Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Какво са вашите цели/желания/мечти за Нова Година?  (Прочетена 1128 пъти)
Selinna
Неактивен Неактивен

Публикации: 255

• Град: София
  • « -: Януари 01, 2012, 12:43:02 »

Видях, че няма такава тема, а ще е интересно да споделим нашите желания, цели или мечти за 2012. Това, което смятаме/надяваме се да направим или просто плановете ни в по - големи мащаби.. ..Разбира се, ако имаме такива

Аз отивам да спинкам и по - късно на свежа глава ще пиша - а сега сте вие
    Активен

И нека никога нищичко няма,
    за да няма какво да се губи..
    Selinna
    Неактивен Неактивен

Публикации: 255

• Град: София
  • « Отговор #1 -: Януари 01, 2012, 14:16:48 »

Мисля, че тук е мястото да публиквам и това ..макар и с малко закъснение  Засрамен

Добре ли прекара тази година?

~ Как прекара настоящата година?
    ~ Оцени ли моментите, когато си в добро здраве?
    ~ Поне веднъж събуди ли се заедно с първите лъчи на утрото?
    ~ Колко пъти наблюдава изгрева на слънцето?
    ~ На колко човека направи някакъв подарък без повод?
    ~ Колко пъти се спря по пътя, за да погалиш някое коте?
    ~ Поне веднъж през тази година някое новородено бебе стисна ли здраво пръста ти с малката си ръчичка?
    ~ А ти вдъхна ли от неговото неповторимо бебешко ухание на чистота и невинност?
    ~ Забеляза ли колко много звезди има на небето в ясните летни нощи?
    ~ Колко играчки си купи през тази година, кога за последно сам си достави радост?
    ~ Колко пъти се смя наистина от сърце, чак докато потекат сълзи от очите ти?
    ~ А прегърна ли поне веднъж някое старо дърво тази година?
    ~ Случи ли ти се поне един път да се излегнеш на тревата, оставяйки тежките мисли да отлетят от главата ти?
    ~ Поне веднъж запя ли си някоя стара песничка, останала в паметта ти от далечните детски години?
    ~ А колко пъти хвърля камъчета във водата и гледа как те подскачат по повърхността й, преди да потънат?
    ~ А храна на птиците дава ли изобщо тази година?
    ~ Наведе ли се да помиришеш някое цвете, докато си е още на стръкчето?
    ~ Колко пъти успя да видиш истинска дъга през тази година?
    ~ А блясъкът в очите на дете, което току що е получило най-желания подарък?
    ~ Колко писма получи през изминалата една година?
    ~ А ти потърси ли някой свой стар и позабравен приятел?
    ~ С някого сдобри ли се?
    ~ Колко пъти забеляза, че всъщност... си щастлив човек?
    ~ А замисли ли се поне веднъж, че една наистина добра и удовлетворяваща година, в действителност зависи именно от тези незначителни на пръв поглед "дреболии"?

Ако не си - през новата година непременно помисли над това. А когато настъпи пролетта, излез някъде на открито и... легни върху тревата! Не чакай дълго, побързай, направи го! Защото някой ден... тревата ще легне върху теб...

Автор - C. Dundar
    Превод на български - Melisa
    Активен

И нека никога нищичко няма,
    за да няма какво да се губи..
    Administrator
    Дидо
    Неактивен Неактивен

Публикации: 649

• Град: Варна
  • dean.radnev
    « Отговор #2 -: Януари 01, 2012, 15:09:21 »

За четвърта поредна година изпратих старата година с три листа. В първия лист благодаря от сърце и душа за всичко, за което се сетя, тази година 48 изречения започваха с "Благодаря". На втория лист си пиша целите за следващата година, тази година бяха 12. На третия лист тази година бяха прошките, там моля за прошка и прощавам. На връх нова година по традиция си прочитам и трите листа и ги изгарям церемониално, изпращайки ги по предназначение.

Честита нова година, Приятели!
    Активен

The One
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1636

Винаги на точното място в точното време

« Отговор #3 -: Декември 31, 2012, 12:40:24 »

Здравейте, бих искал да ви пожелая в навечерието на новата годиня наколко нещица Усмивчица

Пожелавам на всички весело посрещане и незабравимо изкарване на новата 2013г.

Бъдете радост, бъдете благодарност, бъдете мир, бъдете любов, бъдете ентусиазъм, бъдете наслада.
    Нека тези ваши състояние бъдат причината за сбъдването на всичките ви мечти и нека в тези състояния да се родят нови прозрения и нови мечти.

Пожелавам ви да бъдете пример, който ще вдъхновява и сила която прощава!

И накрая искам да ви пожелая да творите осъзнато във всеки един миг и да се наслаждавате на себе си, защото които и да сте вие, сте произведение на изкуството...вашето изкуство! Намигване

Активен

Не мога да променя това което виждам,но мога да променя точката през която гледам.
    Това е достатъчно да промени онова което изживявам,а това променя цялата гледка.

Всичко перфектно е точно такова,
    течащ в безкрая свещен резултат!
    Бъди сега причината нова,
    за твоя бленуван в мечтите ти свят.
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright