Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Ние и Земята - заедно срещу добива на шистов газ  (Прочетена 836 пъти)
yyy
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 181

• Град: Варна
  • « -: Октомври 23, 2011, 20:27:50 »

Предлагам на тия, които възприемат идеята, да проявим активност и във вътрешен план, било самостоятелно, било в добавка към определени външни действия, в които участваме и ще участваме.
      Предлагам ежедневно да отправяме определено послание/молитва/утвърждение, в удобно за всеки от нас време. Най-важното в посланието според мен е следното:

1) изразяваме и потвърждаваме нашите основополагащи разбирания,  че
          - Земята е жива и нея я боли, когато я нараняват; ние, хората, трябва да се обединим в усилията си да не го допускаме;
          - Земята няма да търпи повече хищното отношение към нейните богатства; ние, хората, трябва да го разберем, приемем и да се стремим да не допускаме да се стига дотам Земята да се защищава от нашето безумие;
          - добивът на нефт и газ принадлежи не на бъдещето, а на миналото; разумната политика е ограничаване на употребата и добива, с постепенно намаляване и закриване;
          - особено разрушителните и опасни технологии (като технологията за добив на шистов газ "хидравличен фракинг") са недопустими дори днес;
      2) изразяваме нашето извинение и съжаление пред Земята за това недалновидно решение на българските управляващи;
         даваме й нашето съгласие и пълна подкрепа тя самата да се противопостави на това решение (земетресението в Добруджа (от 4та степен) на 10 км от сондажи за газ след предполагаеми подземни взривове е добър сигнал, че Земята оживява дори за тези, на които някак им е трудно да повярват, че това не са просто някакви си там камъни);
      3) изпращаме нашето послание/молитва за издигане на съзнанието на българските управляващи, експертните лица и всички българи (особено онези, които живеят в районите, където се планират проучвания и добив) до основополагащите разбирания по-горе, както и за необходимостта от по-решително изразен избор и действия по въпроса за шистовия газ;

Ако считаме, че Земята е жива - нека се отнасяме с нея като такава.
    Активен

Ползувай винаги Първоизточника
    Aldonza Dulcinea Lorenzo del Toboso
    Неактивен Неактивен

Публикации: 362

AЗ ВЯРВАМ

« Отговор #1 -: Ноември 23, 2011, 11:52:55 »

Душици, да се размърдаме малко>Хммм
    https://www.facebook.com/event.php?eid=194212120660496
    Активен

There's no such thing as MYSELF since I am constantly changing. ME
    Elina01
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 7

« Отговор #2 -: Май 22, 2012, 11:43:02 »

Много ми хареса призива на създателя на темата! И мисля да го публикувам в протестните групи.

А днес, като слушахме за земетресението в София, първото, което майка каза беше - ами нека да разберат че тук е земетръсна зона и да не дупчат за газ. Наистина София не е Добруджа, обаче ето в един напълно непредубеден и страничен  човек какви асоциации създаде.

И това на фона, че миналата седмица се прие в парламентарна комисия промяна в мораториума за шистовия газ, която напълно го обезсмисля.

А днес, въпреки земетресението успяха да ни облъчат с интервю на министър Делян Добрев, за това как в Румъния добивали газ и трябва да побързаме с даването на концесия на блока Хан Аспарух.

Затова ще съобщя тук за днешния Национален протест, защото имаме нужда от спешна мобилизация!

Да се опитаме да спрем тази промяна докато е още в комисия и не е приета в Парламента!

Активен
    Ariam
    Ariam(Маха Оръга)
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1236

« Отговор #3 -: Май 22, 2012, 12:21:08 »

Аз искам да знам точното местоположение в България на което се добива този газ!
    Някой ако има информация да помага.
    Активен
    Sunshine(sun)
    Разумна Любов
    Неактивен Неактивен

Публикации: 980

• Град: Тук и сега
  • Тук и сега ...

100006741217887
    « Отговор #4 -: Юни 13, 2012, 18:33:01 »

Само ще добавя че съм твърдо за предпазване на планетата от подобни неща.Тя е жива и няма да ни търпи много.....По скоро ще ни търпи за жалост , както майка търпи детето си , та ние и сме деца и е нараняваме. Сълзи
    Идеята е че има малко гласност и повечето хора не обръщат внимание на подобни неща.Няма инфо а ако има хората не се интересуват.
    Това мили хора е бъдещето на новото поколение и мисля трябва да се направи нещо .
    Старото поколение няма връзка с планетата и не знае че тя е жива или не иска да го проумее, понеже така им е угодно.Жалко че няма движение за защита на планетата като жив организъм от всички сили които искат да и навредят.Тя може да защити но няма да е приятно и ще пострадат и др. хора.
    Светлина и здраве на всички.
    Активен

Странник
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1380

• « Отговор #5 -: Юни 13, 2012, 20:42:15 »

Време е децата на Земята да пораснат и да измислят други начини и технологии за енергия.
    И тези деца са реалност тъй като стотици хиляди хора далеч от научни кръгове и лаборатории сами в домашни условия работят над източници на свободна енергия.
    Поръчковата наука отдавна доказа своята неефективност на фона на безкрайното насилие над Природата и човечеството.
    И вече стотици чада на Земята се усъмниха в тази продажна наука....
    И тези източници на енергия са базирани на философията че плуваме в океан от енергия... и няма за какво да мъчим Земята.
    Има успехи - вярно е че са малки успехите все още.
    Но знам с голяма увереност че Новата вълна се надига и скоро ще има реални резултати.
    Разбира се резултатите няма да бъдат обект на патенти и парични интереси.
    Тогава щраква капанът за глупаци със старото мислене...
    За съжаление има и дезимформация,има и алчни негодници които опорочават всичко.
    Но и това ще отмине...новите деца на Земята ще успеят!

Активен

Ако не ние -кой? Ако не сега - кога?
    Sunshine(sun)
    Разумна Любов
    Неактивен Неактивен

• Тук и сега ...

100006741217887
    « Отговор #6 -: Юни 13, 2012, 21:06:26 »

Цитат
    Има успехи - вярно е че са малки успехите все още.
    Но знам с голяма увереност че Новата вълна се надига и скоро ще има реални резултати.
    Разбира се резултатите няма да бъдат обект на патенти и парични интереси.
    Тогава щраква капанът за глупаци със старото мислене...
    За съжаление има и дезинформация,има и алчни негодници които опорочават всичко.
    Но и това ще отмине...новите деца на Земята ще успеят!
    Все по-интересен си ми Странник.
    С най хубави чувства.
    Доста добре звучи всичко , казано по-горе.Аз вярвам в това , а кога ще стане не знам.
    Активен

Странник
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1380

• « Отговор #7 -: Юни 13, 2012, 22:13:40 »

Съвсем скоро ще стане.
    Реалните пречки са от естество лични възможности,време и финанси.
    Успоредно с професията,работното време,семейството...такива хора намират време и крадат и от съня си за да работят,четат,изчисляват и проектират.
    Заделят от семейния бюджет за изработка,закупуване на материали и оборудване за поредния експеримент и идея.
    Все пак никой от тях не е NASA с неограничени възможности,бюджет и плеяда блестящи наети професионалисти.
    Всеки от тези нови деца е сам в своите търсения,експерименти и безсънни нощи...
    Много са и провалените експерименти,разочарования и неуспехи...
    Но въпреки всичко те продължават...
    Цената която плащат е висока...но си струва.
    Съвсем реални са очертанията и насоките в които вече се работи...
    Фундаменталните принципи вече са очертани...
    Всеки неуспех води до яснота,откриват се неочаквани ефекти и зависимости,натрупват се все повече знания проверени в експерименти които са на границата на експерименталната наука...
    Въпрос на време е да се проектира безопасно,направено от достъпни материали,автономно,автоматизирано устройство за свободна енергия извън познатите вече монополизирани по закон енергиини източници.
    Отделен е въпроса че такива устройства няма как да минат БДС като технически критерии за ефективност,безопасност и надеждност.
    Просто е даже немислимо поради интересите на силните лобита - ядрено,газово,нефтени,енергиините дружества...
    Патентите вече ги споменах - капан за глупаци...
    И отново всичко опира да Вярата между хората,взаимното доверие,желанието за Промяна и редица други непреходни Истински ценности.
    Само благодарение на тях и свободата в интернет е възможно откритие от такава важност да бъде споделено анонимно без някой да бъде убит и изтрит въобще от регистрите че някога е съществувал...
    Активен

Ако не ние -кой? Ако не сега - кога?
    Щуродино
    Неактивен Неактивен

Публикации: 257

« Отговор #8 -: Юни 14, 2012, 10:15:39 »

Активен

Омръзна ми да се обяснявам-47 годишна
    Sunshine(sun)
    Разумна Любов
    Неактивен Неактивен

• Тук и сега ...

100006741217887
    « Отговор #9 -: Юни 14, 2012, 10:36:51 »

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=gmINSf_heUQ" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=gmINSf_heUQ</a>
    Мисля че това е за тук ,ако греша да ме поправят.
    Всичко е ясно защо не стават нещата ,заради старите схващания понеже те имат големи корени.
    Ние можем и ще променим нещата ,ние от този форум и от много други места.
    Без ограничения във възраст или раса или каквато и да е разлика.
    Едно е показателя и той е желание за промяна.
    Здраве на всички.
    Активен

Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Тялото, духът и умът работят заедно
    Духовни учения
    Админ 0 876 Последна<br />публикация Януари 28, 2010, 17:51:36
    от Админ
    Дело срещу маймуна в Индия
    Любопитни факти
    delfin 0 506 Последна<br />публикация Ноември 19, 2009, 16:02:06
    от delfin
    Щит от злато срещу трусове под България
    Любопитни факти
    Evolution 7 2055 Последна<br />публикация Май 18, 2011, 12:46:48
    от Ametist
    ЕКОЛОГИЧНО БЕДСТВИЕ - добиване на шистов газ в България « 1 2 3 4 »
    За България
    Reiki 45 7073 Последна<br />публикация Февруари 06, 2012, 15:13:47
    от in
    Заедно можем
    Инициативи
    MouseMaiki 13 938 Последна<br />публикация Октомври 17, 2012, 11:30:30
    от shining_star

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright