Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Дали някой ни прави магии?  (Прочетена 632 пъти)
pufi
Hide from the Sun
Неактивен Неактивен

Публикации: 357

• Град: извън реалността
  • Севернячка

« -: Октомври 27, 2011, 11:13:44 »

Та,здравейте душички!
    Започвам направо с проблема-вчера майка ми намери в нас в една като чашка някъква бяла прах и зелени листенца като от билка.Никой не знаеше какво е,но на мен веднага ми замириса на магия Тъжен И според майка ми също е магия.Майка ми опита бялата прах и каза че нито е миришела на нещо,нито е имала някъкав вкус.След няколко часа й излезе като пъпка на езика.Днес сутринта се събуди с кръвоизлив в окото все едно някой я е ударил.Най-страннот е че никой не е пипал чашката от миналата Коледа...Много ме съмнява да не е наистина някъква магия,но как ще влязат в къщата ни?!Не знам...просто реших да споделя и се надявам някой да ми каже какво може да е било това.Който иска ще напиша и други неща,които мисля че са свързани с този чашка,просто сега не ми е удобно да пиша...
    Приятен ден,душици! Целувчица
    Активен

Аз съм си аз,независимо какво си мислите за
    мен : )
    Ich
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1648

• Град: различни планетки
  • Michail Kolev
    « Отговор #1 -: Октомври 27, 2011, 11:29:12 »

Най-странното е, че никой не е пипал чашката от миналата Коледа...Много ме съмнява да не е наистина някъква магия,но как ще влязат в къщата ни?!Не знам...просто реших да споделя и се надявам някой да ми каже какво може да е било това.Който иска ще напиша и други неща,които мисля че са свързани с този чашка,просто сега не ми е удобно да пиша...

Здравей, pufi!

Магиите се правят обикновено от хора, често това са някакви близки.
    Така че помисли, кой би могъл да има достъп до чашата.

От друга страна, ако човек е стабилен, балансиран, него сравнително трудно ще го хване магия, той ще бъде защитен.
    Така че добре е да се работи и в тази насока.

Ако напишеш повече, може би ще е по-лесно да се разбере за какво става въпрос в този случай.
    Активен
    pufi
    Hide from the Sun
    Неактивен Неактивен

• Севернячка

« Отговор #2 -: Октомври 27, 2011, 11:45:34 »

Възможно е,но ние имаме само 2-3роднини Тъжен Вчера майка ми ми каза че преди години е намерила сварено яйце в градината,и ми каза че е от  наша баба,но тя вече не живее с нас.Отделно тази година беше прекалено трудна за семейството ми:
    През март баща ми изгони мен,майка ми и сестра ми от нас и живеехме при вуйчо ни.Дотук добре,но при него нямаше нито храна,нито ток и топлинка-само със семейна "топлина"...Така живеехме три дена докато не се прибрахме обратно при него.
    Оттук майка ми получи нервен срив и й предписаха лекарства,но това е незначително.
    После сестра ми се събра с един пикльо,който по всичко прилича на баща ми,и й се случиха някой наистина ужасни неща,в които той дори не се намеси.
    Родителите ми си загубиха работата в един магазин,който със сигурност ви е известен но няма да го кажа.Майка ми чака онзи човек да се върне,но дотогава преживяваме с минимални средства Усмивчица А той продължава да се налива като свиня...
    Отделно,вчера кола блъсна приятелка на пешеходна пътека до училище.А аз бях на сантиметри от нея...слава Богу е добре,милата.
    И не,това не е сополивата история на живота ми,просто ви казвам какво се е случило за една година откоято това нещо е било в къщата ни.За съжаление,вчера нямаше как да го снимам и да ви го покажа-майка ми го изхвърли.
    Какво мислите?Има ли нещо общо и дали е магия,или просто това е Животът? Усмивчица

Активен

Ich
    Неактивен Неактивен

• Michail Kolev
    « Отговор #3 -: Октомври 27, 2011, 12:06:51 »

Какво мислите?Има ли нещо общо и дали е магия,или просто това е Животът? Усмивчица

Аз не бих насочвал мисълта си към магиите, макар че такива се правят, защото това обикновено не води до кой знае какви резултати.

По-важното е какъв начин на живот води човек, какъв е неговият мироглед.

Ето, например, сестра ти се събира с неблагонадежден човек.
    Според теб няма ли това да доведе до проблеми?

Така се е случило и с майка ви, за съжаление - връзката й с баща ви, от която страдате и вие.

Тук не бих търсил влияние на магии, макар че такива не са изключени.
    В основни линии всичко зависи от хората.
    Изборите, които правим, довеждат до едни или други последици.
    И в нас трябва да търсим причините за случващото се, ако искаме по някакъв начин да го разберем и, което е по-важно, да променим нещо.

Така например, случващото се в твоето семейство може би ще повлияе върху твоя избор на партньор, обаче не е повлияло на сестра ти.

Друго, което може да се извлече като полза, е човек да се развива, да търси начини да се справя с трудностите, да помага с каквото може на близките си.
    Активен
    pufi
    Hide from the Sun
    Неактивен Неактивен

• Севернячка

« Отговор #4 -: Октомври 27, 2011, 12:20:51 »

Да,Их прав си.И аз стигнах до подобни заключения-това ще ни изгради като същества,и явно е предопределено много преди да се родим.Но все още ми е чудно щом всичко е предопределено,тогава значи това нещо трябва да присъства за нещо в живата ни?
    ПС:Извинете,пиша мноого несвързано
    Активен

Ich
    Неактивен Неактивен

• Michail Kolev
    « Отговор #5 -: Октомври 27, 2011, 13:45:51 »

И аз стигнах до подобни заключения-това ще ни изгради като същества,и явно е предопределено много преди да се родим.Но все още ми е чудно щом всичко е предопределено,тогава значи това нещо трябва да присъства за нещо в живата ни?

Предопределено е дотолкова, доколкото е нужно/си поискала да се случи, за да се изкупят предишни грешки и за да научиш нови уроци чрез дадените опитности/изживявания.

Не е предопределено обаче как ти (а и околните) ще се отнесете към ситуациите, дали ще извлечете полза, дали ще научите нещо и т.н. Това е въпрос на свободен избор на всеки, който обаче избор ще води след себе си свои последствия и т.н.

В крайна сметка, всичко са уроци в Училището на Живота.
    И в него има по-напреднали и по-ненапреднали ученици.
    Активен
    pufi
    Hide from the Sun
    Неактивен Неактивен

• Севернячка

« Отговор #6 -: Октомври 30, 2011, 17:02:51 »

Никой друг ли няма да искаже мнение? Згреших
    Активен

Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Проблем с базата
    Съобщения / Предложения и оплаквания
    Веселин 2 735 Последна<br />публикация Април 13, 2010, 02:18:32
    от Еруин
    Отново трусове
    Обща тематика
    chitta 0 657 Последна<br />публикация Май 09, 2010, 18:40:41
    от chitta
    НАСА отново прикрива информация!
    Древни цивилизации
    Аэ съм 2 1965 Последна<br />публикация Юни 20, 2010, 19:38:03
    от Аэ съм
    Проблем с приятел(?)
    Въпроси и отговори
    Kissing You Good Night 8 807 Последна<br />публикация Февруари 14, 2011, 14:03:19
    от Kissing You Good Night
    Стомашно-чревен проблем « 1 2 3 »
    Здрав дух здраво тяло
    pufi 33 2418 Последна<br />публикация Ноември 11, 2011, 09:11:54
    от fayri

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright