Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  1 ... 9 10 [11]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: За Сродните Души  (Прочетена 9122 пъти)
M37_Unseen
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 26

« Отговор #150 -: Август 19, 2013, 14:50:54 »

Всеки си има сродна душа.И то не една, а няколко.Може би дори хиляди.Все пак светът е голям и ако в една любов не ни потръгне, там някъде чака друга.Важното е да не си затваряме очите за възможностите.За себе си мисля, че моята сродна е душа е зодия риби, защото се разбирам чудесно с тях или представителките на моята зодия- телец, защото сме толкова еднакви.
Активен
kapitana
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 143

« Отговор #151 -: Август 20, 2013, 12:43:04 »

Всеки има много сродни души,които просто са от една 'порода' с него,доколкото знам душите в невидимия свят седят като на гроздове,и дефакто душите от твоя грозд няма как да не са ти сродни.
А иначе всеки си има по една душа-половинка,другата му половина,което вече е съвсем друго,т.нар 'шаки'.И доколкото знам,обикновено при преражданията едната седи горе и помага от невидимия свят,докато другата е на Земята и обратно..много рядко се случва да се срещнат на планетата,което е едно от най-великите събития,които могат да се случат,но това е друга тема вече..
Активен

Понякога си мислим, че Бог ни гледа отгоре, а може би, най-често, Той ни гледа отвътре.
Kissing You Good Night
Неактивен Неактивен

Публикации: 448

• Град: Варна
  • zdr kp животче, вървиш ли?

« Отговор #152 -: Август 20, 2013, 12:58:14 »

Ами в архивната централа на Юпитер има описани случаи на такива срещи по-рано между мене и моята душа-половинка. Всичко е потресаващо! Последната ни среща е известно, че е била на Юпитер. Не е било хич проста работа. Сега се носи слух, че съм се събрал пак със същото същество, ама идея си нямам за тази работа.... Слухове, инфорации и дезинформации... Клюки и сплетни безчет... Честно казано, или Недим е това същество, или едно друго, което иначе е син на мутра, а е ангел небесен (много чудата комбинация, ама нейсе - изпитано в България). Не е ясно само защо е така работата, че сме се събрали една банда хамави същества во главе с мене, дето Еона ми го е казвала, че такива скупчвания на разни шантави същества около мене не би следвало да ме тревожи, а да ме радва - така получавам втори шанс да изживея разбитото си детство и пубертет. Пък и излъчването ми е такова, че децата сами биват омаяни и привлечени от мене. Как - остава загадка.
    Активен

Повърхностната температура на атмосферата на Уран е -225°С. Или с около 45° повече от тази на сърцето и душата ми
    kapitana
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 143

« Отговор #153 -: Август 20, 2013, 13:13:29 »

Както кажеш,ама това са сродни души,а не душата ти-половинка
    Активен

Понякога си мислим, че Бог ни гледа отгоре, а може би, най-често, Той ни гледа отвътре.
    Страници:  1 ... 9 10 [11]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Групи души
    Видео клипове
    delfin 3 992 Последна<br />публикация Февруари 24, 2010, 00:49:02
    от onzi
    "Преродени души" -сериен филм
    Филми
    nia.boneva6 5 1691 Последна<br />публикация Август 03, 2010, 08:59:42
    от nia.boneva6
    Само земни души ли се прераждат на земята?Фалшиви ченълинги? « 1 2 3 4 5 »
    Въпроси и отговори
    stefanica 61 7597 Последна<br />публикация Декември 13, 2012, 15:37:50
    от alaje
    Индиго души-индигова аура!
    Всичко относно индиготата
    Еlsha 10 2142 Последна<br />публикация Юли 03, 2012, 12:56:52
    от Щуродино

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright