Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: 01. декември - Национална акция "Да заживеем в хармония"  (Прочетена 1772 пъти)
За Едно
Leon7, Aldonza, turist, Ich
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 10

• Град: България
  • « -: Ноември 23, 2011, 20:21:17 »

Здравейте приятели!

На база на проведената от нас анкета
    http://indigota.com/index.php?topic=5196.0 и резултатите от нея - дойде момента, в който да определим дата за реализиране на Идеята, за която гласуваха най-много хора.
    http://indigota.com/index.php?topic=5005.msg58449#msg58449

Залепянето на афиши с тези свежи надписи  насрочваме за 01. декември 2011г.
    Необходимо е само всеки от нас да се снабди с:
    - принтирани бели или цветни листи по ваш избор, на които ще излезе надписа от този файл:
    http://planinci.hit.bg/indigo/LoveU.jpg
    - лепило или габърчета (ако забождате листа към дърво)
    На посочения файл се разпечатват надписите в три екземпляра. Необходимо е да ги изрежете, а после да направите малки срязвания и между надписите „И аз те обичам”, за да могат усмихнатите минувачи да ги откъсват по-лесно

Силно се надяваме в изпълнението тази наша акцийка да се включат колкото се може повече хора.

Запомнете местата на които залепяте листите и след 4-5 дни можете да минете по същия маршрут и да преброите колко листчета „И аз те обичам” са били откъснати. При желание от ваша страна можете да споделите тук какви са резултатите...

Успех!

ПП: Въпреки, че горе съм дал линк към идеята на Ит - ще копирам текста й и тук:
    Искам да представя една идея, която можем да осъществим колективно - всеки от града, в който се намира или живее. Просто е. Можем да я възриемем като акция, игра, но преди да споделя характера и, нека ви кажа правилата.

На атачнатото листче оразмерено за принт, ще видите послание, както и отговори към посланието (предполагам се досещате - отговорите под посланието са листчета, като телефони в обява за квартира например - ще се реже с ножица  ).
    В избран от нас ден, ще принтнем достатъчно бройки от листчето, които ще разлепим по ключови райони из градовете и ще оставим за седмица-две(примерно).

Цялата закачка е с психологически характер. Няма да промени драстично реалноста, но бихме могли да отключим изключително приятни емоции, мисли и въображение в хората, които забележат посланието. Кой ще отговори не е важно, но взаимодействието, усмивките, отделените красиви мисълформи, които ще се генерират от участниците, ще захранят както тях самите така и средата ни - ще повишат вибрациите макар и леко.
    Накрая, ще направим заедно отчет. Можем да прикачим и снимки от нагледния резултат за по-весело. Ще видим как са реагирали хората, колко души са се включили или не са, колко са наблюдателни и до колко са отворени към...себе си - към Л. ...и ние няма да знаем кои са тези хора, но това, че някой се е включил, че е превъзмогнал страха си от гледащата го баба на спирката или от това, че не знае кой седи зад листа, ще е една крачка към истината - неговата собствена и общия гол.

Молбата ми е това да стане Заедно, след като го фиксираме за да се вложи енергията на колектива.

*атачмънта е с размер А4 има 3 броя послания, всеки с по 10 отговора.

( http://planinci.hit.bg/indigo/LoveU.jpg )

Активен
    Me.Racle
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 117

Silence in action

« Отговор #1 -: Ноември 23, 2011, 21:19:10 »

Супер Усмивчица
    Ще покрия всички чалга реклами  Ухилен

p.s Ще можете ли да сложите по една усмивка в края на всяко Обичам те! ?
    Активен

A better YOU means better YOUniverse !
    soulmate
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1

« Отговор #2 -: Ноември 25, 2011, 15:17:01 »

Искам и аз да се включа, но файлът не се отваря...?
    Активен
    silviqa
    *
    Неактивен Неактивен

« Отговор #3 -: Ноември 25, 2011, 18:25:44 »

Идеята е прекрасна,но моля ви не пробождайте дърветата с кабарчета.
    Активен
    Турист
    почиващ на стари лаври
    Неактивен Неактивен

Публикации: 579

• Град: Варна
  • martin.kristov1
    « Отговор #4 -: Ноември 25, 2011, 21:05:50 »

Искам и аз да се включа, но файлът не се отваря...?

Ако файла не се отваря - ще го намериш накрая на този постинг
    http://indigota.com/index.php?topic=5005.msg58449#msg58449
    Активен

Зрей, зрей форумче,
    бавно ти узрей,
    За да родиш вкусен плод!

Защо ни куца
    Комуникацията?!
    Huko
    *
    Неактивен Неактивен

• Град: София
  • « Отговор #5 -: Ноември 27, 2011, 00:27:15 »

поздравления за идеята !
    Активен
    Турист
    почиващ на стари лаври
    Неактивен Неактивен

• martin.kristov1
    « Отговор #6 -: Ноември 28, 2011, 20:56:25 »

Аз вече си закупих лепило, хартиено тиксо и си разпечатах в една книжарница цветни листи с Надписите. Остава ми само да ги разрежа и съм готов... Покупката ми струваше 9,20лв.
    Активен

Зрей, зрей форумче,
    бавно ти узрей,
    За да родиш вкусен плод!

Защо ни куца
    Комуникацията?!
    Star Rover
    Неактивен Неактивен

Публикации: 53

« Отговор #7 -: Ноември 30, 2011, 01:52:09 »

Супер си Турист. Защо ли имам чувството, че идеите и думите ни са като забравен простор на вятъра....
    Активен

Истинската Любов не умира. Само става по-силна с времето.
    Турист
    почиващ на стари лаври
    Неактивен Неактивен

• martin.kristov1
    « Отговор #8 -: Декември 01, 2011, 07:30:23 »

Супер си Турист. .....

Нема как брат. Требва да се дава пример.
    Сега за времето от 04:25 до 06:00ч. успях да разлепя 22 разноцветни афиша с надписите.
    Останаха ми още 31 (сега ше закуся и бегам на бачкане в Девня), но пък смятам, че покрих солидно разстояние... от Полиграфията през Козирката, Катедралата, Пощата та чак до спирка Нептун. Главно по спирките лепях, малко по входовете на подлезите и в Градската градинка...

Сполай ви побратими Намигване
    Активен

Зрей, зрей форумче,
    бавно ти узрей,
    За да родиш вкусен плод!

Защо ни куца
    Комуникацията?!
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright