Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Развитие на дарби?  (Прочетена 961 пъти)
Starseed
الحصان الهامس
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 43

« -: Октомври 31, 2011, 15:28:15 »

Здравейте : )) Минавам направо към въпроса ми. Какво мислите за новия център на Деян Колев - "Галактически център Сириус"? Струва ли си да се посети? Ако не е подходящо място, къде има такова - за развитие на дарби?
Активен
Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« Отговор #1 -: Октомври 31, 2011, 18:23:35 »

Здрасти, имаме тема за въпросното лице Колев , прочети и си изгради мнение. Дарбите на Духа се развиват с развиването на общението по естествен начин . Най-важната дарба е разпознаването на Духа, къде са неговите проявления ,а те са във всичко .Седвайки знаците ,вслушвайки се във вътрешния си глас ,ще те поведе по твоя уникален път на развитие. Той може да те  среща с хора ,чрез които Духа - Енергията на източника ще говори ,те не са задължително в център или тук, те няма да ти дават готови рецепти и техники , неведоми са пътищата и интересни ,просто бъди нащрек ,всичко се случва сега ,около теб.А ако имаш спечифичен въпрос за конкретна дарба ,проявила се в теб, тук с радост много хора могат да споделят подобни преживявания с теб и ти да търсиш знак в тях. Ползвай търсачката горе за намирането на съществуващи теми по въпроса.

Активен

"weird " is indication for creative force ♥
Starseed
الحصان الهامس
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #2 -: Октомври 31, 2011, 18:33:41 »

Благодаря за изчерпателния коментар. Ще се разровя в архивите :Д .. Все пак, света около нас е прекалено сляп за тези тематики и е прекрасно, че има такъв форум. Нека всички моделираме своята реалност красива, за да променим и света около себе си : )))
Активен
Starseed
الحصان الهامس
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #3 -: Октомври 31, 2011, 19:05:32 »

... И все пак, например телекинезата не можеш да развиеш сам, може би има някакви места, на които ще ти помогнат в тази насока ...
Активен
Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #4 -: Октомври 31, 2011, 20:03:17 »

Защо ти е телекинезата ?
Активен

Starseed
الحصان الهامس
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #5 -: Октомври 31, 2011, 21:18:30 »

Защото търся практическото прилагане на определени дарби, а не само тяхното теоретично развитие : )
Активен
Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #6 -: Октомври 31, 2011, 21:38:20 »

Какво имаш да местиш  Веселяк Веселяк Веселяк Веселяк Веселяк Веселяк Веселяк
Активен

Starseed
الحصان الهامس
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #7 -: Октомври 31, 2011, 21:47:22 »

съжалявам, не очаквах такъв отговор ... затова нямам какво да кажа : )
Активен
Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #8 -: Октомври 31, 2011, 22:03:53 »

Извинявай , беше провокация-смешка. Дарбите се дават ,когато има смисъл да ги прилагаш. Тоест докато не разбереш че телекенезата не е за да си докарваш примерно чаша вода от кухнята без да ставаш от компа. Разбираш ли . С всичките е така. Както спайдермен - с дарбите и голямата отговорност. За това Бог знае най-добре кое да ти дава и по колко , а не някой самозванец в някой център. Виж помощ при овладяването е друго нещо и тя както казах е да слушаш споделен опит и да търсиш твоя метод.
Активен

Starseed
الحصان الهامس
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #9 -: Октомври 31, 2011, 22:21:11 »

да .. сега разбирам, че аз не съм се изразил правилно .. точно това търся: помощ при овладяването, защото аз не търся нещо, което го нямам, а искам да използвам това, което имам .. Благодаря за последния отговор : )))
Активен
Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #10 -: Октомври 31, 2011, 22:25:17 »

Ами значи е твой ред да разкажеш подробно за себе си Усмивчица
Активен

Starseed
الحصان الهامس
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #11 -: Октомври 31, 2011, 22:38:27 »

не мисля, че на някого би му било интересно, а и прекалено лични неща няма как да направя публично достояние .. извинявам се, но ще откажа да коментирам себе си : )
Активен
Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #12 -: Октомври 31, 2011, 22:46:46 »

Спокойно нали си анонимен. Ако искаш виж темата за необичайни случки  и темата да се запознаем. Тук спокойно можеш да говориш за тези неща.
Активен

Страници: [1]   Нагоре
Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Ширинан | Психолог  © Copyright