Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  1 [2] 3   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Код възнесение: 11.11.2011  (Прочетена 3405 пъти)
sunsea
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 70

« Отговор #15 -: Ноември 11, 2011, 20:33:06 »

Аз до обяд се чувствах перфектно, спокойна, щастлива, но... От обяд ще кажеш, че народа откачи. Колегите станаха нервни, мрънкащи, от всички страни натиски, искам това, искам онова и веднага. Просто малка лудница. Едвам успявах да запазя самообладание от негативизма, който започна да се изсипва. Крайния резултат към момента е отново спокойна, с леко главоболие и  като изстискана. Ще се оставя на съня да възстанови силите ми.
Активен
shining_star
Неактивен Неактивен

Публикации: 733

« Отговор #16 -: Ноември 11, 2011, 22:47:34 »

Манджата с грозде и миш-маша са точно от енергийния дисбаланс на самия човек, а не от медитацията.
Медитацията балансира енергиите, изравнява твоята вибрация с тази на околната среда. Ако вибрацията ти не е близо до тази на земята /вселената/, много ясно, че ще си нервен и тн.
Да, през септември беше по-силна енергията, отколкото сега, но сега е по-стабилизирана, атмосферата е по-спокойна и наистина безметежна, лично аз се чувствам по-спокойна, по-равновесена и защитена от външни /негативни/ влияния.
Активен
air_fairy
Неактивен Неактивен

Публикации: 154

• Град: Бургас
  • « Отговор #17 -: Ноември 11, 2011, 23:22:58 »

Шайнинг Стар, разбира се си права Усмивчица Но аз говоря за енергийния миш маш по време на медитация на хора, които не са овладяли енергетиката си и самото комбиниране на тази енергия. Наясно съм колко силен ритуал може да е това, и какъв ефект може да се постигне. Физическите неудобства са причинени от блокажи. И моля те да дефинираш какво е вибрацията ти да се изравни с тази на околната среда и Земята. А какво ако е по-висока? Това правят "работниците на Светлината". Бидейки с висока вибрация са са резонатори на енергия с висок интензитет и я закотвят в Земята. Ако идеята е да сме изравнени с енергийния фон тук, това значи ........че няма развитие. Прекрасни хора, как си представяте, че реално се случват нещата и кой е отговорен за тези промени? Защо трябваше да се случи пробуждането преди 24 години ако няма нужда? Защо е важно да се балансираме и изчистим? Защо трябва да разберем и работим с енергията? Така или иначе енергията щеше да си достигне Земята........ Все риторични въпроси.
    « Последна редакция: Ноември 11, 2011, 23:49:41 от air_fairy » Активен

Чашата на живота се пие до дъно
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2544

NEVERENDING STORY

« Отговор #18 -: Ноември 12, 2011, 01:08:16 »

Шайни , нека да говориме за енергина работа, не само за медитация ,защото хората го приемат като термин. Та енергийната работа е на много нива и по много различен начин.
    Днес конкретно говориме за призива за енергийна работа ,поемане и изпращане. Въпросът е че се призоваваше за всякакъв вид работа в общото човешко съзнание , свързване с него и така.
    Моето лично послание беше ,че процесът не бива да е от мен за другита,щото аз и ти и всички не сме доузряли да си омешаме всичкото.
    А че процесът е - отгоре ,през нас ,към земята и от земята към всички, нещо като равномерно преразпределяне за цялото. Както едно листо не праща на съседното до него само ,между дървото и земята има хармоничен жизнен поток. И това се налага поради причините, че не само ние като раса преминаваме през преход ,а и земята като планета, това е рядко явление ,интересно .Поради тази причина има въплатени души от всякакъв калибър и енергийната работа е синхронизирана - Раса+Планета => преминаване

За това и молбите за самостоятелно възнесение ,несъответстват с мисията - Тук и Сега .

Та пак , нека да не разграничаваме медитацията от общата енергийна работа - молитви ,визуализации, конструкции и тнт. Важна е осъзнатоста на процесите и абстрахиране от масови пропаганди облечени в овчи дрешки вълци.

Сега енергията си е в апогея, през септември започна , а щом се чустваш добре Шайни ,значи асимилираш прекрасно . Браво
    Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    Sue
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 293

• Град: Ниските земи
  • Нютонист

« Отговор #19 -: Ноември 12, 2011, 01:17:38 »

Допуснала съм грешка. Пълнолудието продължава и тази вечер. Луната изгря разкошна.
    Срещнах статия във вестник, kъдето бяха все пак успели да изчислят правилната комбинация от часове и минути, която нумерологично компенсира 2та в годината.

Послушах Еона и Еърфери и се заземих с чаша вино Усмивчица

Активен
    Sue
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 293

• Град: Ниските земи
  • Нютонист

« Отговор #20 -: Ноември 12, 2011, 01:40:42 »

Не харесвам обобщението Земята като планета, макар да е по-краткия вариант. Земята е в преход, но и всички живи форми върху нея. Отговорни сме за нас, нея и тях. Нещо повече, отговорни сме и за обратната връзка, която неминуемо имаме с източника. За баланса. Защото при лоша обратна връзка има 2 възможности - да получим в излишък (претоварване) или да спре връзката (да бъде отклонена, в по-лош вариант). Нюансите между тези 2 крайности водят до дискомфорт.
    По тази причина е важно да се преценява, дали точно в определен ден и час е необходима групова медитация или лично уединение. И ако изборът е към групово преживяване , целта на медитацията, молитвата и тн и енергийният баланс в групата да са ясни и синхронизирани.
    Активен
    air_fairy
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #21 -: Ноември 12, 2011, 01:56:17 »

Допуснала съм грешка. Пълнолудието продължава и тази вечер. Луната изгря разкошна.
    Срещнах статия във вестник, kъдето бяха все пак успели да изчислят правилната комбинация от часове и минути, която нумерологично компенсира 2та в годината.

Послушах Еона и Еърфери и се заземих с чаша вино Усмивчица

Браво на теб, енергията е тук от известно време и когато се заземи трайно ще си черпиш от нея на воля.
    Активен

Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #22 -: Ноември 12, 2011, 02:12:01 »

Аз пък бях до Германия следобед и имам пълна чанта с шоколади лелеееее умирам от глад . Веселяк Веселяк Веселяк Сю ако се реша да тръгна към М. утре ще ти донеса.   Не групова медитация , а групово заземяване ще си правим  Веселяк Веселяк Веселяк. Ако тръгнеш с колата пък ела ще правим заземяване с шоколад в гората още по чудесно.
    Активен

air_fairy
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #23 -: Ноември 12, 2011, 02:16:27 »

Еха, Искам и аз. От мен червеното вино Усмивчица
    Активен

Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #24 -: Ноември 12, 2011, 02:32:20 »

Айде хващай самолета ,пикник сред листата в най-ниската държава ,близко до земята . Това трябва да правим в това време ,не да бараме в енергийната решетка където не ни е работата

Активен

Gayatri
    Неактивен Неактивен

Публикации: 613

• Град: София
  • « Отговор #25 -: Ноември 12, 2011, 02:41:11 »

хората се опитват да се възнасят и да се катерят по високите енергийни места, а вие двете се опитвате да се набутате на ниското в земята. Туй вашето е код заземяване Усмивчица Айде и аз да извадя нещо от тайния резерв( домашен суджук, праз лук и прясно паприкована сланина- прекрасно мезенце за винцето), та да се присъединя към вас.
    Активен
    air_fairy
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #26 -: Ноември 12, 2011, 03:06:31 »

Абе то се заформи готина компания. Заземяването си е оферта Усмивчица
    Активен

shining_star
    Неактивен Неактивен

« Отговор #27 -: Ноември 12, 2011, 07:36:16 »

Fairy, Eo: разбирам и съм напълно съгласна.
    Не ги разграничавам, напротив.

Ео, енергийната работа е преди всичко мисловна работа, мисълта определя, дори само чистата идея и намерение вече променят нещата. Остави ги тия с комерса, остави да се плетем в категории и терминология, "светлинни работници", "служители на федерацията" и не знам си какво...аз лично за себе си от медитация /общо казано/ не съм видяла досега вреда, а само полза. Дори и хората, които медитират групово, да не са си "оправили енергетиката", пак е от полза...капката дълбае камъка като пада на едно и също място. Ако капката всеки път пада на различни места, няма да се издълчае камъка. В този смисъл не е толкова важно да сме много научени и големи майстори - мисълта, идеята, желанието и намерението и насоченото внимание, в което хората се обединяват, е важно, а как ще се разпредели енергията, къде и как ще отиде не е наша грижа, първоизточника си знае работата.
    Това е както ако си правиш "поръчка до вселената", по закона за привличането - не те интересува кога, как, дали, и по кой начин.....вселената ще я изпълни, не те интересуват "богатите чичковци" и това, че пишат тези книги и правят тези филми с цел печалба...важното е, че закона е верен и работи.

За пикника и аз ще се присъединя, само без месото и виното, че много смъкват вибрацията.
    На кафенце и цигарка може ли?

Активен
    shining_star
    Неактивен Неактивен

« Отговор #28 -: Ноември 12, 2011, 08:18:25 »

...не съм  обаче съгласна, че ако си изравним вибрацията с тази на земята, няма да има развитие, напротив, оттук започва развитието. Посоката на движение се променя, досега сме слизали надолу - ин дивид /в разделение/, това е отдалечаването от центъра /бога, първоизточника, дома, същността, или както искаш го наречи/ към периферията - ин дивид дуалност, а сега отиваме в обратния процес, отвъд-дуалност, обединение.
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #29 -: Ноември 12, 2011, 14:37:29 »

Хахахахах кода е Възнесение ,чрез заземяване ,ей така  зашиваме се енергийно към земята и накъдето тя ,там и ние - нали за туй сме дошли Усмивчица

Шайни ,Джи може всичко  Веселяк Веселяк Веселяк , важното е да има празник, да празнуваме Тука и Сегато Усмивчица

Шайн и аз те разбирам ,само имам една добавка, твоята енергийна работа   е да се Довериш на първоизточника , да работите заедно ,доверяваш се че твоята позитивна мисъл ще бъде употребена там където трябва. Но има хора ,които мисълта им е насочена към нещо което са убедени ,че е правилно ,но дошло не от осъзнаване ,а от сляпо следване на водачи със съмнителен произход . Не случайно - Първият Дар на Духа е Разпознаването на Духа. И онази реплика за пътя към ада я знаеме и тя не е бошлаф.

Естествено първото ако си занижен е да си изравниш вибрацията със земята, но примерно ролята на Светлинните работници е да завишават вибрацията на земята ,както Ейр каза, те именно поради това са тук. И чрез земята към нас. Както Сю пък каза, земята не е само планетата, аи всичко върху нея заедно с нас. Колкото повече се отдалечаваме от връзката ни с нея ,късаме основното звено свръзка с първоизточника, защото в инкарнация ние сме обединение от земя и дух. Не мога да разбера ,защо някой иска да скъса връзката ,след като е избрал тази връзка....
    Активен

Страници:  1 [2] 3   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    2011: Year of Illumination
    Видео клипове
    Georgio 0 606 Последна<br />публикация Март 04, 2011, 12:01:56
    от Georgio
    Часът на Земята 2011
    Инициативи
    Aldonza Dulcinea Lorenzo del Toboso 1 686 Последна<br />публикация Март 14, 2011, 15:04:31
    от Aldonza Dulcinea Lorenzo del Toboso
    THRIVE (2011)
    Филми
    dayana 2 1111 Последна<br />публикация Април 04, 2012, 19:39:32
    от psyworld

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright