Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Анкета
Въпрос: В реализирането на коя от долуизброените Идеи най-много бихте желали да се включите?  (Гласуването приключено: Ноември 16, 2011, 20:15:00 )
Да създадем рекламен клип, призоваващ към използването на полезни неща в ежедневието ни. Leon7 - 2 (3.8%)
-   Съвместна работа върху проучване свойствата на Брауновия газ. Zagorka - 1 (1.9%)
-   Експедиция до Тайнствени места в България с проучвателска цел. Leon7 - 1 (1.9%)
-   Преход по маршрута Ком-Емине – 700км за 22 дни . Eona Lightholder - 2 (3.8%)
-   Почистване на планински пътеки, плажове паркове и други - 1 (1.9%)
-   Един, два пъти месечно – посещение на Домове за сираци и Старчески домове - 1 (1.9%)
-   Създаване на доброволна информационна система, помагаща на нуждаещи се със справочна информация. Турист - 3 (5.8%)
-   Да открием себе си (да намерим щастие ) чрез хоби или изкуство. Aldonza Dulcinea Lorenzo del Toboso - 3 (5.8%)
-   Подпомагане на бездомни чрез търсене на работа и подслон - 0 (0%)
-   Повишаване на позитивното настроение на хората, чрез разлепяне на афиши по улиците с надписи „Обичам те”, „И аз те обичам” . Ит - 6 (11.5%)
-   Да се разшири многообразието от отговори за горната идея. В Дъх Нов Е n - 2 (3.8%)
-   Популяризиране на начини за по-разумно използване на земните ресурси. Търсене на алтернативи. nikolai.velchev - 2 (3.8%)
-   Организиране на курс по емпатия - 2 (3.8%)
-   Съхранение на информация по примера на маите - 0 (0%)
-   Практически опити за зареждане на водата; по метода на Масару Емото. Групови медитации до водоеми - 1 (1.9%)
-   Засаждане на дървета, предимно в града, между блокове, в дворове на училища - 5 (9.6%)
-   Разпространение на идеята за здравословен начин на живот - 4 (7.7%)
-   Семинари по междуполово общуване - 6 (11.5%)
-   Ден на тишината. Целодневна медитация - 5 (9.6%)
-   Организиране на реална среща с цел генериране на още такива идеи - 0 (0%)
-Задружно да се опитаме да прокараме закон, чрез който в училище да се изучава тази материя.За силата на подсъзнанието и за здравосл. хранен - 5 (9.6%)
Общ брой гласове: 24

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Анкета към Акция: "Да заживеем в хармония!"  (Прочетена 1080 пъти)
За Едно
Leon7, Aldonza, turist, Ich
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 10

• Град: България
  • « -: Ноември 01, 2011, 20:15:00 »

Дойде време да пусна тази Анкета, което не означава, че сме спрели да събираме вече добри идеи, които да реализираме в бъдеще.
    Моля ви внимателно прочетете указанията, за гласуване преди да изберете идеята/идеите, които най-много ви допадат:

1. Ще можете да изберете не повече от две Идеи чрез гласуването си
    2. Ще можете да промените Избора си преди края на гласуването, ако изтриете гласа си от опцията в дясно и отново гласувате
    3. Можете да гласувате и само за една идея, но технически е невъзможно два пъти да гласувате за една и съща идея.
    4. За да се зачете гласът Ви за валиден – пуснете в тази тема кратко обяснение ЗАЩО сте гласували за избраната от вас идея/идеи
    Първо гласуваш за конкретната кауза, а после подкрепяш гласа си с обяснение в същата тема. Моля спазвайте указанията!

Всички идеи са поместени с по-малко или повече подробности в тази тема:
    http://indigota.com/index.php?topic=5005.0

Гласуването ще приключи на 15. ноември 2011г. в 20:00ч.

Ако срещате трудности с гласуването - питайте в тази тема или изпратете лична бележка до моят профил...
    Активен
    Турист
    почиващ на стари лаври
    Неактивен Неактивен

Публикации: 579

• Град: Варна
  • martin.kristov1
    « Отговор #1 -: Ноември 01, 2011, 20:32:00 »

Гласувах за:

1. Повишаване на позитивното настроение на хората, чрез разлепяне на афиши по улиците с надписи „Обичам те”, „И аз те обичам” . Ит

Лесно е за реализиране. Ще бъде осъществено в един ден от всички и ще носи радост за много хора... дай боже и извън България Усмивчица

2. Ден на тишината
    Защото е странно. Може и да се получи някаква хармония в това. на друго ниво...
    Активен

Зрей, зрей форумче,
    бавно ти узрей,
    За да родиш вкусен плод!

Защо ни куца
    Комуникацията?!
    Неактивен Неактивен

Публикации: 26

Живота е сцена и училище за хората!

« Отговор #2 -: Ноември 01, 2011, 20:33:26 »

1. Първо  за да оцелеем в бъдеще трябва да променим начина си на живт,храненето и оттам възгледите си за здравословно и нездравословно. Ако преди години не си обърнах начина на мислене,живеене и хранене/след жестока болест/ сега нямаше да ме има и да пиша. затова подкрепих тази точка.
    2.В училище на днешните деца /които са много повече умни и извисени от нас/ им е скучно от сегашната образователна програма. Има двама внуци,уча с тях и знам какво изучават. Предмета вероучение така и не проби в образователната програма.Но ако има предмет теософия/в по-лек вариант за деца и ученици/ доста ще се заинтерисоват. Децата искат да знаят за космоса,звездите,извънземните,за доброто и злото...затова подкрепих и тази последна точка.
    Активен
    shining_star
    Неактивен Неактивен

Публикации: 730

« Отговор #3 -: Ноември 02, 2011, 10:53:28 »

Гласувах за практически опити за зареждане на вода по метода на Масару Емото, групова медитация до водоеми" защото е от полза и ми е интересно, и имам известен опит в тази посока. Има спорове по въпроса доколко е устойчива променената /структурирана/ кристална решетка, някои казват, че много бързо се разпадала, та не знам? май никой още не знае...
    Активен
    Aldonza Dulcinea Lorenzo del Toboso
    Неактивен Неактивен

Публикации: 362

AЗ ВЯРВАМ

« Отговор #4 -: Ноември 02, 2011, 11:12:54 »

Привет Усмивчица
    Гласувах на първо място за идеята на Ит за листчетата - Обичам те!. Ако не сте прочели точно за какво става въпрос може да видите в темата на Акцията. Вярвам, че това ще зареди хората даже и за един момент от деня им...предполагам, че листчето ще им остане някъде в портфейла или в дамската чанта и намирайки го след време ще усещат същата тази позитивна енергия..така си мисля поне Усмивчица
    Втория ми глас е за идеята, която сама предложих - за стимулиране на хобитата, занаятите и игрите в семейството. Вярвам, че това извисява хората духовно и ги прави по-щастливи и по-уверени в собствената си уникалност.
    Активен

There's no such thing as MYSELF since I am constantly changing. ME
    Amaranth
    Неактивен Неактивен

Публикации: 349

• Love is the Аnswer !

« Отговор #5 -: Ноември 03, 2011, 12:16:08 »

Понеже може да се гласува само за две, идеитв са прекрасни :)Аз гласувах за :  Повишаване на позитивното настроение на хората, чрез разлепяне на афиши по улиците с надписи „Обичам те”, „И аз те обичам”  и Организиране на курс по емпатия. Но бих се включила и в Семинари по междуполово общуване, засаждане на дървета,цветя и т.н. Организиране на реална среща с цел генериране на още такива идеи ,Задружно да се опитаме да прокараме закон, чрез който в училище да се изучава тази материя.За силата на подсъзнанието и за здравосл. хранен.
    Активен

Всичко е Любов!И Любов е всичко!
    nikolai.velchev
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 3

« Отговор #6 -: Ноември 05, 2011, 00:46:33 »

Привет,
    Усмивчица Аз пък гласувах за
    Съвместна работа върху проучване свойствата на Брауновия газ. Zagorka
    и
    Засаждане на дървета, предимно в града, между блокове, в дворове на училища.
    Макар че ми хрумнаха в момента и други идейки и ще ги напиша в коментара . Усмивчица
    Премахване от употреба найлоновите торбички дори и тези които се разлагат за 4-5 години, естествено наторяване на почвата а не с препарати, инвестиране в ресурси за спасяването на пчелите защото от 2006 насам са застрашени от т.н.р "Синдром на разпадащият се кошер" а те са нужни за естественото опрашване , Спиране изсичането и застрояването на зелени гори и площи ... ДА ОСТАВИМ ПРИРОДАТА ДА РАБОТИ ПО ЕСТЕСТВЕН НАЧИН А НЕ ДА Я СЪСИПВАМЕ С ГМО И ПОДОБНИ . Усмивчица
    Разбирасе това което казах е казвано и преди но е хубаво да се напомня Усмивчица

Активен
    Amaranth
    Неактивен Неактивен

Публикации: 349

• Love is the Аnswer !

« Отговор #7 -: Ноември 05, 2011, 23:35:35 »

На мен идеите, които ми бяха хрумнали са например да се организираме и да се пръснем на различни райони и да раздаваме безплатни прегръдки, картички с позитивни послания или просто да пожелаваме и казваме положителни неща на хората Усмивчица
    Активен

Всичко е Любов!И Любов е всичко!
    Kissing You Good Night
    Неактивен Неактивен

Публикации: 448

• zdr kp животче, вървиш ли?

« Отговор #8 -: Ноември 12, 2011, 15:27:39 »

Аз избрах следните опции:
    1. 22-дневен преход по маршрута Ком-Емине (по идея на Eona Lightholder) по причина, че обичам природата и винаги съм искал да опозная българската природа подробно от първо лице, а не по разкази и снимки, на които се вижда съвсем ограничена част от панорамата, но не са засечени ароматите, звуците, нито пък мислите на хората.
    2. Създаване на информационна система в помощ на хората (по идея на Марто (turist)). Тук причината е, че бих могъл и аз да давам информация, защото поне в рамките на града имам свръхдобра ориентация, която не може да се мери с тази на никой друг от познатите ми и така бих могъл да давам точна информация за адреси винаги.

Но също така ми хареса идеята за плакатите с надписи "Обичам те!" и тем подобни, защото това само по себе си звучи много мило, а аз обичам да радвам хората. Така че засега
    Kissing You Good Night!!!
    Активен

Повърхностната температура на атмосферата на Уран е -225°С. Или с около 45° повече от тази на сърцето и душата ми
    werew
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1

« Отговор #9 -: Ноември 14, 2011, 00:15:22 »

Здравейте,
      Всички идеи са много хубави и би трябвало да се реализират и ми беше много трудно да избера само две. Посочих идеята за Здравословния начин на живот и за Новия закон за въвеждане на нови предмети в училище. Избрах ги тях, защото те са едни от най-обществено значми т.е. ще засегнат голяма група хора. Последно искам да кажа, че според мен ако идеята за новите предмети в училище стане реалност Индиготата (новата раса по-общо) е направила една много голяма и важна крачка напред.
    Лека вечер. Усмивчица
    Активен
    Martinnna
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1

« Отговор #10 -: Ноември 14, 2011, 01:29:58 »

Здравейте Усмивчица

Наистина всички идеи са чудесни и след дълго обмисляне гласувах за:
    1.Повишаване на позитивното настроение на хората, чрез разлепяне на афиши по улиците с надписи „Обичам те”, „И аз те обичам” 
    2.Ден на тишината. Целодневна медитация.

Първото е лесноосъществимо и със сигурност ще бъде приятно и прието с любопитство и интерес от всякакви възрасти...Изречението "Обичам те"  би привлякло вниманието на хората, биха се включили без притеснение според мен и наистина това би допринесло за повишаване на настроението им. А с това и на тези, които го организират, разбира се:)
    Второто също ми допада много поради познанието на ефекта на медитацията по принцип, а особено медитацията в група. Би било приятно, полезно и ефективно.

Това е най-общо казано.
    Активен
    Ich
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1648

• Град: различни планетки
  • Michail Kolev
    « Отговор #11 -: Ноември 15, 2011, 22:27:07 »

Аз гласувах за следните две идеи:

Засаждане на дървета, предимно в града, между блокове, в дворове на училища.

Ден на тишината. Целодневна медитация.

Първото според мен ще е от полза за подобряване на материалната, а второто - на духовната среда, в която живеем.

Активен
    За Едно
    *
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #12 -: Ноември 15, 2011, 22:52:35 »

Гласуването в тази анкета е вече прекратено. Благодарим на всички за взетото участие.
    Две идеи спечелиха равен брой гласове.
    Екипът, който създаде тази анкета ще обсъди резултатите и ще се произнесе до 48 чАса коя идея е спечелила в нашето гласуване.
    Ще бъде обявен и план за реализирането й...

Надяваме се тези 27 души, които гласуваха да се включат активно и в реализирането на избраната идея
    Активен
    За Едно
    *
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #13 -: Ноември 17, 2011, 20:07:20 »

След консултация приехме, че ще е добре да впрегнем усилията си в реализирането на идеята на Ит:
    - Повишаване на позитивното настроение на хората, чрез разлепяне на афиши по улиците с надписи „Обичам те”, „И аз те обичам”
    http://indigota.com/index.php?topic=5005.msg58449#msg58449

Вероятно конкретната дата, която ще бъде избрана ще е в началото на следващия месец... Искаме да изчакаме още малко. За да го съобразим и с други фактори.
    До тогава можете да разпространите този линк:
    http://planinci.hit.bg/indigo/LoveU.jpg
    на колкото се може повече хора, приятели, колеги, духовни общности и други, които сметнете, че биха пожелали да се включат в тази акция. По ваша преценка можете да разпечатате текста на цветни листи.... Например - Оранжеви, светло зелени, светло сини....

Ще продължим да ви осведомяваме своевременно!
    Активен
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright