Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Преживявания на 11.11.11  (Прочетена 1423 пъти)
i.am.eternal
Nazara
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 46

• Град: Varna
  • We are eternal, all this pain is an illusion

« -: Ноември 11, 2011, 22:56:10 »

Нека всеки каже как се е почувствал, какво е усетил, как му е въздействало, какво е видял,помирисал,чул и въобще всички усещания...

аз лично видях синята светлина за която някои говореха и други неща Усмивчица
    Активен

iLLimiTabLe*sTroNg*MiNd
    jonkata
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 8

« Отговор #1 -: Ноември 12, 2011, 01:54:17 »

Аз по-принцип си се чуствам доста добре напоследък.Общо взето май това е моето време,никога през живота си не съм се чуствал по-добре от сега.Това обаче не важи за хората около мен, но го разбирам.Днешния ден не прави изключение,само обаче сънувах мн интересен сън.Сякъш бях при "светиите".Със сигурност не бях на земята нито в нашето измерение.Сънувах, че преобличат разни хора в нови дрехи.По телепатия един глас ми каза,че ги обличат в дрехи на светци.Провъзгласяваха ги за такива.Не помня много от съня и следващите действия,но малко по-късно се озовах в "тунела".Ярката светлина беше в края,а аз се чуствах съвършенно добре,безгрижен,спокоен.Просто невероятно блаженство.Сигурно в този момент съм се двоумял дали да тръгна към светлината,навярно е имало и комуникация с "гласа" но не помня нищо.Събудих се....Минути след това вече съжалявах, че не се отправих към "светлината" и че не видях какво има в края на тунела.....  Усмивчица
    Активен
    Sobercho
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 97

« Отговор #2 -: Ноември 12, 2011, 19:15:24 »

10.11.11 - Получих най-голямото сърцебиене в живота ми.Имах чувството,че сърцето ми ще изхвръкне от гръдния ми кош.Съпроводено от най-приятното чувство в живота ми.Не мога да го обесня по друг начин.
    Активен

В Природата няма нищо абсолютно равно,но все пак има перфектна хармония !
    Roemy
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 20

« Отговор #3 -: Ноември 12, 2011, 20:27:54 »

Вчера цял ден ме боля главата. Явно е от енергиите, които се спуснаха на Земята.

Прочетете - Новите енергии вече са факт 

Активен
    sarabia
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 174

• Град: Варна
  • « Отговор #4 -: Ноември 12, 2011, 21:50:58 »

Аз пък получих две видения за животът ми занапред, а колко ще са верни времето ще покаже. И се чувствах преливаща от любов и доброта към всичко около мен, включително и красивата ни планета Земя, но това е от началото на месеца, аз също  предполагам че е  от спускащите се енергии.
    Активен

Не се опитвай да ме опознаеш,аз нямам име,нито форма.
    Мислиш ли,че много знаеш сам поставил си си норма.
    В мен ти виждаш своя лик,тъй както си въобразяваш.
    Дори да сменям моя ник,пак сам със себе си оставаш.
    SOL
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 60

• Град: Тера
  • « Отговор #5 -: Ноември 13, 2011, 19:25:22 »

Толкова емоции на веднъж не бях изживявал до сега,сълзи и смях в едно.Точно в 11:11 през съзнанието ми мина цялата болка и страдание на всички живи същества на планетата,аз плаках за тях,състраданието което излъчваме е най силната ни енергия,осъзнаването на това породи надежда и най-топлите чувства в мен Усмивчица
    Активен
    Sita
    13
    Неактивен Неактивен

Публикации: 344

« Отговор #6 -: Ноември 13, 2011, 20:21:36 »

Нищо неестествено не ми се случи на 11-ти. Може би малко по-силно налягане в ушите ми, отколкото през повечето дни, но съм имал такива случаи и преди.
    Активен
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Сънуването е едно от най-странните и интересни преживявания в живота ни
    Любопитни факти
    7dc 2 2647 Последна<br />публикация Ноември 12, 2010, 15:21:59
    от nia.boneva6
    Преживявания близки до смъртта
    Необичайни преживявания
    DArkAngel 11 3949 Последна<br />публикация Юни 20, 2012, 19:00:21
    от един човек 7777
    Необичайни преживявания
    Необичайни преживявания
    aleksandar 3 1550 Последна<br />публикация Май 08, 2012, 17:18:16
    от stargate

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright