Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Писмо от пощата  (Прочетена 601 пъти)
Alida
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 256

« -: Декември 22, 2011, 17:27:28 »

Има един вид писма, които кръжат из нета, които разнасят благословии, молитви или просто неща за душата -с обезателното "изпрати го на n-дУши". Първо ми беше интересно, после- досадно, още по- после съвсем спрях да им обръщам внимание. Днес, след около година, за втори път при мен дойде едно писмо, то е от малкото, които съм препращала. В него пише неща, които с тиха благодарност бих ги приела в себе си, из дълбокото мое бих ги казала на всеки. Бих ги подарила на когото ги пожелае.
 Признавам- броят на приятелите в пощата не ми е достатъчен. От там ми дойде идеята да отворя такава тема, в която всеки да може да сподели/подари тези, които са докоснали душата му. Приемете моето.

Цитат
Oтче наш които Си на небето, да се свети Твоето име, да бъде Твоята воля, да дойде Твоето царство както на небето, така и на земята. Насъщният ни хляб дай ни и днес, и прости нам дълговете, както и ние прощаваме на длъжниците си. Не въведи нас в изкушения и спаси ни от лукавия, защото твое е царството, и силата и славата вовеки. Амин!

ГОСПОД ПОИСКА ОТ МЕН ДА ТИ КАЖА, ЧЕ ИДВАЩАТА ГОДИНА ЩЕ БЪДЕ ДОБРА ЗА ТЕБ! Без значение кой и как се опитва да те нарани - няма да успее! Предопределено е да се справиш и ще постигнеш със сигурност всичко, което си си поставил за цел!

През оставащата част от 2011-та всички твои агонии ще бъдат отклонени и победите и просперитета ще настъпят в живота ти изобилно.

Днес Бог потвърди края на твоите страдания, скърби и болки, защото Той, който седи на трона си, те помни. Той е отнел твоите изпитания и ти дава радост. Той никога няма да те разочарова.

Аз почуках на райските врати тази сутрин и Господ ме попита: ”Какво мога да направя за теб, мое дете?” А аз казах: „Отче, моля те закриляй и благослови четящия това писмо!”

То никога не е било прекъсвано. Изпрати го на колкото човека можеш. Той знае, ако нямаш 20 човека, на които да го пратиш. Важно е усилието и загрижеността, с които ще го пратиш. Това е силна молитва! ТЯ не наранява! Тя само може да помага!

Моля те – не я прекъсвай!

Отче, моля те закриляй и благослови четящия това писмо!
Активен

"Не е важно да видиш, а да разбереш"- Sunshine(sun)
Ariam
Ariam(Маха Оръга)
Неактивен Неактивен

Публикации: 1237

« Отговор #1 -: Декември 23, 2011, 02:58:29 »

"ГОСПОД ПОИСКА ОТ МЕН ДА ТИ КАЖА, ЧЕ ИДВАЩАТА ГОДИНА ЩЕ БЪДЕ ДОБРА ЗА ТЕБ!"
"Господ" никога не иска нищо от нас,само дава,дори дане го виждаме.

„Отче, моля те закриляй и благослови четящия това писмо!”
Това ме кара да се чувствам манипулирана от някого с нечисти помисли.

Няма да го коментирам повече (Малко спам Усмивчица) ,НО щом ти е вдъхнало надежда и положителни емоции много се радвам,дано всичко да свърши добре. Много късмет ти желая!Радост ти пращам и най-вече любов от която имаш нужда!! Усмивчица
Активен
Еlsha
Диди
Неактивен Неактивен

Публикации: 525

« Отговор #2 -: Декември 23, 2011, 03:21:40 »

Цитат
Има един вид писма, които кръжат из нета, които разнасят благословии, молитви или просто неща за душата -с обезателното "изпрати го на n-дУши". Първо ми беше интересно, после- досадно, още по- после съвсем спрях да им обръщам внимание.

Аз никога не съм им обръщала внимание, понеже са "глупости" за мен и макар осланящи се на "внушение" накрая завършват с "прати или..."

Цитат
ГОСПОД ПОИСКА ОТ МЕН ДА ТИ КАЖА, ЧЕ ИДВАЩАТА ГОДИНА ЩЕ БЪДЕ ДОБРА ЗА ТЕБ! Без значение кой и как се опитва да те нарани - няма да успее! Предопределено е да се справиш и ще постигнеш със сигурност всичко, което си си поставил за цел!

Богоизбран идва да ти каже, че понеже е "наследница за Ванга", ако и слушаш съветите ще си Ок. Ти си избран понеже е предопределено!

Цитат
През оставащата част от 2011-та всички твои агонии ще бъдат отклонени и победите и просперитета ще настъпят в живота ти изобилно.

Днес Бог потвърди края на твоите страдания, скърби и болки, защото Той, който седи на трона си, те помни. Той е отнел твоите изпитания и ти дава радост. Той никога няма да те разочарова.

Той Бог е решил да остави наказателното чукче и те лишава от уроците и изпитанията понеже писмото ти е пратено и ти като добър християнин си го пратил на 20 души.

Цитат
Аз почуках на райските врати тази сутрин и Господ ме попита: ”Какво мога да направя за теб, мое дете?” А аз казах: „Отче, моля те закриляй и благослови четящия това писмо!”

Добре, че е четящият, че ако е отхвърлящият ще вра в казанче на ада...

Цитат
Изпрати го на колкото човека можеш. Той знае, ако нямаш 20 човека, на които да го пратиш.

А ако имаш, Той също знае и ако не го пратиш.... уф добре, че е благословено писмото дето го четат хората....

П.П- Алида  Сърце нищо лично към теб, това си е изцяло мое мнение към самото писмо! Надявам се да не го приемеш като грубо мнение към теб! Тъжен Моят пост е насочен само и единствено към писмото и начина по-който го възприемам аз самата!!! Усмивчица
Активен

Карма - КаРаМа - движение, живот, анализиране. Усмивчица
protoplasma
Гост
« Отговор #3 -: Декември 23, 2011, 11:20:03 »

Активен
Alida
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 256

« Отговор #4 -: Декември 23, 2011, 14:32:43 »

В интерес на истината, доста се колебах дали да го пусна в автентичния му вид или да го обработя, та миризмата на нафталин да не се чувства толкова остро.

Весели празници!

Активен

"Не е важно да видиш, а да разбереш"- Sunshine(sun)
Страници: [1]   Нагоре
Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Ширинан | Психолог  © Copyright