Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Скъпи Дядо Коледа, носи подаръците или ... лошо ти се пише!  (Прочетена 1418 пъти)
Еlsha
Диди
Неактивен Неактивен

Публикации: 525

« -: Декември 20, 2011, 23:50:03 »

Част от красивите традиции на коледните празници, за децата по цял свят, е изпращането на писмо с желаните подаръци, адресирано до Дядо Коледа.
Докато повечето от тях просто "изпращат" писанията си и тайно се надяват да не са били прекалено непослушни през годината, една ученичка съвсем не си играела на дребно с някакви си желания.

Потъпквайки традицията за писане на подобни писма, в своето, 13-годишната Мекийда Остин, директно поставила Дядо Коледа пред ултиматума "или си получавам подаръците или ти си го получаваш!" Девойката предупредила белобрадия старец, че ще бъде "убит", ако не успее да достави най-малко два от желаните подаръци от дългия списък на Мекийда.
Тя дори го заплашила с това, че ще "залови" северните му елени, "ще ги сготви и раздаде месото им на бездомните хора за Коледа".
В писмото си Мекийда си пожелава пари, слънчеви очила, кецове, Blackberry, различни маркови дрехи, като към тях прибавила и "истински" Джъстин Бийбър или тийн изпълнителката Остин Махоун.
Като за финал, писмото завършило със смразяващото предупреждение "Запомни - две от тях или ще умреш!"
Майката на Мекийда била шокирана, когато открила писанието на дъщеря си.

"Когато за първи път открих писмото, помислих си, че това е смешно, сега обаче, мисля, че е по-добре тя да получи това, което иска. Последното нещо, което искам тя да направи е да "убие" Дядо Коледа...".

http://hotarena.net/exclusive/skypi-dqdo-koleda-nosi-podarycite-ili-losho-ti-se-pishe!-ide-199

* article-2073907-0F28B48400000578-177_306x514.jpg (31.74 KB, 306x514 - видяно 329 пъти.)
Активен

Карма - КаРаМа - движение, живот, анализиране. Усмивчица
protoplasma
Гост
« Отговор #1 -: Декември 21, 2011, 01:01:37 »

Трябва да се въведе ново понятие в криминалната терминология - детски тероризъм.

Активен
Страници: [1]   Нагоре
Отиди на:  

Подобни теми:
Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
публикация
Присаденият орган носи от личността на донора
Любопитни факти
Evolution 0 454 Последна<br />публикация Септември 25, 2010, 11:07:28
от Evolution
Санта Клаус, Дядо Коледа или Дядо Мраз
Любопитни факти
Evolution 8 1795 Последна<br />публикация Декември 28, 2010, 23:46:47
от protoplasma
Представата за още по-лошо Училище!
Всичко относно индиготата
Турист 6 1101 Последна<br />публикация Април 17, 2011, 10:46:19
от Kissing You Good Night
Kак да разберем кое е правилно, кое е хубаво и кое - лошо? « 1 2 3 4 5 »
Въпроси и отговори
Слънчев лъч 61 3502 Последна<br />публикация Юни 01, 2011, 10:16:01
от protoplasma
Вярвате ли в Коледа?
Езотерика
loop 0 511 Последна<br />публикация Декември 22, 2012, 04:07:13
от loop

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Ширинан | Психолог  © Copyright