Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Как да се предпазим от енергиини навлеци?  (Прочетена 2796 пъти)
Житара
Неактивен Неактивен

Публикации: 419

« -: Ноември 15, 2011, 00:33:50 »

Може ли някой да ми каже ефективен начин как да се предпазя от нежелани влияния и усещания които определени хора предизвикват у мен.
  Това за щитовете го знам, може ли някой да предложи някакво друго решение? Мерсаж, предварително.
Активен

☺ ∞♥ oNe レo√乇
kehoy_
Неактивен Неактивен

Публикации: 188

« Отговор #1 -: Ноември 15, 2011, 01:38:33 »

Ах, че хубава тема Усмивчица
Активен
protoplasma
Гост
« Отговор #2 -: Ноември 15, 2011, 02:29:51 »

Цитат на: Житара
Може ли някой да ми каже ефективен начин как да се предпазя от нежелани влияния и усещания които определени хора предизвикват у мен.
Ами може, но нали се сещаш, че сензорите за неприятните усещания, са същите, които отговарят и за приятните? Ако ги ампутираш, ще трябва да си готов да се разделиш с всички видове усещания. На някои им харесва да са като мумии, но не на всички.
Аз направих подобна глупост, преди петнайсетина години и си "ампутирах" този "сензор", който реагира на обиди и поначало е основно отговорен за... например за сърденето.
Да, но след това разбрах, че както не могат да ме обидят, така и не мога да се паласкаят. Както не могат да ме разсърдят, така и не могат да ме очароват и т.н.
Внимавайте какво си пожелавате.
Активен
shining_star
Неактивен Неактивен

Публикации: 730

« Отговор #3 -: Ноември 15, 2011, 08:22:14 »

Влияят ти когато го допускаш в себе си. А го допскаш в себе си, когато има в тебе нещо, което резонира с неговото. Знаеш ги тези неща...Повишавай си съзнателно вибрацията и така няма да ти влияят, няма да допускаш в себе си тези влияния. Също става и с решение, намерение, като си наблюдаваш мисленето и си променяш старите мисловни модели и ги заменяш с нови.
Активен
Apostol
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 9

« Отговор #4 -: Ноември 15, 2011, 10:46:21 »

Кръстосването на ръцете и краката обикновено върши работа. Така успяваш да заключиш енергията в себе си и да не й позволяваш да изтича към тези енергийни навлеци.
Активен
Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« Отговор #5 -: Ноември 15, 2011, 12:30:30 »

Житарски,

много зависи от специфичната ситуация. Много често това е сигнал за помощ, дори човекът да не ти е особено приятен .  Правиш си преценката, дали ще можеш да помогнеш,да трансформираш. Ако прецениш ,че е пусто в празно или бисер на прасе. Просто съзнателно се абстрахирай. Ако усетиш ,че е по-мощно вампирче и не смогваш да се справяш сам, помоли се най-простичко да се погрижат за теб. Потози начин имаш конкретна защита към този източвач ,а не примерно щит дето криво ляво сами сме изковали. Ако почустваш ,че примерно мястото цялото, източва енергията на хората и те взаимно се самоизмукват, примерно работно място, помисли как да попочистиш района и пиши по-конкретно , ако можем да те подкрепим с нещо.
Активен

"weird " is indication for creative force ♥
Alida
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 256

« Отговор #6 -: Ноември 15, 2011, 13:01:35 »

Житарски,
 Много често това е сигнал за помощ, дори човекът да не ти е особено приятен .
Аха:)
... и от случките при мен научих, че сигналът го изпращам аз  Ухилен
Диагнозата- липса на любов. И при вампира, и при мен.
Те че нямат връзка с източника- нямат, иначе не биха точили енергия с всякакви средства. А аз- защо да не им дам доброволно, след като претендирам, че имам добра връзка? При това знакът вместо отрицателен, ще е положителен.
 Не казвам, че е лесно докато ти вадят душата. Но когато човек иска, е напълно постижимо. Когато пренасочим силите си от конфликта към това да разберем човека отсреща, да го приемем с всичките му заблуди и недостатъци, тогава разбираме, че напразно сме се защитавали и всичко, което искаме, е ако не да помогнем, то да не му пречим в това да научи собствените си уроци.
Активен

"Не е важно да видиш, а да разбереш"- Sunshine(sun)
The One
Неактивен Неактивен

Публикации: 1636

Винаги на точното място в точното време

« Отговор #7 -: Ноември 15, 2011, 14:42:17 »

Alida   и аз това научих. Усмивчица

С избягване на въпросния човек нестава, съв съпротива също пробвах и нестава, със необръщане на внимание става ако е виртуално, но не и на живо ако е упорит.

В крайна сметка достигнах до гледната точка, че този човек това съм аз, който чакам да бъда приет заобичан и излекуван в тази времева линия от самия мен.

В тази холограма виждам само проекция на това което е вътре в мен и когато има подобна ситуация установих също като теб, че това е липса на любов.

Разбира се сега когато се отнасям с любов и разбиране дори само слушайки човека се получава алхимия и той се променя мигновенно от самосебе си в пръсъствието на това топло чувство излъчванано към него.
Това дори се превърна в нещо като барометър за осъзнатостта или вибрацията в която пребивавам в определената ситуация, самоподсещаме къде съм и къде бих могъл да бъда ако избера.

Как тозно работи незнам, но е факт.

Житара Успех!

Активен

Не мога да променя това което виждам,но мога да променя точката през която гледам.
Това е достатъчно да промени онова което изживявам,а това променя цялата гледка.

Всичко перфектно е точно такова,
течащ в безкрая свещен резултат!
Бъди сега причината нова,
за твоя бленуван в мечтите ти свят.
Alida
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 256

« Отговор #8 -: Ноември 15, 2011, 18:51:22 »

С избягване на въпросния човек нестава, съв съпротива също пробвах и нестава, със необръщане на внимание става ако е виртуално, но не и на живо ако е упорит.

В крайна сметка достигнах до гледната точка, че този човек това съм аз, който чакам да бъда приет заобичан и излекуван в тази времева линия от самия мен.

В тази холограма виждам само проекция на това което е вътре в мен и когато има подобна ситуация установих също като теб, че това е липса на любов.

Разбира се сега когато се отнасям с любов и разбиране дори само слушайки човека се получава алхимия и той се променя мигновенно от самосебе си в пръсъствието на това топло чувство излъчванано към него.
Това дори се превърна в нещо като барометър за осъзнатостта или вибрацията в която пребивавам в определената ситуация, самоподсещаме къде съм и къде бих могъл да бъда ако избера.

Звучим различно, но мисля, че говорим за едно и също нещо. Все едно си описал това, което чувствам Усмивчица

Има и още нещо.... когато дам, не само запазвам своята енергия, а имам чувството, че получавам и още. Носи усещане за сила и едно такова удовлетворение, което не може да получиш нито с покупка на скъпа вещ, нито когато получиш признание от хората, на които най- много държиш. Това- да признаеш сам себе си, когато си постигнал нещо наистина истинско, е нещото, заради което си заслужава да опитваш (в каквото и да е) отново и отново. Усмивчица

Активен

"Не е важно да видиш, а да разбереш"- Sunshine(sun)
The One
Неактивен Неактивен

Публикации: 1636

Винаги на точното място в точното време

« Отговор #9 -: Ноември 15, 2011, 20:22:00 »

Звучим различно, но мисля, че говорим за едно и също нещо. Все едно си описал това, което чувствам Усмивчица

Има и още нещо.... когато дам, не само запазвам своята енергия, а имам чувството, че получавам и още. Носи усещане за сила и едно такова удовлетворение, което не може да получиш нито с покупка на скъпа вещ, нито когато получиш признание от хората, на които най- много държиш. Това- да признаеш сам себе си, когато си постигнал нещо наистина истинско, е нещото, заради което си заслужава да опитваш (в каквото и да е) отново и отново. Усмивчица
Напълно споделяме едни и същи чувства Alida за което сърдечно се радвам!
Активен

Не мога да променя това което виждам,но мога да променя точката през която гледам.
Това е достатъчно да промени онова което изживявам,а това променя цялата гледка.

Всичко перфектно е точно такова,
течащ в безкрая свещен резултат!
Бъди сега причината нова,
за твоя бленуван в мечтите ти свят.
kehoy_
Неактивен Неактивен

Публикации: 188

« Отговор #10 -: Ноември 15, 2011, 23:33:48 »

Това за щитовете го знам, може ли някой да предложи някакво друго решение? Мерсаж, предварително.

И аз имам какво да ти кажа, според мен за да усещаш, значи си отворен към тези хора, които го излъчват, а щом си отворен, това е началото, и ще съумееш някой ден да пречистваш негативното . Говорила съм с хора, които твърдят, че да усещаш другите хора е много неприятно, и който може се абстрахира да го прави. Но примерно този човек е съвсем наясно какво прави, а ти не си . Ще дойде и твоето време, когато съзнателно, ще избираш. Сега просто се успокой, ии ще видиш как и те усещат твоята положителна настройка, енергия, квото и да е, и ще видиш, че си заслужава.
Активен
Житара
Неактивен Неактивен

« Отговор #11 -: Ноември 17, 2011, 02:26:53 »

Цитат на: Житара
Ами може, но нали се сещаш, че сензорите за неприятните усещания, са същите, които отговарят и за приятните? Ако ги ампутираш, ще трябва да си готов да се разделиш с всички видове усещания. На някои им харесва да са като мумии, но не на всички.
Аз направих подобна глупост, преди петнайсетина години и си "ампутирах" този "сензор", който реагира на обиди и поначало е основно отговорен за... например за сърденето.
Да, но след това разбрах, че както не могат да ме обидят, така и не мога да се паласкаят. Както не могат да ме разсърдят, така и не могат да ме очароват и т.н.
Внимавайте какво си пожелавате.

Благодаря Санги, да си кажа не ми се иска да ампутирам каквото и да е от себе си, било то то физически атрибут или енергиен, мисля си че по-скоро моя проблем е с не знанието за боравенето със ''сензора'' така да се каже.
Активен

☺ ∞♥ oNe レo√乇
Житара
Неактивен Неактивен

« Отговор #12 -: Ноември 17, 2011, 02:48:35 »

Влияят ти когато го допускаш в себе си. А го допскаш в себе си, когато има в тебе нещо, което резонира с неговото. Знаеш ги тези неща...Повишавай си съзнателно вибрацията и така няма да ти влияят, няма да допускаш в себе си тези влияния. Също става и с решение, намерение, като си наблюдаваш мисленето и си променяш старите мисловни модели и ги заменяш с нови.

Мисля че възможността някой да влияе на другиго зависи от това дали нивата на вибрациите им съвпадат и куп още неща. За себе си мога да кажа че никой не ми влияе просто усещам неща които не искам да усещам. На ясно съм какво усещам, по-точно кой и защо. Не мога да дам повече пояснения в офицялната тема. Благодаря ти shining_star напълно съм съгласен. Извинявам се че не мога да отговоря днес на всичи публикации и може би отговарям малко бледо но нямам много време.
Активен

☺ ∞♥ oNe レo√乇
shining_star
Неактивен Неактивен

Публикации: 730

« Отговор #13 -: Ноември 17, 2011, 10:45:42 »

Усещането се предизвиква от мисъл, или определен тип мислене, дори и да не го осъзнаваме. Можеш да го контролираш съзнателно. Е, зависи от ситуацията, понякога е нужно физически да се преместим от някъде, където се чувстваме недобре и некомфортно. Но като цяло чувството се променя със съзнателна насочена мисъл, не ти казвам нещо, което не знаеш. Гледай повече ти да си  определяш съзнателно какво и как да мислиш /и съответно да чувстваш/, за да не те определят външните условия. Важно е също да не се фокусираш на това, което не искаш, а да утвърждаваш това, което искаш.
Активен
Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« Отговор #14 -: Ноември 17, 2011, 11:44:59 »

Жити,

Съществува съзнателен и несъзнателен енергиен обмен ,независимо от т.нар вибрационно ниво на хората.Тялото ни усещанията ни ,дават сигнали за проблеми относно хармоничния обмен.Примерно гадене ,присвива те корема,заболявате главата. Това е знак за дисхармония , проблема може да е и в двете страни. Ако ни се налага да сме изложени всекидневно на този обмен , примерно колега ,трябва да се съсредоточим върху анализа, с бягане,затваряне и защити само се абстрахираме частично от дисхармоничните процеси в общата среда.Понякога дори да установиме причините ,сме безсилни да помогнеме ,ако има изградена стена и отказ за конкретна работа, но обмена -комуникацията продължава .Тогава можем да концентрираме помоща си в допуснатия обмен и да се помолим за този човек.
На думички звучи лесничко ,но всеки е попадал на човек който ни пили нервите и всекидневно ни вгорчава живота и ние подвластни на емоцията подържаме този дисхармоничен обмен. Аз лично за да се абстрахирам от емоционалният капан и ако не мога да се поствя ама хич на мястото на отсрещния ,си го предстваям ,като детенце,като бебенце, тогава е по-лесно ,виждаш чистата същност на всеки и правиш контакта с нея.

Ох стана дълго ,дано да ти е в помощ Сърце Сърце Сърце Сърце Сърце Сърце Сърце
Активен

"weird " is indication for creative force ♥
Страници:  [1] 2   Нагоре
Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Ширинан | Психолог  © Copyright