни светлинии, цветни ефекти, летящи, светещи, разпръскващи се, а на нашенеца му дай бомби, да треска там, да падат джамове  Ухилен
    Бях с едни другарчета, в обеля, сравнително културно премина всичко. 6 човека, все хубави хора, подехме една хубава приказка, понапихме се умерено, много смях, хорца се играха, след 00:00, аз не се включих.
    Има и други снимки, но нямам идея каква ще е съдбата им, та пращам само две-три, от тези, които имам. Тук съм още трезвен, тепърва пристигам. Тяхната черна перла много ме обича. Дива е и не е от най-гальовните, но пък винаги ми се присламчва, като ме види. Само чака да седна.
    Много е фотогенична, но черни животни, много трудно се снимат с любителски апарат Усмивчица

* 01.jpg (730.92 KB, 1920x1080 - видяно 178 пъти.)

* 02.jpg (538.41 KB, 1920x1080 - видяно 172 пъти.)

* 03.jpg (573.83 KB, 1920x1080 - видяно 161 пъти.)
    Активен
    Турист
    почиващ на стари лаври
    Неактивен Неактивен

Публикации: 579

• martin.kristov1
    « Отговор #9 -: Януари 01, 2012, 23:15:12 »

................
    И не на последно място Елки , сурвакането е една приказна земна магия . Деската невинност и чистота ви дарява вълшебство със тази приказна магическа пръчка -дряна ,провеждайки ви оздравителна и позитивна енергия през новата година.
    ........................

Един въпрос. Абе и аз знам, че малките деца сурвакат възрастните. Ама миналата нощ един като взе сурвачката и каза, че се предава по мъжка линия и само мъже сурвакаха гостите - било то жени или мъже, но сурвакарите бяха само мъже

Кое е правилното - незнам
    Деца или мъже трябва да са сурвакарите...
    Активен

Зрей, зрей форумче,
    бавно ти узрей,
    За да родиш вкусен плод!

Защо ни куца
    Комуникацията?!
    protoplasma
    Гост
    « Отговор #10 -: Януари 01, 2012, 23:19:43 »

Мисля, че възрастта няма значение. Единственото условие, ако са по-големи е да са неженени. Жени не могат да сурвакат, да, макар че мен днес ме сурвакаха три детски, терористични групи, с преобладаващо женско присъствие. Не могат да сурвакат днешните деца. Нищо не усещам, а и с тия кекави сурвачки.
    Активен
    meander
    Каквото дадеш това ти се връща.
    Неактивен Неактивен

Публикации: 381

« Отговор #11 -: Януари 01, 2012, 23:36:57 »

Здравейте.
     Ухилен
    Цитат
    Сурвакането доколкото ми е спомена,е наистина земна традиция.Произтича от халата която е "сурвакала" чужд принц който, след сурвакането е останал ингьоз.Предполагам тя си знае защо.Иначе дряна е известен като божие и циганско дърво,има защо.Дряна в подходящи(чисти)ръце прилича на джедайски меч.Тъй че гледайте кой ви сурвака.
    Иначе е незабравимо преживяване,ако се кажат правилните думи от правилния сурвакар.
    Живи и здрави.
    Активен

Мечтите ни помагат да намерим посоката,а желанията ни помагат да загубим пътя.
    Когато човек говори истината - не се налага да лъже!
    Мухата влиза само в отворена уста!!!
    protoplasma
    Гост
    « Отговор #12 -: Януари 01, 2012, 23:56:13 »

Цитат на: meander
    Сурвакането доколкото ми е спомена,е наистина земна традиция.
    Българска си е, нищо земно и извънземно няма. Както и кукерите и мартениците.
    Цитат на: meander
    Произтича от халата която е "сурвакала" чужд принц
    Аз пък мисля, че е защото Баба Яга е направила серия удари от кунг фу, в гръдния кош и корема на Пинко Розовата Пантера.
    Мецанке, къде се дена бре? Ела да разправяш.
    Активен
    elinikar
    Неактивен Неактивен

Публикации: 220

« Отговор #13 -: Януари 02, 2012, 00:10:58 »

Мисля, че възрастта няма значение. Единственото условие, ако са по-големи е да са неженени. Жени не могат да сурвакат Не могат да сурвакат днешните деца. Нищо не усещам, а и с тия кекави сурвачки.
    Е,това,че жени не може да сурвакат,не го знаех Шокиран
    Днес децата се заинатиха и не ни сурвакаха,та се наложи да им показваме,като се сурвакахме помежду си. Ухилен
    А за сурвачките -използуваме дряновата клонка,от която слагаме пъпки в късметите на Новогодишната баница.Просто я украсяваме с пуканки,гирлянди и каквото там имаме под ръка...Съвсем не е кекава Санги.Трябва да му е яка гърбината на този,който я пробва
    Активен

Ако от омразата можеш да се защитиш,от любовта неможеш!Затова любовта,насочена към земното,убива по-бързо от омразата...
    Alida
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 256

« Отговор #14 -: Януари 02, 2012, 00:38:41 »

Да ни е честита, да напълни душите и разцъфнат сърцата! Всеки ден да е Коледа и да не спират чудесата, на всички да светят очите като тези на децата.

http://www.banici.net/
    Активен

"Не е важно да видиш, а да разбереш"- Sunshine(sun)
    Страници:  [1] 2   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Според вас.... - относно 2012г.
    Езотерика
    Isis 1 1808 Последна<br />публикация Януари 28, 2010, 20:02:30
    от delfin
    Краят на живота или началото на нова епоха през 2012г.
    Великият преход
    Evolution 8 3430 Последна<br />публикация Декември 14, 2011, 17:38:34
    от Rupture
    Нибиру - 2012г.
    Видео клипове
    Рай 0 1745 Последна<br />публикация Октомври 17, 2010, 20:58:17
    от Рай
    Тайният план за 2012г « 1 2 3 »
    Великият преход
    mamagaya 33 3647 Последна<br />публикация Април 17, 2011, 01:02:12
    от The One
    Послание от МАИТЕ. 2012г.
    Филми
    Турист 3 1857 Последна<br />публикация Април 22, 2011, 12:10:28
    от Fifi

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright