Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Извънземни в Бразилия  (Прочетена 1371 пъти)
ANTARES
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 3

« -: Октомври 22, 2011, 14:45:11 »

Здравейте, от известно време посещавам форума и  "обогатявам" скромните си познания относно Земята Вселената,заобикалящият ни свят и истинската същност на човека.Намирам форума за прекрасно място, където човек би научил много за себе си и за света. От много малък се запалих на тема "извънземни",интересното е че сякаш винаги съм знаел че не сме единствената планета на която има разумна форма на живот. И ето днес в този прекрасен слънчев ден аз попаднах на следното заглавие, което реших че трябва да споделя с вас. Заглавието е "Извънземни кацнаха в Бразилия". Ето я и страницата,където го открих : http://30dumi.eu/2011/10/izva-nzemni-katsnaha-v-braziliya-video/
На видеото, което ще намерите се виждат 2 същества. Едното прилича удивително много на представител на расата на сивите, въпросът е какво е другото,виждал съм доста снимки и видео записи на НЛО и извънземни, някой от тях бяха явни фалшификати, а за други си струваше да се спори, но никога не съм срещал подобно същество, било то на снимка или на видео. За пръв път не мога да реша дали това видео е истинско или е поредния фалшификат. Ето защо ще се радвам да споделите и вашите мнения, като хора който отдавна са осъзнали, че не сме сами във Вселената. Предварително се извинявам  ако съм объркал мястото на темата.
Активен
Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« Отговор #1 -: Октомври 22, 2011, 15:00:01 »

Хей здрасти ,днеска ми е смешен ден ,дано не ми се расърдиш за реакцията. Не мога да кажа дали е фашификат или не. По принцип на доста места се споменава ,че сивите се срещат в компанията на други същества и често ,служат като изпълнителни работници. Обаче прави ли ти впечатление , че то не гледа към групата и не шава много, все едно е застанало и пишка зад храста. хахахахахахахахаха Иначе доста неприкрито наблюдение,значи ако не е фалшификат правят нещо друго ,не наблюдават.....
Активен

"weird " is indication for creative force ♥
ANTARES
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 3

« Отговор #2 -: Октомври 22, 2011, 15:21:54 »

Благодаря за топлото посрещане и не не се сърдя,защото и аз обичам безкрайно много да се смея. Та относно видеото, аз за пръв път попадам на видео, на което извънземни стоят, като на модно ревю, обикновено или стоят зад някой дърво или храст или се виждат някакви силуети . Ако не греша сивите не са от най-приятната компания за чаша чай или сладолед  Ухилен , и това прави настоящото видео още по странно. Недоумявам защо те биха позволили на някакви туристи да ги снимат  все едно са препарирани. Доколкото знам всички извънземни раси избягват публични изяви Ухилен .
Активен
Pavlina Nikolova
Pavlina Nikolova
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 19

• Град: София
  • pavlina.s.nikolova
    « Отговор #3 -: Декември 11, 2011, 01:18:07 »

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=xZipbgXOJoc" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=xZipbgXOJoc</a>

Това ме впечатли старшно много, след няколко седмици или месеци дори сънувах сън и видях същото нещо  обаче бяха 2-3 диска като този от видеото, които се вътряха и постоянно си сменяха позициите, а от другата страна на нощното небе видях птица феникс,  но само очертанията й - в бледо синьо - само контур от неонова светлина. Още в съня знаех че това е някакъв знак - съзвездие или нещо др. но усещах че е важно. След онази нощ когато сънувах потърсих същото клипче - обаче бе минало време и не си го спомнях толкова добре, когато го видях на голям екран направо се разтърсих цялата, голяма тръпка, малко шок да го видя отново толкова отблизо и същото като от съня ми. Не знам какво означава - така и не се разбра за това видео и за дисковете над Бразилия дали са истински и какво е всъщност това.
    Активен

pavaroti
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1

« Отговор #4 -: Декември 26, 2011, 03:51:30 »

Спрете да сънувате и да работи илюзията ви в посока халюцинации. Първия клип е доста смешен. А втория е просто хвърчило което може да видите тук http://www.youtube.com/watch?v=HND2PXURAUw
     Ухилен
    Активен
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Учени призовават да се готвим за среща с извънземни
    Любопитни факти
    Evolution 9 1656 Последна<br />публикация Май 14, 2011, 20:59:59
    от dtmf
    Прехода.Имало едно време извънземни.Теория за превземане на света и реакцията ни « 1 2 3 »
    Великият преход
    Ariam 36 4165 Последна<br />публикация Юли 10, 2013, 13:51:14
    от Ariam
    Извънземни в древността
    Филми
    dayana 14 1723 Последна<br />публикация Декември 09, 2012, 13:35:35
    от Аэ съм

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright