Духовно развитие

Страници:  1 2 [3]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Код възнесение: 11.11.2011  (Прочетена 3532 пъти)
shining_star
Неактивен Неактивен

Публикации: 733

« Отговор #30 -: Ноември 12, 2011, 15:41:18 »

?Да повишават вибрацията на земята?! това са велики глупости, сега го чувам.
За другото сме в съгласие и единомислие, Ео.

Активен
Kissing You Good Night
Неактивен Неактивен

Публикации: 449

• Град: Варна
  • zdr kp животче, вървиш ли?

« Отговор #31 -: Ноември 12, 2011, 16:00:00 »

Ех, аз преживях все прекрасни неща - видях един свой стар приятел от форума, усетих новите енергии, бях цял ден в приятелска обстановка, запознах се с децата си, които не знам кога ще се родят, но ще са определено чакани от мене и жена ми.
    Също така бях на получаването на един такъв ченълинг, че не се удържах и надух гайдата. Целият ден ми мина като по вода... По-прекрасен не би могъл да бъде! Чудя се сега кога ще дойдат тези мои деца, та да им се радвам, кога ще свърши адът на Старата енергия, която се бори на живот и смърт с Новата, въпреки че губи вече борбата по всички фронтове... Кога?
    Аз мисля, че освен на Земята, трябва да обърнем внимание на себе си и на своите близки (на тези, които наистина са ни близки, а не биологичните, в случай, че не се разбирате с последните или те липсват в живота ви) - може тези наши близки да имат да ни кажат неща, за които не сме имали време да обърнем внимание, а да са били важни за развитието ни. Затова нека обърнем и малко внимание на хората около нас... Може и те да имат нужда от нас!
    Kissing You Good Night!!!
    Активен

Повърхностната температура на атмосферата на Уран е -225°С. Или с около 45° повече от тази на сърцето и душата ми
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2544

NEVERENDING STORY

« Отговор #32 -: Ноември 12, 2011, 16:23:31 »

Мислиш ,че се работи само с хората по въпроса с Прехода ?  Шокиран
    Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #33 -: Ноември 12, 2011, 16:49:38 »

Ето нещо много хубаво за 11-11 всеки ден Усмивчица

Проект Земя

Преди година бях поканена в една група в  yahoo  със страхотен проект. Да помогнем на Земята използвайки групова медитация всеки ден в 11:11 местно време. Опитах го и беше невероятно. Не само, че се почуствах чуденсно докато я правех, но и мисля, че вече усетих някои резултати.

Идеята на местното време е да се съберат толково много хора, от толкова много страни, че във всяка времева зона, два пъти на ден да има група хора изпращаши положителна енергия към нашата обичана планета и нейните жители. И тази енергия ще бъде не само усилена от груповата енергия, но и непрекъсната във времето и пространството.
    Как се прави:

Просто седнете удобно и легнете или станете, както се чуствате най-добре и затворете очи . Вижте/почуствате/соъзнайте Земята, нейното съществуване, присъствието и и какво тя прави за нас във всеки един момент. Как тя винаги е със нас, за да ни подкрепя и подсигурява и за да ни позволи да живеем живота си. Вижте хората- вашите любими, приятелите ви, децата и животните и астенията и всички щастливи моменти, които сте изживяли досега. И тогава насочете тази чиста любов към Земята-нашата Майка. Към светът-нашият свят, единственият който засега можем да обитаваме, в който можем да обичаме и да плачем. Единственият където можем да дишаме, да работим и да се забавляваме. Просот усетете любовта и я разпространете. Бъдете благодарни-това е най-великото чувство и най-силното. Правете това колкото време искате.

Можете да си представите Земята видяна от космоса и да я прегърнете или да видите розова и/или зелена светлина- чиста и нежна- да я обгръща и да я потапя в любов. Можете да направите и версията за напреднали- първо да изпратите любовта към земята и след като сте усетили как тя ви отговаря, изпратете любов към Слънцето и целият космос- нашият небесен Баща (без който Земята щеше да е просто студена скала рееща се в празното и студено пространство) и почуствайте как тяхната любов и съществуване са едно със вас. Тази медитация се нарича Светата Троица- ти, женската и мъжката страна на Бог. Едно. Сега и завинаги.

Ако сте скептик, може би предпочитате нещо по-просто. Просто се уединете за минута или две и пожелайте всичко най-хубаво на всяко същество на Земята и на самата Планета. Изпратете увереността си, че всичко ще стане по-добро и по-добро. Че всеки проблем ще бъде решен по най-добрия за всички начин.         

Знам, че може може да бъде трудно да бъдете оптимисти виждайки всички тези лоши, болезнени и смъртоносни събития да се случват около нас, но съсредочаването се на отрицателните неща няма да донесе нищо хубаво на никой. Преместете вниманието си на положителните неща, колкото и малки и на пръв поглед незначителни да са те, и ще го усетите и сами. В края на краищата, нещо което ви кара да се чуствате толкова добре, толкова чисти и добри, не може да бъде лошо. А фокусирането върху любовта и доверието в живота определено е много приятно.

Това което не трябва да се прави е да се концентрирате на нещо определено. Не мислете за никакви местни или международни проблеми, тъй като ще се отнесете в гняв, страх и омраза и ще изпратите тях вместо любов. И освен това-нито вие,нито аз, нито който и да е, знае всичко за дадена ситуация, за всички засегнати и всички които могат да бъдат наранени при дадено развитие, затова по-добре оставете това на Вселената. Тя знае как да се грижи за нас. Имайте доверие в Божествената Светлина и се наслаждавайте на медитацията. Това е най-добрият начин да помогнете -просто бъдете Любов.
    [/b]

http://tothefuturewithlove.net/project-earthBG.html

Активен

air_fairy
    Неактивен Неактивен

Публикации: 154

• Град: Бургас
  • « Отговор #34 -: Ноември 12, 2011, 16:51:33 »

Колко нагло да си мислим, че всичко това е заради шепа богоизбрани. Процеса е Възнесение на Земята като планета в резултат на естественото еволюционно развитие. На нас ни е даден шанс и ние да я последваме. Не обратното.
    Активен

Чашата на живота се пие до дъно
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #35 -: Ноември 12, 2011, 17:13:55 »

Ейри аз си мисля че е взаимосвързано ,не с богоизбрани , а с всички +земята . Земята си следва естествения процес и ние с нея ,не след нея или преди нея ,а зедно в многопластова работа.
    Естествено от глобално естество нищо не зависи от единици. Но индивидуалната работа има ефект върху облекчаването на процесите.
    Примерно ,както знаем вибрационното ниво от наша местна гледна точка не е еднакво по цялата планета. Земята се чисти от блокажи както и ние .Те най-често в резултат на полюция именно от нас.
    Дори в собствената ти градинка или къща ,не е еднакво. Грижейки се за облекчаване на земното приемане на енергията от Първоизточника в твоето миниатюрно обкръжение ,чистейки го ,обгръщайкиго с любов е помощ и предотвратяване от мощни чистения , които за хората са катаклизми. И така всеки с по-малка или по-голяма ефективност помага , като съответно отблокираното местенце ,помага на него във възходяща градация.
    Активен

shining_star
    Неактивен Неактивен

« Отговор #36 -: Ноември 12, 2011, 20:24:02 »

Мислиш ,че се работи само с хората по въпроса с Прехода ?  Шокиран

Не, мисля, че хората си изравняваме и балансираме вибрацията с тази на околната среда и земята, а не да променяме ние съзнателно вибрацията на самата земя.
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #37 -: Ноември 12, 2011, 20:47:01 »

Не се изключвай от земята. Тя улавя и приема вибрациите чрез всичко което е - дървета , животни, кристали ,хора и тнт. Пак ти казвам ,като игличките на борче. Всичко са антенки ,частички от цялото и жизнената енергия циркулира във всичко. Ако си съзнателна антенка ,можеш да бъдеш една много мощна антенка .Всичко ,което поемаш ,не е и не бива да е само за тебе. За мишчици,пеперудки ,цветенца и те ти дават и ти им даваш- Ние сме един голям организъм с планетата , а не паразит.
    Активен

shining_star
    Неактивен Неактивен

« Отговор #38 -: Ноември 12, 2011, 21:47:09 »

Да, ЕО, едно и също казваме, по различен начин
    Активен
    shining_star
    Неактивен Неактивен

« Отговор #39 -: Ноември 12, 2011, 22:06:58 »

Ето аз например през септември не бях в хармония с енергията във въздуха. Вътрешно се чувствах добре и ми беше леко, но бях много незаземена, както казваш. Баланса хич го нямаше тогава, а сега съм по-заземена и в хармония
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #40 -: Ноември 12, 2011, 22:39:03 »

На мен заземяването не ми е лесно ,за разлика примерно от качването. Шантава работа, обаче е много благодарно. Затваряш цикъла и функционираш качествено заедно с цялата машинка .
    Сега осъзнато -го засилвам,за да мога да махна гадните заземители - цигарките.

Междудругото, понеже имам градинка , виждам как се отразяват моите промени на нея . Може би е доста важно наистина това ,което се говори в Анастасия. Личното парче земя и взаимната работа, взаимното въздействие,взаимната помощ.

Междудругото казват ,че новите деца имат нужда от помощ в заземяването. Ама моят дребчо днес така се заземи в листата в гората,че му намерих пръчки в памперса ,после и кучето заземи под листата, та немога да го изчистя. Веселяк Веселяк Веселяк Веселяк Веселяк Веселяк Веселяк Веселяк Веселяк
    Активен

Kissing You Good Night
    Неактивен Неактивен

Публикации: 449

• Град: Варна
  • zdr kp животче, вървиш ли?

« Отговор #41 -: Ноември 14, 2011, 14:54:18 »

Моят опит в методите за заземяване е богат - питайте моите познати от форума - правил съм си кални бани в едни ями с кал, мачкал съм глина, прекопаването на градинки и зелени площи също има прекрасен ефект.
    Ако заведете детето си на някое място с много кал - не градска, в която има много енергийни замърсености, а примерно някоя кална баня или просто място с глинеста почва, където често има разливи от близък воден басейн, детето ще бъде като в рая.
    Ако дадете на детето си мачка глина - може цял ден да си играя с нея...
    Ако с него започнете да се грижите за малка градинка в задния си двор, то детето освен, че ще се научи да обича природата и да се грижи за нея, то ще има и чудесна връзка със Земята.
    Това е от мене засега!
    Kissing You Good Night!!!
    Активен

Повърхностната температура на атмосферата на Уран е -225°С. Или с около 45° повече от тази на сърцето и душата ми
    Страници:  1 2 [3]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    2011: Year of Illumination
    Видео клипове
    Georgio 0 650 Последна<br />публикация Март 04, 2011, 12:01:56
    от Georgio
    Часът на Земята 2011
    Инициативи
    Aldonza Dulcinea Lorenzo del Toboso 1 722 Последна<br />публикация Март 14, 2011, 15:04:31
    от Aldonza Dulcinea Lorenzo del Toboso
    THRIVE (2011)
    Филми
    dayana 2 1164 Последна<br />публикация Април 04, 2012, 19:39:32
    от psyworld

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright