Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Проблем с 10 годишно момиченце  (Прочетена 483 пъти)
Диди
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 1

« -: Ноември 14, 2011, 22:47:35 »

Някъде от два месеца дъщеря ми казва че вижда света като 3D сякаш според нейните думи уж си е същия но не съвсем.Странното е че това усещане е само навън в къщи не се появява! Също така от доста време казва че вижда цветни петна навсякъде накъдето и да погледне. Има няколко припадъка без кой знае каква причина правени са и пълни изследвания но без резултат.Скенери и други такива. Не ми се иска да я водя по лекари да я натъпчат с анти депресанти или неща от този род иначе е на 10 години,умна е пълна отличничка е но няма приятели доста е чувствителна! Ако можете да ми дадете съвет или да менасочите някъде за помощ бих ви била много благодарна. Баба и почина наскоро и ми сподели, че виждала духа и някъде докъм 13 ден. В интерес на истината аз също усещах присъствието и но не съм го споделяла.
« Последна редакция: Март 06, 2012, 11:50:36 от Eona Lightholder » Активен
АСИ
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 116

• Град: Stara Zagora
  • Красен Пътеков
    « Отговор #1 -: Ноември 27, 2011, 21:15:36 »

припадъците са от информацията(енергията),която получава от горе...  дъщеря ти,вижда новата Земя,защото съзнанието и ,трепти с тази честота... и участва активно в промяната на  енергията на България...
    « Последна редакция: Март 06, 2012, 11:50:52 от Eona Lightholder » Активен
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright