Духовно развитие

Страници:  1 [2]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Забавен хороскоп  (Прочетена 2810 пъти)
Mistic_Aqua
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 117

« Отговор #15 -: Септември 28, 2012, 18:14:57 »

Ах, горките ние (рибите)
Активен

През вечността ...принадлежа ...
мушу
Неактивен Неактивен

Публикации: 102

• Град: София
  • « Отговор #16 -: Септември 29, 2012, 22:48:27 »

А пък ние, стрелците... Ей, има ли още луди?
    Активен
    вожда
    Неактивен Неактивен

Публикации: 403

I.F.Y

« Отговор #17 -: Ноември 30, 2012, 20:01:39 »

Добре, аз не мога да разбера едно. Хубаво, да, риби съм и ако до преди не срещах нищо общо с истината, сега имам чувството, че някой, с който се знаем, се ебава с мен, макар че съм 50% рак. На около 30% е точен профила, а това си е доста. Обаче още никой не е минал 60те% на Йовко.
    И все пак, познавам около 10ина рибета... които помежду си нямат нищо общо, нито пък с цялосния профил. Четейки нещо такова, срещам всеки от тях, някъде из описанията, но то, ако се зачета, ще ги срещна и в описанието на козирога.
    Пъстроцветни сме рибоците. От всичко по малко.
    Активен

Някои неща се променят, други никога не се променят.
    Ахо!
    ,___,  
    [O,o]
    /)__)  
    -”–”-
    мушу
    Неактивен Неактивен

Публикации: 102

• Град: София
  • « Отговор #18 -: Януари 14, 2013, 22:11:32 »

Стрелец – духовният търсач на зодиака

http://www.edna.bg/horoskopi/strelec-duhovniiat-tyrsach-na-zodiaka-4628705

Активен
    Kissing You Good Night
    Неактивен Неактивен

Публикации: 446

• Град: Варна
  • zdr kp животче, вървиш ли?

« Отговор #19 -: Януари 15, 2013, 16:44:19 »

Е, па и язе... Како животно се оказах....
    Телец (Говедо).... Много съм се бил кефел на оралните ласки.... Нищо чудно, че така все натам го обръщам в заканите си - на секс и орални...
    Освен това съм много твърдоглав... Не мога да скрия, така си е. С Девите (ако изключим баща ми Ухилен) се кльопаме - е, мой Недимчо е типичен пример за това. С Рибетата също - две рибета познавам - и с двете се разбираме по такъв уникален начин, че те момчетата не могат да се оплачат от дружбата си с мене. А какви приятели сме - вече казах... Все гледам подаръкът да е толкова ефектен, че някои мои приятели, случвало се е, не могат да го приемат, защото е твърде ефектен за тях (или поне така си мислят). Например едното от хлапетата ми, което си е Рибе до мозъка на костите, все ми казва, че не иска подаръци, защото не заслужава. Ама и таз добра! Той толкова жертви е правил за мене, без да съм искал, аз сега да не му подаря малко шоколадец или да не се почерпим в най-скъпия ресторант в града, в който момчето живее, нищо, че после може да остана да мия чинии за цял месец... Поне ще съм направил подаръка един път!
    Или пък с Недимчо - седнем да циклим даден въпрос - не можем да стигнем до нищо конкретно, ама пийне ли от онова неговото вълшебно 3в1 в два сутринта, та после до сутринта, аз облегнат на гърдите му за успокоение, той ме прегърнал и ме гали, сякаш съм му малко детенце в ръцете и си обмисляме работите.....
    Ей такива сме откачалки ние!
    Активен

Повърхностната температура на атмосферата на Уран е -225°С. Или с около 45° повече от тази на сърцето и душата ми
    Страници:  1 [2]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Примерен нумерологичен хороскоп за целия живот
    Астрология и нумерология
    Админ 0 1522 Последна<br />публикация Януари 26, 2010, 20:38:20
    от Админ
    Хороскоп да или не « 1 2 »
    Въпроси и отговори
    sunsea 19 1323 Последна<br />публикация Юни 14, 2012, 15:01:25
    от Sue
    Хороскоп на древните гърци
    Астрология и нумерология
    ~Schwarze_Sonne~ 0 1020 Последна<br />публикация Юни 19, 2012, 14:57:40
    от ~Schwarze_Sonne~
    Имам нужда от безплатен хороскоп
    Имам нужда от помощ
    Турист 0 719 Последна<br />публикация Ноември 04, 2017, 17:38:22
    от Турист

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright