Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Как можем да развием интуицията и способностите си?  (Прочетена 2127 пъти)
i.am.eternal
Nazara
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 46

• Град: Varna
  • We are eternal, all this pain is an illusion

« -: Октомври 29, 2011, 14:12:56 »

Давайте предложения , как вие се учите да развивате вътрешнте си усещания,
    например аз взех тесте карти и започнах да познавам какъв цвят е всяка карта и когато свърших тестето бях познала 90% от тестето....
    Очаквам други интересни предложения 
    Активен

iLLimiTabLe*sTroNg*MiNd
    protoplasma
    Гост
    « Отговор #1 -: Октомври 29, 2011, 14:30:08 »

Цитат на: i.am.eternal
    взех тесте карти и започнах да познавам какъв цвят е всяка карта и когато свърших тестето бях познала 90% от тестето....
    Не,не вярвам! Предполагам знаеш колко са 90% от 52 и ...не... не вярвам!!!
    Иначе, да, това е добър начин за трениране на интуицията. Аз съм го правил със зарове Намигване Успеваемостта ми е... на око така... не повече от 15%
    Активен
    i.am.eternal
    Nazara
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 46

• Град: Varna
  • We are eternal, all this pain is an illusion

« Отговор #2 -: Октомври 29, 2011, 14:33:08 »

е аз говоря само за цвета на картите  черен или червен.. това е като за начало , някой ден ще познавам и формата и числото Усмивчица
    Активен

iLLimiTabLe*sTroNg*MiNd
    protoplasma
    Гост
    « Отговор #3 -: Октомври 29, 2011, 17:07:28 »

Цитат на: i.am.eternal
    е аз говоря само за цвета на картите  черен или червен
    Ааа така да, да!!! Така може, съгласен съм.
    Активен
    artist5
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 69

« Отговор #4 -: Ноември 02, 2011, 10:20:53 »

Здравейте, готин въпрос! Аз лично медитирам, изпробвам различни техники по време на медитация, чета разни книги, от литература човек може да получи добри идеи, но не всяка литература трябва да се приема като чиста монета, защото понякога съдържанието и е чисто и просто пълнеж, скалъпен от тук, от там.
    Активен
    artist5
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 69

« Отговор #5 -: Ноември 02, 2011, 10:25:24 »

П С: Не е зле и човек да се вслушва в съвети. От опит глава не боли!
    Активен
    Sobercho
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 97

« Отговор #6 -: Ноември 03, 2011, 18:43:30 »

Аз лично го правя със ситуацията.Но в тоя случай разбирам дали съм използвал интуицията си едва когато това се случи.Но в 70% от случаите познавам. ХГЯйхлхОСкхЙУОХйхлвОХГКХЛуохгохйОЙХГохвХХвъКХ

Ухилен Ухилен Ухилен
    Активен

В Природата няма нищо абсолютно равно,но все пак има перфектна хармония !
    3008
    Гост
    « Отговор #7 -: Ноември 25, 2011, 21:44:45 »

има една книга която малко или повече е свързана с темата - "Окултни упражнения" на Петър Дънов
    Активен
    mishi
    sunshine_dreaming
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 30

• Град: София
  • Всичко, от което се нуждае един човек, е любов

https://www.facebook.com/
    « Отговор #8 -: Януари 05, 2012, 22:29:14 »

Аз разпознавам хората. Тоест, когато да речем съм в клас и урока не ме е кой знае колко интересен наблюдавам съучениците ми и се опитвам да разбера какви са ( храктер, чувства и т. н. ). С времето ставам все по добра и оцелвам около 90 % от нещата.
    Активен

You don't have a soul.
    You are a soul.
    You have a body.
    ИВЕВЕ
    Гост
    « Отговор #9 -: Януари 06, 2012, 00:12:32 »

Аз разпознавам хората. Тоест, когато да речем съм в клас и урока не ме е кой знае колко интересен наблюдавам съучениците ми и се опитвам да разбера какви са ( храктер, чувства и т. н. ). С времето ставам все по добра и уцелвам около 90 % от нещата.

Това е по-скоро логика. По жестовете, дрехите, дори дребните детайли може да се разбере доста за характера на човека. И аз съм си правила подобни експерименти първата година като бях в новото училище, абсолютно всичко впоследствие се потвърди. Всъщност, не съм правила кой-знае какви велики умозаключения, а и нищо интуитивно не е имало в тях.

Интуицията досега не ме е подвеждала, въпреки че в повечето случаи правя точно обратното и съответно си патя след това. Но аз съм си виновна. Усмивчица
    Активен
    mishi
    sunshine_dreaming
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 30

• Град: София
  • Всичко, от което се нуждае един човек, е любов

https://www.facebook.com/
    « Отговор #10 -: Януари 06, 2012, 00:27:39 »

Разпознавам човека вече без дори да му гледам лицето или жестовете.. ето пример : стоях си в метрото вече пред умиране, заради лошите чувства на хората които усешам, и изведнъж усетих мир спокойствие чистота ( а това не ми се случва често ) и когато вдигнах очи на около 15/20 крачки от мене стоеше мъж. не му видях лицето, но това бе първата ми среща с кристално дете 
    Активен

You don't have a soul.
    You are a soul.
    You have a body.
    sharga
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 148

« Отговор #11 -: Септември 07, 2012, 20:36:57 »

първо усети и след това видя, Ухааа  Усмивчица и то от 15/20 крачки

готино е, няма да ти казвам как се почувствах след като срещнах за втори път богиня по улиците
    Активен
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright