Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Ще заровя лицето си в облак  (Прочетена 1179 пъти)
Sue
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 293

• Град: Ниските земи
  • Нютонист

« -: Декември 14, 2011, 09:08:28 »

Драги Патиланчо,

От няколко дни мисля да ти пиша.
    Искам да ти багодаря, че отвори тази тема.
    Искам да ти благодаря, че отваряш всяка нова тема.
    Искам да ти благодаря, че ти е интересно.
    Също държа да ти благодаря, че ти е скучно.
    Искам да ти благодаря, че пишеш във форума.
    Искам да ти благодаря, че понякога имаш нужда да помълчиш.
    Искам да ти благодаря за странния ти хумор.
    Искам да ти благодаря и когато понякога си вкиснат.
    Настоявам да ти благодаря за интересните теми.
    И за темите, които нямат смисъл ти благодаря, въпреки, че създаваш с тях работа на модераторите.

Но най-вече, драги ми Патиланчо, искам да ти благодаря за темата, заради която се включих във форума, но за съжаление е заключена.
    Искам да ти благодаря, за това, че сме съседи и ти успя да намериш Истински Шаран.
    Искам да ти благодаря, за литературното потупване по рамото.
    Искам да ти благодаря за подкрепата в мнението. (Girl power!)
    Искам да ти благодаря за това, че имаш безкрайно търпение.

А на теб, Патиланчо, ти благодаря за това, че написа теми и постове, в които намерих отговори на свои екзистенциални въпроси. Въпроси, които напоследък никак не ми даваха мира и никъде другаде не намерих смислено обяснение като отговор. Само тук. Само в този форум.

БЛАГОДАРЯ ТИ!

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=OOgpT5rEKIU" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=OOgpT5rEKIU</a>

Твой приятел, Смехурко (
    Су)

пп. Забравих да ти благодаря, че не ми придираш за запетайките

Активен
    protoplasma
    Гост
    « Отговор #1 -: Декември 14, 2011, 12:24:30 »

Ах, че красивоо... !
    Как ми се ще да съм и аз поет, че сега да мога да пресъздам, поне една малка част от начина, по който се почувствах, прочитайки това.
    Sue, драги Смехурко, ти си истинки магьосник и лечител. Можеш да твориш чудеса чрез словото... и го правиш.
    Запетайките, както и всяка буква слагаш точно където трябва, за да работи магията и да лекува душата.
    Много се надявам, Патиланчо да е заслужил твоята магия и красота, която споделяш с него, по този уникален, твой си начин. Той е истински щастлив, че съществува по този прекрасен начин, в сърцето ти.
    Сетих се за една хубава анимация и ти подарявам звездното от нея.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=irm6E_UbaZA" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=irm6E_UbaZA</a>
    « Последна редакция: Декември 14, 2011, 12:33:08 от sanguinary » Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« Отговор #2 -: Декември 15, 2011, 01:18:38 »

Ама целия Патиланчо съм аз или само този с шарана  Засрамен Засрамен Засрамен Засрамен Засрамен Засрамен Засрамен Засрамен Засрамен Засрамен Засрамен Засрамен Засрамен Засрамен Засрамен Засрамен Засрамен Засрамен Засрамен Засрамен Засрамен Засрамен Засрамен Засрамен Засрамен Засрамен Засрамен Засрамен Засрамен Засрамен Засрамен Засрамен Засрамен Засрамен Засрамен Засрамен Засрамен Засрамен Засрамен Засрамен Засрамен Засрамен Засрамен Засрамен Засрамен Засрамен Засрамен Засрамен Засрамен Засрамен Засрамен Засрамен Засрамен Засрамен Засрамен Засрамен Засрамен Засрамен Засрамен Засрамен Засрамен Засрамен Засрамен Засрамен Засрамен Засрамен Засрамен Засрамен Засрамен Засрамен Засрамен Засрамен Засрамен Засрамен Засрамен Засрамен Засрамен Засрамен Засрамен Засрамен Засрамен Засрамен Засрамен Засрамен Засрамен Засрамен Засрамен Засрамен Засрамен Засрамен Засрамен Засрамен Засрамен Засрамен Засрамен Засрамен Засрамен Засрамен Засрамен Засрамен Засрамен Засрамен Засрамен Засрамен Засрамен Засрамен Засрамен Засрамен Засрамен Засрамен Засрамен Засрамен Засрамен Засрамен Засрамен Засрамен Засрамен Засрамен Засрамен Засрамен Засрамен Засрамен Засрамен Засрамен Засрамен Засрамен Засрамен Засрамен Засрамен Засрамен Засрамен
    Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    protoplasma
    Гост
    « Отговор #3 -: Декември 15, 2011, 01:32:57 »

Цитат на: Eona Lightholder
    Ама целия Патиланчо съм аз или само този с шарана
    Ааа да бе, целия. Няма целия!
    Само с шарана си ти, останалото съм аз пък  Плезещ се
    Макар, че и това със заключената тема, не го вързах с действителни лица и събития. Май има трети човек!
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #4 -: Декември 15, 2011, 01:47:55 »

Сигурно е за всички , ама мен ми е кеф да си мисля че е за мен и си се радвам

Активен

protoplasma
    Гост
    « Отговор #5 -: Декември 15, 2011, 02:04:56 »

Пък и аз и като не знаех, че е за мен, пак се радвах.  Плезещ се
    Между другото, чак като видях това за запетайките и вече се възгордях.
    Може да е за форума! Гаден форум, ревнувам! С какво той е по-добър от мен?!

Активен
    Sue
    **
    Неактивен Неактивен

• Нютонист

« Отговор #6 -: Декември 15, 2011, 02:35:00 »

Добре, че никой още не е решил да си заплюе баба Цоцолана. Тогава щях да се чудя как да напиша писмото.
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #7 -: Декември 15, 2011, 02:49:47 »

Аууу ама все пак някой трябва да върне писмо на Драги ми Смехурко...в рима , за туй ще трябва да се напъна доста ,ама утре на прясна кофа
    Сега лека нощ на цялото патиланско царство

Баба Цоцолана се подразбира кой е
    Активен

protoplasma
    Гост
    « Отговор #8 -: Декември 15, 2011, 07:17:02 »

Цитат на: Eona Lightholder
    Баба Цоцолана се подразбира кой е
    Ти си баба Мецана, не давам Цоцолана да си, тази е дебела... гуца някаква.
    Малко ъпгрейт на приказката, да не ни обвинят в гепаджийство на авторските права.
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #9 -: Декември 15, 2011, 11:21:37 »

Баба Цоцолана е всъщност Дедо Дидолан  Веселяк Веселяк Веселяк Веселяк Веселяк Веселяк Веселяк Веселяк Веселяк
    Активен

protoplasma
    Гост
    « Отговор #10 -: Декември 15, 2011, 15:05:02 »

Баба Цоцолана е всъщност Дедо Дидолан  Веселяк Веселяк Веселяк Веселяк Веселяк Веселяк Веселяк Веселяк Веселяк
    Верно бе, как не се сетихме веднага?!  Ухилен
    Определено е странен и красив начина, по който очите, на нашата сестрица, Су, й разказват за света.

Активен
    Sue
    **
    Неактивен Неактивен

• Нютонист

« Отговор #11 -: Декември 15, 2011, 16:13:13 »

Я да взема да направя някоя магария и да плюя три пъти през рамо, че от вас двамата чак ми става неудобно.

Но той света си е такъв! Странен. Че съм късогледа, късогледа съм, но чак пък толкова.

В интерес на истината най-накрая да попадна на едно място, където да съм що годе в рамките на нормалните и вече ми лепнаха етикет "странен" . Къде съгреших, боже?

Вие двамата имате ли си представа колко е хубаво човек да си има място, където да е нормален? Как да не кажеш на хората на такова място "благодаря"? М?
    Активен
    protoplasma
    Гост
    « Отговор #12 -: Декември 15, 2011, 17:01:05 »

Засрамен
    Дами и господа! На вашите екрани, Sue! Тя накара вожда да се засрами от думите си и с това, влиза във форумната книга на Гинес!
    Цитат на: Sue
    най-накрая да попадна на едно място, където да съм що годе в рамките на нормалните и вече ми лепнаха етикет "странен"
    Ах леле, сега как да оправя неразборията, в стъкларския магазин.   Странен го използвах изцяло в хубавия... не, в звездния смисъл на израза!
    А пък, да знаеш, че ако някога попаднеш на място, където да си нормална, демек всички да са като теб, свирни на вожда да дойде, нищо, че ще е ненормален там (той е свикнал), да си ривем синхронно, от хубаво.
    Активен
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    лицето на господ бог
    Снимки
    anima 1 1198 Последна<br />публикация Април 19, 2011, 22:29:37
    от nia.boneva6
    Да оцелееш след поглъщане от буреносен облак
    Необичайни преживявания
    Турист 0 893 Последна<br />публикация Май 29, 2011, 11:37:27
    от Турист
    “Часът на раждане е написан на лицето на човека”
    Астрология и нумерология
    ~Schwarze_Sonne~ 0 1222 Последна<br />публикация Юли 10, 2012, 12:43:16
    от ~Schwarze_Sonne~

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright