Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Силно шесто чувство?  (Прочетена 1342 пъти)
wowfreak
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 6

винаги има време за промяна

« -: Ноември 10, 2011, 01:46:13 »

Здравейте Усмивчица
Одавна не съм писал тук тъй като нямам достатъчно време да следя форума, за кеото съжалявам. Не намерих по-подходящ раздел за темата, затова ще пиша тук.
Става въпрос за шестото ми чувство, или поне аз така си го обяснявам.
През последните дни имам много силно усещане за нещата, какво и как ще стане. Сякаш подсъзнателно знам какво ще се случи и съм готов за него. И често сънувам какво ще се случи, но не много често помня сънищата си.
Говоря за неща от сорта на какво ще каже човека срещу мен, какво ще стане днес в училище и т.н, знам го преди да се случи. Днес докато говорех с един приятел знаех всяка негова следваща дума и вече бях подготвил отговорите си.
Не знам дали съм под ''индиго'' етикета или е просто шесто чувство, но много бих искал да развия това си...качество и ще се радвам ако някой ми помогне.
Мерси предварително  Усмивчица
Активен
gogo
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 4

« Отговор #1 -: Ноември 10, 2011, 03:07:12 »

Здравейте Усмивчица
Одавна не съм писал тук тъй като нямам достатъчно време да следя форума, за кеото съжалявам. Не намерих по-подходящ раздел за темата, затова ще пиша тук.
Става въпрос за шестото ми чувство, или поне аз така си го обяснявам.
През последните дни имам много силно усещане за нещата, какво и как ще стане. Сякаш подсъзнателно знам какво ще се случи и съм готов за него. И често сънувам какво ще се случи, но не много често помня сънищата си.
Говоря за неща от сорта на какво ще каже човека срещу мен, какво ще стане днес в училище и т.н, знам го преди да се случи. Днес докато говорех с един приятел знаех всяка негова следваща дума и вече бях подготвил отговорите си.
Не знам дали съм под ''индиго'' етикета или е просто шесто чувство, но много бих искал да развия това си...качество и ще се радвам ако някой ми помогне.
Мерси предварително  Усмивчица
Ако си под "индиго" етикета би трябвало скоро да можеш да си видиш цвета на аурата.Това е най-същественото за тях-сами могат да видят аурата си!Ако не,може би не е дошъл момента то не спирай да се изследваш и упражняваш Усмивчица Усмивчица
Активен
Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« Отговор #2 -: Ноември 10, 2011, 03:14:53 »

Gogo  вече не модерирам ,но те съветвам да съдействаш , а не да иронизираш ,именно по темата ,че се бориме за излизане и отличаване от Индиго-комерса. Не случайно има и разлика от уеб адреса и заглавието на форума. Именно злоупотребиите с етикети го наложиха.
Давай да информираме , а не да се гъбаркаме с хората и без това сме едно доста изгъбаркано общество.

Активен

"weird " is indication for creative force ♥
gogo
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 4

« Отговор #3 -: Ноември 10, 2011, 03:49:25 »

Gogo  вече не модерирам ,но те съветвам да съдействаш , а не да иронизираш ,именно по темата ,че се бориме за излизане и отличаване от Индиго-комерса. Не случайно има и разлика от уеб адреса и заглавието на форума. Именно злоупотребиите с етикети го наложиха.
Давай да информираме , а не да се гъбаркаме с хората и без това сме едно доста изгъбаркано общество.

Наистина, нямам намерение да се гъбаркам с хората,съжелявам ако така е прозвучало...
Активен
Лора
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 3

« Отговор #4 -: Август 28, 2013, 18:36:56 »

Здравей ! Относно 6-тото чувство и аз имам такова от една година насам  Усмивчица Поразпитах и установих ,че някои деца на това хилядолетие се раждат с дарби като нас , но повечето даже не са ги открили  не знаят за тях тъй като те се проявяват в пубертета към 13 годишна възраст  Усмивчица Ако искаш ми пиши на лично когато можеш Усмивчица Прегръдка
Активен
Страници: [1]   Нагоре
Отиди на:  

Подобни теми:
Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
публикация
Сънища, изразяващи чувство за вина
Моите сънища
Administrator 3 1913 Последна<br />публикация Август 03, 2010, 12:32:44
от nia.boneva6
Сънища, изразяващи чувство за малоценност
Моите сънища
Administrator 0 1971 Последна<br />публикация Юни 20, 2009, 22:21:27
от Administrator
Чувство за вечност
Децата индиго
Админ 0 2070 Последна<br />публикация Януари 24, 2010, 22:55:54
от Админ
Чувство в челната чакра
Необичайни преживявания
Nikolov15yo 0 996 Последна<br />публикация Ноември 18, 2011, 17:14:36
от Nikolov15yo
Какво е 8-то Чувство
Духовни учения
Мъдрост и Хармония 10 1023 Последна<br />публикация Юни 16, 2012, 09:14:49
от Мъдрост и Хармония

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Ширинан | Психолог  © Copyright