Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Размисъл за индиговите деца  (Прочетена 1382 пъти)
Kissing You Good Night
Неактивен Неактивен

Публикации: 448

• Град: Варна
  • zdr kp животче, вървиш ли?

« -: Октомври 25, 2011, 19:03:33 »

Всички говорим за тези деца - какви били прекрасни, какви били супернадарени, ама замисляли ли сте се, че може би и те си имат лично пространство? Защото доста от майките като разберат, че децата им са индиго, кристални, преходни, диамантени, звездни, огнени и всякакви такива, каквито се сетите, започват да вдигат олелия до небесата като квачки, които са снесли яйце: вижте ми детето колко е специално!
    Но тези деца не са някакви екзотични животинки, които са прясно открити от някой смел природоизследовател и са дружелюбни към всичко - те са преди всичко хора! И те имат своите емоции, и те имат своите страхове, и те имат своите мечти, и те имат своите желания... Първото ми послание е - престанете да истерясвате, щом се натъкнете на такова дете!
    Тези деца са обект на внимание на всички - медии, психолози, психиатри, педагози, парапсихолози, разни New Age проповедници, духовници от официалните религии, клюкарки, журналисти, любопитни, зяпачи, шарлатани и прочия категории хора, заинтересувани от въпроса - Какво, по дяволите, става в нашата напрегната епоха??! Да не полудяваме!?
    Никой не полудява, освен ако не си каже, че това става с него, ако се случи така, че не разбира какво се случва наоколо.
    Разбрахте ли - никой не полудява! Светът върви към по-добро!
    Но сега нека се обърнем към най-заинтругуваните в света на науката от проблема за децата индиго: това са психолозите и психиатрите!
    Те се мъчат да си обяснят на своите постни умове какво става. Това не значи, че всички психиатри и психолози са като моята училищна психоложка, която с един вечно напевно-плачевен тон, сякаш оплаква близък роднина, ми обяснява, че съм болен и трябва да слушам психиатърката си, за да се излекувам или като психиатърката ми, която с една тънка и леко подигравателна усмивка ми обяснява, че трябва да слушам своята училищна психоложка, за да ми е добре в училище.
    Тук вече идва ситуацията, която искам да поразискаме - тази цикличност, характерна за тоталитарните системи, заформя една мутренска схема - "Ще слушаш бацата, че да немаш проблеми после!". В случая в представите на психиатърката ми е училищната психоложка - тя е този човек, който може да ме контролира на локално ниво. В представите на училищната психоложка психиатърката ми е човека, който трябва да упражнява контрола си над мене, защото майка ми за това й плаща. Тя няма какво толкова да се знаимава с мене - тя си има и друга работа и без мене - нали и с мене и без мене си взема щатната заплата - какво я е нея грижа! Ееее, там нека си щурее ученика - има си психиатър, дето да му бере на него гайлето! Аз си имам своите грижи! - така разсъждава психоложката на училището.
    Това са хора на Старата епоха - те мислят само за себе си и за никой друг. Тях не ги вълнуват другите хора.
    (Тук искам да внеса едно особено важно уточнение - това, че не си индиго, кристал, горчичен, майонезен, беарнезен, пипитен, кариран или какъвто там си харесвате от New Age категориите хора, не значи, че ти автоматично си човек на Старата енергия - това се определя от това дали си някакъв фанатизиран религиозен последовател - мюсулманин, юдеин, християнин, будист или някакъв друг - да кажем, сектант или шаманист, също така дали все гледаш да пазиш старите норми в обществения живот, дали си привързан към егото си и така нататък - материал за изброяване бол! Ако не правиш тези неща, ами правиш следните неща - да си човечен с другите, да вярваш, че Бог е едно и е навсякъде, че е за всички, а не само за тази или онази вяра, не подкрепяш схващанията, че човешката душа е като бутилка за еднократна употреба - пиеш и хвърляш - или в Рая, или в Ада, и то за вечни времена - до края на вековете. Също трябва да си убеден, че не предстои Страшния съд - няма да дойде разплата с всички грешници и всички да отидат в езерото от катран и жупел за вечни времена. Толкова е лесно да си Нов човек, без да имаш някаква специален цвят аура (подсказка - тези деца са дошли да ни помогнат, не да ни бутат по баира нагоре)!!!)
    Ето сега идва страшното - менталния тоталитаризъм на Старата енергия, която се бори срещу поривите на Новата енергия и се опитва по всякакви най-отчаяни начини да си опази властта цяла и непокътната.
    Но така не става! Не!!!
    Трябва промяна - Пора жить! Пора переустраивать мир воктуг нами! - това пишеше на стената на един изоставен руски затвор, използван до разпада на СССР.

Следва.... >>>
    Активен

Повърхностната температура на атмосферата на Уран е -225°С. Или с около 45° повече от тази на сърцето и душата ми
    ~Schwarze_Sonne~
    Неактивен Неактивен

Публикации: 188

• Град: София
  • "Очите са огледалото на Душата!"

« Отговор #1 -: Юни 15, 2012, 18:15:22 »

А аз се питам... защо им е на всички да се рекламират ?!
    Това ,дали си индиго,кристал и прочие ,с какво си мислят другите хора,че си по-Богопомазани ли ?!
    ТЕ също имат Карма-за това са тук !
    ТЕ също са нормални хора,като тях -нищо че имат "ПАРАНОРМАЛНИ способности" ( в същност тези Свръх способности са заложени във всеки човек,и могат да бъдат използвани съзнателно ...)
    Живота изобщо не им върви по мед и масло.

Защо им се слага табелката " ИНДИГО " ?! Толкова ли е важно "званието" или сърцето и душата ,които носят в себе си ?!

АЗ не знам какво съм... Не ми и пука за табелката !
    Аз просто искам да открия себе си ! Да науча своята ИСТИНА!
    Аз знам само едно нещо в този живот - Уважавайте,Майката Земя! Обичайте я! Тя е вашият дом,докато сте на нея ! Съобразявайте се с нейните закони-НЕ С ЧОВЕШКИТЕ ( тези създадени от хората )!

Погледнете природата-тя плаче ! Хората бавно я убиват !
    Вижте животните - те са мъдри ! Хората ги използват за храна !
    Въздуха-тровят го ! А без него не могат да живеят !

"Открий първо себе си.След това поведи хората към Светлината!"
    Активен

"Oculi porta anima ... vide si non audes mihi tunc animi... "
    Ariam
    Ariam(Маха Оръга)
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1236

« Отговор #2 -: Юни 15, 2012, 19:25:30 »

И двата поста в тази тема са много сладки..само дето искренно ми омръзна да чувам термина "Индиго"... Усмивчица
    Активен
    Щуродино
    Неактивен Неактивен

Публикации: 257

« Отговор #3 -: Юли 08, 2012, 13:41:24 »

Висшата същност обича разнообразието
    Активен

Омръзна ми да се обяснявам-47 годишна
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Индиговите и Кристалните Деца
    Децата индиго
    giti 9 6830 Последна<br />публикация Юни 30, 2011, 15:09:14
    от Gabbie Unfaithful
    За Индиговите и кристалните деца по БТВ на 29.08.09
    Обща тематика
    Админ 6 2912 Последна<br />публикация Декември 30, 2010, 22:09:29
    от nre
    За индиговите деца
    Децата индиго
    Админ 2 1875 Последна<br />публикация Юни 14, 2012, 03:08:28
    от X-R-ISTINA
    Духовните задачи на индиговите деца
    Децата индиго
    Админ 0 2135 Последна<br />публикация Януари 24, 2010, 23:40:07
    от Админ
    От къде се вземат индиговите деца?
    Децата индиго
    Админ 9 7401 Последна<br />публикация Октомври 28, 2013, 14:44:50
    от Kissing You Good Night

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright