Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Изкуството през епохите до днес-отражение на своята реалност.  (Прочетена 1020 пъти)
Xristina
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 50

• Град: burgas
    « -: Декември 02, 2011, 03:41:58 »

Празна,не започната,не обсъждана,болезнена тема,тема-табу,тема на всички епохи,която или остава не оценена да изживее времето си,или бива подложена на нападки и фалшиво дефиниране в разцвета на своята младост и време...фалшиви  "фетиши",изкривили красотата и в иначе най-чистата и проява на докосване до ВДЪХНОВЕНИЕ ГРАНИЧЕЩО С СЪВЪРШЕНСТВО И ЛУДОСТ,С БЕЗПОЛОВА,ВСЕОБХВАТНА ЧОВЕШКА ЛЮБОВ И ЧИСТА,ФИНА ЛИНИЯ НА ИЗРАЗНИ СРЕДСТВА В РИСУНЪК,ФОРМИ И ЦВЯТ,КРАСОТА ГОВОРЕЩА НА ВСИЧКИ ЕЗИЦИ КАТО ЕДИН-ОБЩОЧОВЕШКИ,НЕ ПОДПРАВЕН,СЪВЪРШЕНО,ГЕНИАЛНО СЪВЪРШЕН ЕЗИК....ЕЗИКА НА ЕСТЕТИКАТА И "БЕЛИЯ" ЦВЯТ...КАТО НЕПОДПРАВЕН,ИЗКУСЕН ПОЧЕРК НА НАЙ-ИЗЯЩНИ ХУДОЖНИЦИ...ГЕНИЙ..ЛУДИ...ПРЕКАЛЕНО СТРАННИ ЗА ВСИЧКИ ВРЕМЕНА ДУШИ...НЕРАЗБРАНИ ДОРИ СЛЕД СВОЯТА СМЪРТ ПО НАЧИНИ,КОЙТО И СЛЕД НЕЯ ВСЕ ОЩЕ БЛЕНУВАТ ДА БЪДАТ ДОКОСНАТИ ЧРЕЗ ДУША И ЧУВСТВА,КОЙТО НЕ РОБУВАТ НА ПОЛОВЕ,ПРОСЛОЙКИ,ДИСКРИМИНАЦИИ И ИЗКРИВЕНИ ЧОВЕШКИ,ПИСАНИ,МАНИПУЛАТИВНО-ПАГУБНИ ЗАКОНИ,КОИТО ФОРМИРАТ МЕХАНИЗМА НА ЧОВЕШКАТА ЕВОЛЮЦИЯ,ОПРЕДЕЛЯТ НАКЛОНА НА ИЗКРИВЕНИ НОРМИ И РАМКИ...ОТНЕМАТ СВОБОДА...на всички нива...най-вече  именно в духовния свят...най-вече тук в материя и реална,битова обстановка и кратко,ограничено съществуване на дух и тяло...най-вече тук бива осакатено,изопачено и изродено всяко различно съзнание дръзнало да докосне вдъхновение и съвършен талант и  умение...дръзнало да крещи на Света без страх,,..понякога с прекалена смелост граничеща с лудост и гняв...света на "продаваните след смъртта им"...."света на не разбраните"..."света на различните"...УсмивчицаУсмивчица СВЕТА НА РЕАЛНОСТТА ....БРУТАЛНО,ВЛАСТЕН,..КРИВ..ПОДМОЛЕН..ОМЪРСЕН...НАШИЯТ СВЯТ...СВЯТ ОПУШЕН И ОТРОВЕН ОТ ДИМА НА ЗАВОДИ И ИНДУСТРИЯ...ВАШИЯ НЕСЪВЪРШЕН И ПОЧЕТИ "СВИНСКИ"....СВЯТ....ЗАГИВАЩИЯ СВЯТ И В МАТЕРИАЛЕН И В ДУХОВЕН АСПЕКТ...СВЯТ С МИНАЛО...СВЯТ С ПРЕНАПИСАНА ИСТОРИЯ...МАНИПУЛИРАН...СВЯТ В КОЙТО СЕ РАЖДАТ 1/100000 РАЗЛИЧНИ....РАЗЛИЧНИ НЕ РАЗБРАНИ ПРИЖИВЕ ДУШИ...И ОЦЕНЕНИ ОТ БОХЕМИ И СНОБИ С ОСАКАТЕНИ РЕЦЕПТОРИ ЗА ВКУС...И ОСАКАТЕНИ ВЪЗПРИЯТИЯ ЗА ЧИСТОТА,КРАСОТА И СЪВЪРШЕНСТВО МАТЕРИАЛИЗИРАНО ЧРЕЗ МАТЕРИЯ ТУК...СВЕТА Е ПЪЛЕН С ГЛУХИ И СЛЕПИ НАРОДИ И УПРАВНИЦИ....КОЛКО МНОГО ЖАЛЕЯ ОТ ДЕТЕ ЗА ВСИЧКИТЕ ТЯХ/....ОТРАЖЕНИЕ ЛИ СМЕ НА СОБСТВЕНАТА СИ ГИБЕЛ И ДОЛНОПРОБНА ЧОВЕШКА ПРИРОДА И ПРОСТОТИЯ В МУЗИКАЛНОТО ИЗКУСТВО ДНЕС....АЗ ЩЕ ЗАЯВЯ СМЕЛО КОГАТО МИ ЗАДАВАТ ЧУЖДЕСТРАННИ ИНВЕСТИТОРИ ВЪПРОСЪТ-"ВАШИТЕ СТРОИТЕЛИ И АРХИТЕКТИ ЯВНО НЕ СА ДОБРИ В ПРЕДВИЖДАНЕТО НА ДОСТАТЪЧНО МЯСТО ЗА ХОРАТА ПО ОБЩЕСТВЕНИТЕ МЕСТА ЗА ВЕСЕЛБА..ЗАТОВА СЕ КАЧВАТЕ ДА ТАНЦУВАТЕ ПО МАСИТЕ НАВЯРНО..."..Усмивчица А ИЗВРАЩЕНИЕТО НА ПЛАСТИЧНИТЕ ХИРУРЗИ ТУК...ДОБРЕ ЧЕ ПО ВАШИТЕ ЕРОТИЧНИ КАНАЛИ ЕСТЕСТВЕНИ КАТО "НАДУВАЕМИ КУКЛИ" ОТ СЕКС ШОП ПЕЯТ ДАЖЕ....ТАКА ДАВАТ ИНДИКАЦИЯ,ЧЕ НЕ СА НАДУВАЕМИ ЖЕНИ...УсмивчицаУсмивчица...ЕДНО МОГА ДА КАЖА...ДА ИЗКУСТВОТО ВЪВ ВСИЧКИТЕ МУ ФОРМИ Е ОТРАЖЕНИЕ НА СВОЯТА ЕПОХА,БРУТАЛНОСТ И РЕАЛНОСТ...И ТОВА ДА БЕШЕ САМО..С МЕД ДА НАМАЖЕМ ТАЗИ ПРОСТА ПРОСЛОЙКА...КОЯТО ГЕНЕРИРА ВЪЗТОРГ,ПЪРВИЧНА ВЪЗБУДА И ЗАЛИВА С КАНАЛНА ВОДА ОТ ЧОВЕШКИ ЕМОЦИИ  И СТРАСТИ   ВСИЧКИ ТЕЧЕНИЯ И РАЗКЛОНЕНИЯ НА ВСИЧКИ ЖАНРОВЕ СЪС СЪБИРАТЕЛНА ТОЧКА-ИЗКУСТВО...ПЛЮЯ НА ВСИЧКО ДЕ ЩО Е ПОП-ФОЛК ...И ВСИЧКО ДЕ ЩО Е НЕГОВО ПРОЯВЛЕНИЕ И ДОЛНОПРОБЕН КИЧ...ЗАЩОТО АЗ ПРАВЯ РАЗЛИКА В СТИЛОВЕТЕ И "ЕКЛЕКТИКА" НАРИЧАМ СМЕСИЦАТА ГРАНИЧЕЩА С "КИЧ"..НО ТАКА ОВЛАДЯНА..ТАКА СМЕСЕНА И ЕКЛЕКТИРАНА....ЕКСПАНЗИВНА И АГРЕСИВНА..."ЧЕРЕШКАТА НА ТОРТАТА "...-СЪБИРАТЕЛЕН,ЕКСЦЕНТРИЧЕН АКЦЕНТ В ДЕСЕРТА НА ВСЯКО ПРОЯВЛЕНИЕ НА ИЗКУСТВОТО...Усмивчица...ЗНАЕТЕ ЛИ ИСКА МИ СЕ НАИСТИНА ДА МЕ РАЗБЕРЕТЕ...ПРОСТО ДА МЕ РАЗБИРАТЕ....НА НИЧИЙ ЕЗИК...НЕ РАЗЧИТАМ НА МАНИПУЛАТИВНОТО СЛОВО ...НЕ...НЕ..РАЗЧИТАМ НА ИНСТИНКТА В СЕБЕ СИ ,КОЙТО МЕ ВОДИ 28 ГОДИНИ..И НА ИНСТИНКТА ВЪВ ВАС..ДОРИ ПАК НЕ СРАБОТИЛ СЪВЪРШЕН,ПРАВИЛЕН И ЧИСТ...ПАК  НА НЕГО РАЗЧИТАМ,ЧЕ ВСЕ НЯКОГА ЩЕ ПРОГЛЕДНЕ НЕ ОБРЕМЕНЕН ОТ НИЩО СВЪРЗАНО С НИЩЕТАТА,ГЛАДА И ЗАВИСТТА..ТРИ БИЧА НА ВСЯКО ВРЕМЕ В ЕМОЦИОНАЛЕН И ФИЗИЧЕСКИ-РЕАЛЕН СВЯТ И НАЧИН НА УСЕЩАНЕ,А НЕ НА СЪЩЕСТВУВАНЕ НА СЪЗНАНИЕ И ДУХ..НА СПОМЕНИ...СПОМЕНИ НА ДУШАТА...ПЕРФЕКТНО ЧИСТА ЛИНИЯ НА ФИНИЯ И НЕЖЕН ОБРАЗ....ВСЕ ОЩЕ СЕ НАДЯВАМ ...НАДЯВАМ СЕ ЗА "ЧОВЕКА"...ЗА "СВРЪХЧОВЕКА",,...ЗА НЕГО ЧЕ ЩЕ ПОМАГА В ТАЗИ КАУЗА..И ЩЕ ИЗТРЕБИ ДЕГРАДАЦИЯ И ПЪРВИЧНОСТ В НАШИЯ ВКУС И ПРИВКУС....В НАШИТЕ ИДЕАЛИ..ВЪВ ВСИЧКО ЧОВЕШКО..КОЕТО СМЕ ПОДЛОЖИЛИ НА ДОБРОВОЛНА АМНЕЗИЯ...ТУК И СЕГА....ВСИЧКО,КОЕТО НЕ МИНАВА ПРЕЗ СТОМАХА,А МИНАВА ПРЕЗ ЧУВСТВАТА....ИСТИНСКИТЕ ЧУВСТВА...БИЛО И В ПРЕХОД НА ГНЯВ....НАДЯВАМ СЕ!!!  ЖЕЛАЯ ВИ УСПЕШНИ,ИСТИНСКИ,ИЗТРЪПВАЩИ ОТ ЛЮБОВ ГРАНИЧЕЩА ПОНЯКОГА СЪС СЛАДЪК ГНЯВ,НО ПОБЕДЕН И ЗАВЛАДЯН ОТ ОБИЧТА И СВОБОДНОТО МИСЛЕНЕ...СВОБОДА НА ЧОВЕШКИТЕ МИСЛИ КАК ИСКАМ..ЗА МЕН,ЗА ВАС..ЗА НАС,,...БЕЗ ЕГОИЗЪМ,БЕЗ ПОЛОВЕ НА ПЪРВО ЧЕТЕНЕ....БЕЗ МАНИПУЛИРАН ГЛАДЕН ИНСТИНКТ ЗА ОЦЕЛЯВАНЕ...ИСКАМ СЪВЪРШЕН "ХЮМЪН-ДИЗАЙНЕР" ТИП-ОБЩЕСТВО И ДО МОЗЪКА НА КОСТИТЕ И ВЪРХА НА ВСЕКИ КОСЪМ И НОКЪТ И ДУША...ДО ВСЕКИ ПРИВКУС И ВКУС...ДО ВСЕКИ ИНСТИНКТ И УСЕЩАНЕ...ЧАК ДО ОПАКОВКА В ТЯЛО...ОПАКОВКА НА ДУХ И ФОРМА...КАК НИ ИСКАМ НАИСТИНА ЧИСТИ И СЪВЪРШЕНИ ВЕЧЕ....ОТ - ДО/....
    « Последна редакция: Декември 02, 2011, 04:26:37 от inka » Активен
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Смяна на епохите - от Рибите към Водолея
    Великият преход
    delfin 3 3117 Последна<br />публикация Юни 20, 2009, 10:14:29
    от delfin
    Днес мисля... « 1 2 3 »
    Обща тематика
    summerwine 42 3117 Последна<br />публикация Юли 09, 2010, 14:59:00
    от nia.boneva6
    Духовните Йерархии и тяхното отражение във физическия свят - Р. Щайнер « 1 2 3 4 5 »
    Духовни учения
    Ich 68 5816 Последна<br />публикация Октомври 27, 2013, 15:15:19
    от Ich
    Днес почитаме паметта на света Татяна
    Любопитни факти
    pufi 0 617 Последна<br />публикация Януари 12, 2011, 12:05:44
    от pufi
    Изкуството да отгледаш бонсай.
    Изкуство
    ThePhi 1 2040 Последна<br />публикация Февруари 17, 2011, 13:46:11
    от ThePhi

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright